Zabij mnie, tato, Stefan Darda

Autor: Ewa Dąbrowska
Data publikacji: 10 listopada 2015

Zabij mnie, tato

Autor: Stefan Darda
Liczba stron: 352

Rzecz o zaginięciu

Pod naszym patronatem ukazała się powieść "Zabij mnie, tato" Stefana Dardy - opowieść o zaginięciu dwóch dziewczynek i zrozpaczonej rodzinie, która zrobi wszystko, by je odnaleźć.

ImageRok 2015, centralna Polska. Trzynastoletnia Wiktoria wraz z dwiema młodszymi siostrami wraca ze szkoły. Dwieście metrów od domu spotyka znajomych, dziewczynki idą dalej same, lecz nie docierają do celu.

Niedługo potem przyjaciel zrozpaczonej rodziny, emerytowany policjant, korzystając z nieformalnych informacji, dowiaduje się, że zwolniony z więzienia psychopatyczny zabójca zniknął i nie wiadomo, gdzie przebywa. Ani „ustawa o bestiach”, ani dyskretna obserwacja policji nie okazały się skuteczne. Kolejne zdarzenia świadczą o tym, że te dwie sprawy mogą się ze sobą łączyć.

Tymczasem nękana wyrzutami sumienia nastolatka jest bliska obłędu. Jej rodzice obawiają się, że może targnąć się na własne życie, a działania organów państwowych okazują się całkowicie nieskuteczne.

Fragment powieści

Zabij mnie, tato
Stefan Darda
Wydawnictwa Videograf II
Wydanie I
Liczba stron: 352

/mat.wyd./

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Zabij mnie, tato" Stefan Darda

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Zabij mnie tato, Stefan Darda

Nie oczekujcie powieści, który powali rozwojem akcji i liczbą popełnianych zbrodni. Ale w moim mniemaniu nie o to chodziło autorowi. „Zabij mnie, tato” miał ...

14 lipca 2016