Ta, która musi umrzeć, David Lagercrantz

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 23 sierpnia 2019

Ta, która musi umrzeć

Autor: David Lagercrantz
Przekład: Inga Sawicka
Wydawnictwo: Czarna Owca
Premiera: 22 sierpnia 2019
Liczba stron: 400

W centrum Sztokholmu znaleziony zostaje martwy mężczyzna. Z pozoru wygląda to na tragiczną śmierć bezdomnego, jednak pomimo cech charakterystycznych jego tożsamości nie udaje się ustalić. Lekarka sądowa, Fredrika Nyman, kierując się swoimi podejrzeniami, kontaktuje się z Mikaelem Blomkvistem. 

Dziennikarz niechętnie zabiera się do sprawy. Świadkowie potwierdzają co prawda, że mężczyzna kilkukrotnie bełkotał coś pod adresem Johannesa Forsella, szwedzkiego ministra obrony – ale czy faktycznie coś mogło ich łączyć? 

Mikael bezskutecznie próbuje skontaktować się z Lisbeth Salander, która po pogrzebie Holgera Palmgrena wyjechała z kraju. Blomkvist nie wie, że Lisbeth trafiła do Moskwy, by raz na zawsze wyrównać rachunki ze swoją siostrą Camillą. Salander podjęła decyzję – będzie myśliwą, nie ofiarą. 

Ta, która musi umrzeć to ostatni tom bestsellerowej serii Millennium, która rozeszła się na całym świecie w ponad 100 milionach egzemplarzy. David Lagercrantz z rozmachem łączy ze sobą polityczne skandale, rozgrywki międzynarodowych potęg i nowoczesne technologie.

 

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Ta, która musi umrzeć" David Lagercrantz

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Mężczyzna, który gonił swój cień, David Lagercran

Lisbeth Salander powraca! Dziś swoją premierę ma kolejna część budzącej kontrowersje kontynuacji sagi Millennium Stiega Larssona. Autorem powieści „Mężczyzna, ...

07 września 2017

NOWOŚĆ

Co nas nie zabije, David Lagercrantz

Dziś ma swoją premierę książka, która budzi mnóstwo kontrowersji - "Co nas nie zabije" Davida Lagercrantza. To kontynuacja trylogii "Millennium" Stiega Larssona, ...

27 sierpnia 2015