Ludzie za ścianą, Friedrich Ani

Autor: Ewa Dąbrowska
Data publikacji: 17 września 2013

Ludzie za ścianą

Autor: Friedrich Ani
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarne
Premiera: 17 września 2013
Liczba stron: 344

Policjant na rozstaju

W serii "Ze Strachem" Wydawnictwa Czarne i pod naszym patronatem ukazała się właśnie powieść "Ludzie za ścianą" Friedricha Ani. To historia policjanta na rozstaju dróg.

ImageTabor Süden znalazł się na rozstaju dróg. Odszedł z policyjnej sekcji do spraw poszukiwań, by wieść zwyczajne, bezproblemowe życie. Ale pewnego dnia jeden telefon burzy cały spokój, który komisarz z takim trudem budował. W słuchawce słyszy głos swojego ojca, którego od dawna uważał za zmarłego. Lecz połączenie zostaje zerwane, zanim Süden zdąży się czegokolwiek dowiedzieć. Wraca więc do rodzinnego Monachium i krąży po dobrze znanych ulicach w nadziei, że przypadkowo natknie się na ojca. Z planów na nową przyszłość nici — dawne sprawy wciągają go coraz bardziej. Postanawia zatrudnić się w biurze detektywistycznym. Na początek ma rozwiązać zagadkę zniknięcia Raimunda Zacherla, szefa lokalnej restauracji, który w Wielką Sobotę dwa lata wcześniej wyszedł do sklepu po żarówki i nigdy nie wrócił.

Ludzie za ścianą

Friedrich Ani
Przekład: Elżbieta Kalinowska
Ze Strachem
Wydawnictwo Czarne
Wydanie I
Premiera: 17 września 2013
Liczba stron: 344

/mat.wyd./

Przeczytaj recenzję powieści "Śmierć nie ulega przedawnieniu" Friedricha Ani
 

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Ludzie za ścianą" Friedrich Ani

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Ludzie za ścianą, Friedrich Ani

{mosimage}RECENZJE - KSIĄŻKIZniknąć bez słowaCzy kryminał, w którym nie zostaje popełnione żadne morderstwo, może trzymać w napięciu do ostatniej strony? Okazuje ...

02 września 2014