Niemowa, Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt

Autor: Ewa Dąbrowska
Data publikacji: 28 kwietnia 2015

Niemowa

Autor: Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Premiera: 22 kwietnia 2015
Liczba stron: 456

Odnaleźć świadka zbrodni

"Niemowa" to czwarta wydana w Polsce powieść szwedzkiego duetu Michael Hjorth i Hans Rosenfeldt. Tym razem ekipa śledcza pod przywództwem Sebastiana Borgmana będzie musiała rozwiązać sprawę morderstwa pewnej rodziny.

W domu w Torsby zostają zamordowani członkowie rodziny Carsltenów ‒ matka, ojciec i dwoje dzieci. Wszyscy zginęli od strzałów oddanych z bliska.  Wkrótce po makabrycznym odkryciu na miejscu zjawia się Sebastian Bergman wraz z resztą ekipy z Krajowej Policji Kryminalnej.

Śledztwo jest skomplikowane, a napięcie  wzrasta, kiedy jedyny podejrzany ginie zastrzelony z tej samej broni co Carsltenowie.

Detektywi odkrywają, że świadkiem morderstwa rodziny była dziesięcioletnia Nicole. Policja musi odnaleźć dziewczynkę, zanim… zrobi to morderca.

Niemowa
Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt
Przekład: Maciej Muszalski
Wydawnictwo Czarna Owca
Wydanie I
Premiera: 22 kwietnia 2015
Liczba stron: 456

/mat.wyd./

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Niemowa" Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Najwyższa sprawiedliwość, Michael Hjorth, Hans Rosen

„Najwyższa sprawiedliwość” to szósta część bestsellerowego cyklu z Sebastianem Bergmanem, policyjnym psychologiem i ekspertem od seryjnych morderstw.

12 czerwca 2019

NOWOŚĆ

Grób w górach, Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt

Od wczoraj na księgarnianych półkach można znaleźć "Grób w górach" Michaela Hjortha i Hansa Rosenfeldta - trzecią część cyklu kryminalnego z policyjnym ...

04 lipca 2013

RECENZJA

Ciemne sekrety, Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt

Ciemne sekrety nie są jakąś wyjątkową powieścią. Ale miłośników skandynawskiej literatury kryminalnej na pewno zadowolą. Miłośników nieskandynawskiej ...

20 czerwca 2011