Pani Henryka i morderstwo w autokarze, Katarzyna Gurnard

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 12 lutego 2019

Pani Henryka i morderstwo w autokarze

Autor: Katarzyna Gurnard
Wydawnictwo: Lira
Premiera: 20 lutego 2019
Liczba stron: 304

Świetna powieść z gatunku cosy crime, z główną bohaterką przywodzącą na myśl polską pannę Marple! To drugi tytuł z cyklu zapoczątkowanego bestsellerem „Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie”.

Henryka Orłowska, nietuzinkowa starsza pani o złotym sercu i bystrym umyśle, ponownie wciela się w rolę detektywa. Korzystając z uroków życia na emeryturze, wyrusza na wycieczkę do Paryża organizowaną przez biuro podróży „Niezapomniane doznania”. W autokarze, razem z panią Henią, jedzie osiem innych osób. Zanim uda im się dotrzeć do granicy Polski, jedna z nich umrze… Jaką rolę w tym śledztwie odegrają kot o imieniu Cziz i świnka morska z nadwagą? Czy bohaterce uda się rozwikłać zagadkę morderstwa? Przekonajcie się sami!

To pełna humoru opowieść z dobroduszną Panią Henią w roli głównej, która niestrudzenie dąży do tego, żeby sprawiedliwości stało się zadość!

 

Katarzyna Gurnard – Kobieta. Magister. Łodzianka. Po godzinach urzędowania pisze i zaczytuje się w powieściach Agathy Christie i Harukiego  Murakamiego.  Sama kocha rozwiązywać zagadki, z kolei Czytelnicy zdążyli już pokochać główną bohaterkę jej debiutanckiej, a zarazem bestsellerowej powieści „Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie”.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Pani Henryka i morderstwo w autokarze" Katarzyna Gurnard

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie, Katarzyna Gurn

„Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie” to lekka, humorystyczna opowieść kryminalna, nawiązująca do tradycyjnej odsłony gatunku.

08 października 2018

NOWOŚĆ

Wioletka na tropie zbrodni, Katarzyna Gurnard

Z Wioletką nie da się nudzić! Pełna optymizmu i energii życiowej trzydziestolatka i amatorka diet wszelakich, marzy o tym, by chociaż przez chwilę poczuć się niczym ...

05 października 2018

NOWOŚĆ

Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie, Katarzyna Gurn

„Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie” to ciepła i pełna humoru komedia kryminalna.

11 maja 2018