Komisarz Zagrobny i powódź, Maciej Dobosiewicz

Autor: Ewa Dąbrowska
Data publikacji: 10 grudnia 2014

Komisarz Zagrobny i powódź

Autor: Maciej Dobosiewicz
Premiera: 10 grudnia 2014
Liczba stron: 300

Nowy poznański cykl

Nakładem Wydawnictwa Videograf i pod naszym patronatem ukazała się powieść "Komisarz Zagrobny i powódź" Macieja Dobosiewicza. To pierwsza część nowego cyklu kryminalnego, którego bohaterem jest komisarz poznańskiej policji.

Powieść kryminalna, która otwiera cykl o komisarzu poznańskiej policji. Akcja książki toczy się w trudnym dla Poznania roku, 2010, gdy miastu grozi potężna powódź. Właśnie wtedy w kilku piwnicach staromiejskich kamienic pojawiają się trupy.

Czy to przypadkowe utonięcia, czy może celowe działanie bezwzględnego mordercy? To właśnie stara się wyjaśnić komisarz Zagrobny. Gdy okazuje się, że tym razem przyczyny zbrodni i motywy działania są dużo bardziej skomplikowane niż standardowe “niskie pobudki”, komisarz staje przed wielkim wyzwaniem. Musi przezwyciężyć własne ograniczenia i dopaść sprawcę, zanim media zaczną huczeć o serii morderstw.

Przeczytaj fragment książki


Komisarz Zagrobny i powódź

Maciej Dobosiewicz
Wydawnictwa Videograf II
Wydanie I
Premiera: 10 grudnia 2014
Liczba stron: 300

/mat.wyd./


Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Komisarz Zagrobny i powódź" Maciej Dobosiewicz

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Komisarz Zagrobny i powódź, Maciej Dobosiewicz

{mosimage}RECENZJE - KSIĄŻKIZbrodnia i powódź w Poznaniu„Komisarz Zagrobny i powódź” należy do tych kryminałów, które z dbałością o szczegóły ...

13 sierpnia 2015

WYWIAD

Wywiad z Maciejem Dobosiewiczem

Maciej Dobosiewicz jest autorem książki „Komisarz Zagrobny i powódź”, będącej pierwszą częścią cyklu kryminalnego, którego bohaterem jest komisarz ...

15 kwietnia 2015