U progu zagłady, Martin Zelenay

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 04 czerwca 2014

U progu zagłady

Autor: Martin ZeLenay
Przekład: Marcin Osiowski
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Premiera: 02 czerwca 2014
Liczba stron: 480

Drugie zderzenie z terroryzmem

"U progu zagłady" Martina Zelenaya to druga powieść o oficerze tajnej jednostki Franku Shepardzie. Tym razem poznajemy kulisy pewnego ataku terrorystycznego. Książka ukazała się nakładem społecznego Instytutu Wydawniczego Znak, pod naszym patronatem.

W państwie totalitarnym ginie człowiek. Nikt nie podejrzewa, że ten tragiczny epizod będzie  miał międzynarodowe konsekwencje. Podobnie jak misja jednego z zaufanych reżimu: Pak Li z ładunkiem wybuchowym jest coraz bliżej Watykanu. Obowiązuje tylko jedna zasada – żadnych świadków.
Frank Shepard po ostatniej akcji odpoczywa na Krecie – w niewłaściwym miejscu i o niewłaściwej porze. Gorzej nie mógł już wybrać.

U progu zagłady przedstawia kulisy ataku terrorystycznego, którego plan narodził się w samym sercu współczesnego reżimu i nie oparł się nawet połączonym siłom służb specjalnych Ameryki, Anglii, Grecji i Włoch. Tam, gdzie wszystko zawodzi, czasem potrzebny jest przypadek i łut szczęścia.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "U progu zagłady" Martin ZeLenay

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Tajny raport Millingtona, Martin ZeLenay

„Tajny raport Millingtona” to książka skonstruowana na bazie najprostszego scenariusza amerykańskiego filmu sensacyjnego. Mamy tu wielkie zagrożenie, które ...

23 września 2014

NOWOŚĆ

Tajny raport Millingtona, Martin Zelenay

„Tajny raport Millingtona” to pierwszy thriller w trylogii poświęconej kulisom współczesnej walki z terroryzmem. Nie mógłby powstać pod prawdziwym nazwiskiem. Martin ...

17 marca 2014