Już w sprzedaży - 19.II.

Autor: [press]
Data publikacji: 19 lutego 2008

Liczba stron: 320


Już w sprzedaży:


Morderczy reportaż

J.A. Jance

Wydawnictwo: Świat Książki , Luty 2008
ISBN: 978-83-7391-457-5
Liczba stron: 320
Wymiary: 125 x 200 mm

cena 29,90


Kolejna powieść sensacyjna z popularnej serii o Joannie Brady, energicznej pani szeryf w Arizonie, jest czymś więcej niż kryminał. To szeroko zakro­jona, świetna psychologicznie historia kobiecego upodlenia, bezradności, zbrodni i zemsty, która nie przynosi ukojenia. Tytułowy "morderczy reportaż" dotyczy tragicznej przeszłości pewnej rodziny i piszą go dwie dziennikarki. Jego bohaterki ? siostry, które przeżyły gehennę jako nastolatki ? milczały przez dziesiątki lat. Gdy jedna z nich decyduje się wreszcie o tym opowiedzieć, ginie.
Czerwona maska

Graham Masterton


Wydawnictwo: Rebis , Luty 2008
ISBN: 978-83-7510-014-3
Liczba stron: 276


cena 27,90


W windzie jedego z budynków w Cincinnati dochodzi do krwawego mordu. Młody mężczyzna zostaje zadźgany rzeźnickim nożem, a znajdująca się z nim w windzie kobieta jest poważnie ranna. Na podstawie jej zeznań, Molly, policyjna rysowniczka, sporządza portret pamięciowy mordercy. Czerwona Maska, bo taki pseudonim nadają mordercy policja i media, dopuszcza się kolejnych zbrodni i grozi, że całe miasto spłynie krwią. Sissy Sawyer - teściowa Molly, potrafi przewidywać przyszłość i ma zdolności parapsychiczne. Dzięki jej współpracy możliwe będzie zastawienie pułapki na psychopatę. Zanim jednak do tego dojdzie, wydarzy się wiele złego, a to, co niemożliwe, będzie musiało stać się możliwe...
Czerwona Maska to trzymający w napięciu thriller, w którym czytelnik znajdzie szybką, pełną zwrotów akcję i niezwykłych bohaterów.
 
 
/materiały informacyjne wydawnictw/ 

Udostępnij