Morderstwo w sądzie, Ann H. Gabhart

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 11 lutego 2019

Morderstwo w sądzie

Autor: Ann H. Gabhart
Przekład: Magdalena Peterson
Wydawnictwo: Dreams
Premiera: 11 lutego 2019
Liczba stron: 368

Po kilku latach służby w policji w Chicago Michael Keane zostaje zastępcą szeryfa w rodzinnym mieście Hidden Springs w stanie Kentucky. A niebawem na schodach budynku sądu zostaje znaleziony martwy mężczyzna...

Po kilku latach służby w policji w Chicago, Michael Keane bez problemów potrafi zrelaksować się w dużo mniej stresującej pracy zastępcy szeryfa w rodzinnym mieście. W Hidden Springs w stanie Kentucky nic się przecież nie dzieje. Całkiem nic aż do momentu, gdy na schodach budynku sądu zostaje znaleziony martwy mężczyzna. Społeczność zaczyna czuć się nieswojo, aczkolwiek nikt nie jest śmiertelnie przerażony. W końcu mężczyzna był obcy. Wszystko się jednak zmienia, gdy na Main Street zostaje zamordowany jeden z miejscowych.

Michael próbuje rozwikłać zagadkę, a niemal każdy wścibski mieszkaniec zdaje się mieć własną teorię. Kiedy szeryf nalega, aby sprawdzić jedną z tych niedorzecznych hipotez, zaskakujące odkrycie zmusza go do szaleńczych poszukiwań tajemniczego mordercy. Niestety, musi przyznać, że jego wyobrażenie o życiu w Hidden Springs bardzo odbiega od rzeczywistości.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Morderstwo w sądzie" Ann H. Gabhart