Advertisement
Polichromia, Joanna Jodełka: zapowiedź
wtorek, 09 września 2014

Image9 września 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

Debiutancka powieść Joanny Jodełki "Polichromia" zdobyła w 2010 roku Nagrodę Wielkiego Kalibru. Za dwa tygodnie nakładem Świata Książki i pod naszym patronatem ukaże się jej nowe wydanie.

Czytaj całość...
 
Pocieszyciel, Karin Wahlberg: zapowiedź
poniedziałek, 08 września 2014

Image8 września 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

"Pocieszyciel" to siódma książka szwedzkiej pisarki Karin Wahlberg z komisarzem Claesem Claessonem w roli głównej. Powieść ukaże się za dwa tygodnie nakładem wydawnictwa Świat Książki, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 
Niechciani, Yrsa Sigurdardottir: zapowiedź
środa, 27 sierpnia 2014

Image27 sierpnia 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

Zapowiadamy kolejną patronacką nowość: 10 września nakładem Wydawnictwa Muza ukaże się powieść "Niechciani" Yrsa Sigurðardóttir. Polscy czytelnicy znają islandzką pisarkę z powieści o prawniczce Thorze, tym razem jednak głównym bohaterem jest wdowiec Ódinn, który ma ustalić, co działo się w położonym na odludziu i zamkniętym domu wychowawczym dla chłopców.

Czytaj całość...
 
Dobra dziewczyna, Lars Bill Lundholm: zapowiedź
wtorek, 26 sierpnia 2014

Image26 sierpnia 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

Za dwa tygodnie nakładem Wydawnictwa Filia i pod naszym patronatem ukaże się powieść "Dobra dziewczyna". To pierwsza część cyklu o morderstwach popełnianych w różnych dzielnicach Sztokholmu autorstwa Larsa Billa Lundholma, znanego scenarzysty, m.in. serialu o inspektorze Wallanderze. 

Czytaj całość...
 
Jaskiniowiec, Jorn Lier Horst: zapowiedź
poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Image25 sierpnia 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

10 września nakładem Wydawnictwa Smak Słowa i pod naszym patronatem ukaże się pierwsza w Polsce powieść norweskiego pisarza i byłego policjanta Jørna Liera Horsta. "Jaskiniowiec" to dziewiąta (tak!) część cyklu o policjancie Williamie Wistingu, uznana za najlepszy norweski kryminał roku.

Czytaj całość...
 
Piaskun, Lars Kepler: zapowiedź
środa, 13 sierpnia 2014

Image13 sierpnia 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

Za dwa tygodnie w serii "Ze Strachem" Wydawnictwa Czarne i pod naszym patronatem ukaże się kolejna powieść Larsa Keplera, czyli duetu szwedzkich pisarzy: Alexandra Ahndorila i Alexandry Coelho-Androhil. "Piaskun" jest opowieścią o odnalezionej po latach ofierze seryjnego mordercy.

Czytaj całość...
 
Kamienne twarze, marmurowe serca, Rafał Dębski: zapowiedź
wtorek, 15 lipca 2014

Image15 lipca 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

Zapowiadamy kolejną nowość: "Kamienne twarze, marmurowe serca" Rafała Dębskiego to osadzona w dziewiętnastowiecznych realiach powieść, w której przeplatają się wątek szpiegowsko-polityczny i miłosny. Premiera już za dwa tygodnie w Domu Wydawniczym Rebis, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 
Pedagogika resocjalizacyjna. W stronę działań kreujących, Marek Konopczyński
poniedziałek, 14 lipca 2014

Image14 lipca 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

Tym razem z innej beczki: "Pedagogika resocjalizacyjna. W stronę działań kreujących" Marka Konopczyńskiego to podręcznik naukowy stanowiący próbę przybliżenia uwikłanego w spory teoretyczne i aksjologiczne oblicza współczesnej polskiej pedagogiki resocjalizacyjnej. Pozycja ukaże się za niecałe dwa tygodnie nakładem Oficyny Wydawniczej Impuls, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 
Śmierć w Pont-Aven, Jean-Luc Bannalec: zapowiedź
środa, 09 lipca 2014

Image9 lipca 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

Niezwykłe zwroty akcji, błyskotliwy humor, ciekawe postaci i barwne bretońskie krajobrazy - tak zapowiada się powieść "Śmierć w Pont-Aven" Jeana-Luca Bannaleca (pod tym pseudonimem kryje się Niemiec Jörg Bong). Premiera - już za dwa tygodnie, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 
Dwudziesta trzecia, Beata i Eugeniusz Dębscy: zapowiedź
wtorek, 08 lipca 2014

Image8 lipca 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

Za dwa tygodnie nakładem Domu Wydawniczego Rebis i pod naszym patronatem ukaże się powieść "Dwudziesta trzecia" Beaty i Eugeniusza Dębskich - współczesny kryminał o dwudziestu trzech zamordowanych z zimną krwią kobietach i pogoni za zbrodniarzem. 

Czytaj całość...
 
Kamienista ziemia, Bernhard Jaumann: zapowiedź
poniedziałek, 16 czerwca 2014

Image16 czerwca 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

"Kamienista ziemia" to kolejna po "Godzinie szakala" wciągająca powieść niemieckiego pisarza, która rozgrywa się w targanej niepokojami Namibii. Książka ukaże się za dwa tygodnie nakładem Wydawnictwa Czarne, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 
W szpilkach na tropie, Rebecca Jane: zapowiedź
środa, 04 czerwca 2014

Image4 czerwca 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

W opartej na faktach książce "W szpilkach na tropie" Rebecca Jane, założycielka i właścicielka Damskiej Agencji Detektywistycznej, odsłania w niej kulisy pracy swojej ekipy. Pozycja ukaże się za dwa tygodnie nakładem Wydawnictwa Literackiego, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 
Wykolejony, Michael Katz Krefeld: zapowiedź
czwartek, 22 maja 2014

Image22 maja 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

„Wykolejony” Michaela Katza Krefelda to początek dziesięciotomowej serii, której głównym bohaterem jest detektyw Thomas „Ravn” Ravnsholdt. Powieść ukaże się 5 czerwca nakładem Wydawnictwa Literackiego, pod naszym patronatem. A już 29 maja autor odwiedzi Międzynarodowy Festiwal Kryminału.

Czytaj całość...
 
U progu zagłady, Martin Zelenay: zapowiedź
czwartek, 22 maja 2014

Image22 maja 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

"U progu zagłady" Martina Zelenaya to druga powieść o oficerze tajnej jednostki Franku Shepardzie. Tym razem poznajemy kulisy pewnego ataku terrorystycznego. Książka ukaże się już za dwa tygodnie nakładem społecznego Instytutu Wydawniczego Znak, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 
Pochłaniacz, Katarzyna Bonda: zapowiedź
czwartek, 08 maja 2014

Image8 maja 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

Katarzyna Bonda debiutowała nominowaną do Nagrody Wielkiego Kalibru powieścią "Sprawa Niny Frank", stanowiącą pierwszą część cyklu przygód profilera Huberta Meyera. W "Pochłaniaczu" pojawia się nowy bohater - profilerka Sasza Załuska. Powieść ukaże się za dwa tygodnie nakładem Wydawnictwa Muza, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 
Pozdrowienia z Londynu, Krzysztof Beśka: zapowiedź
poniedziałek, 17 marca 2014

Image17 marca 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

"Pozdrowienia z Londynu" Krzysztofa Beśki to druga część serii zapoczątkowanej przez "Trzeci brzeg Styksu". Powieść ukaże się na początku kwietnia nakładem Domu Wydawniczego Rebis, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 
Monogram, Joanna Marat: zapowiedź
czwartek, 06 marca 2014

Image6 marca 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

Joanna Marat jest laureatką konkursu na opowiadanie kryminalne Międzynarodowego Festiwalu Kryminału 2010. "Monogram" to jej debiutancki kryminał. Powieść ukaże się za dwa tygodnie nakładem Wydawnictwa Prószyński, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 
Zło czai się w cieniu, James Craig: zapowiedź
czwartek, 06 marca 2014

Image6 marca 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

Za dwa tygodnie nakładem Wydawnictwa Akurat ukaże się trzecia, po "Londynie we krwi" i "Milcz nawet po śmierci", część przygód inspektora Carlyle'a. Objęliśmy powieść "Zło czai się w cieniu" Jamesa Craiga patronatem.

Czytaj całość...
 
Tajny raport Millingtona, Martin Zelenay: zapowiedź
środa, 05 marca 2014

Image5 marca 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

„Tajny raport Millingtona” to pierwszy THRILLER w trylogii poświęconej kulisom współczesnej walki z terroryzmem. Nie mógłby powstać pod prawdziwym nazwiskiem. Martin ZeLenay jest pseudonimem, pod którym ukrywa się konsultant CIA, historyk sztuki, od lat ściśle współpracujący z wywiadem. Powieść ukaże się za dwa tygodnie nakładem Wydawnictwa Znak, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 
Lodowa kąpiel, Kjell Ola Dahl: zapowiedź
wtorek, 04 marca 2014

Image4 marca 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

Za dwa tygodnie w serii "Ze Strachem" Wydawnictwa Czarne ukaże się piąta powieść norweskiego pisarza Kjella Oli Dahla. W "Lodowej kąpieli" inspektor Gunnarstranda rozwiązuje sprawę dwóch pozornie przypadkowych śmierci.

Czytaj całość...
 
Zasługa nocy, Mateusz Lemberg: zapowiedź
czwartek, 27 lutego 2014

Image27 lutego 2014

NEWSROOM - NOWOŚCI

Organizatorów Międzynarodowego Festiwalu Kryminału przepełnia duma: kolejny uczestnik Kryminalnych Warsztatów Literackich debiutuje jako pisarz! Za dwa tygodnie nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka ukaże się powieść "Zasługa nocy" Mateusza Lemberga. Objęliśmy ją patronatem.

Czytaj całość...
 
Słodkich snów, Anno, Joanna Opiat-Bojarska: zapowiedź
środa, 26 lutego 2014

Image26 lutego 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

"Słodkich snów, Anno" to pierwszy tom obyczajowo-kryminalnej serii Joanny Opiat-Bojarskiej z dziennikarką śledczą Anną Rogozińską. Powieść ukaże się w połowie marca nakładem Wydawnictwa Filia, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 
Lewis Winter musi umrzeć, Malcolm MacKay: zapowiedź
środa, 19 lutego 2014

Image19 lutego 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

"Lewis Winter musi umrzeć" to historia płatnego mordercy, którego genialne umiejętności obrócą się przeciw niemu. Ta pierwsza część trzytomowego cyklu Malcolma MacKaya ukaże się za dwa tygodnie nakładem Wydawnictwa Akurat, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 
Kroniki Klary Schulz. Zniknięcie Sary, Nadia Szagdaj: zapowiedź
poniedziałek, 10 lutego 2014

Image10 lutego 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

20 lutego nakładem Wydawnictwa Bukowy Las ukaże się druga odsłona przygód Klary Schulz. Tym razem pani detektyw zawędruje do Gdańska. Objęliśmy powieść "Kroniki Klary Schulz. Zniknięcie Sary" Nadii Szagdaj patronatem.

Czytaj całość...
 
Wysłanniczka, Stephen Miller: zapowiedź
środa, 05 lutego 2014

Image5 lutego 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

"Wysłanniczka" Stephena Millera to THRILLER o ataku terrorystycznym z użyciem broni biologicznej, a także panorama współczesnej Ameryki, stanowiącej synonim Zachodu. Powieść ukaże się 19 lutego nakładem Wydawnictwa Muza, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 
Żądza krwi, Thomas Enger: zapowiedź
poniedziałek, 03 lutego 2014

Image3 lutego 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

"Żądza krwi" Thomasa Engera to trzecia część przygód Henninga Juula. Tym razem dziennikarz bada sprawę morderstwa w domu starców, próbując przy tym wyjaśnić zagadkę z własnej przeszłości. Powieść ukaże się 17 lutego w serii "Ze Strachem" Wydawnictwa Czarne, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 
Gorączka zmysłów, Richard Castle: zapowiedź
środa, 29 stycznia 2014

Image29 stycznia 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

Za dwa tygodnie nakładem Wydawnictwa 12 Posterunek i pod naszym patronatem ukaże się trzecia już powieść Richarda Castle'a. "Gorączka zmysłów" ponownie łączy detektyw Nikki Heat z przemądrzałym reporterem Jamesonem Rookiem.

Czytaj całość...
 
Bardziej gorzka niż śmierć, Camilla Grebe, Asa Traff: zapowiedź
wtorek, 28 stycznia 2014

Image28 stycznia 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

Psychoterapeutka Siri powraca - za dwa tygodnie nakładem Domu Wydawniczego Rebis ukaże się druga powieść duetu sióstr, Camilli Grebe i Asy Traff, zatytułowana "Bardziej gorzka niż śmierć". Objęliśmy ją patronatem.

Czytaj całość...
 
Brudna gra, Nikodem Pałasz: zapowiedź
wtorek, 07 stycznia 2014

Image7 stycznia 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

W połowie stycznia pod naszym patronatem ukaże się "Brudna gra" - pierwszy polski kryminał osadzony w świecie tenisa. Jej autor, Nikodem Pałasz, pod maską kryminału portretuje sieć zależności, brudne interesy i mroczne tajemnice środowiska.

Czytaj całość...
 
EasyLog, Mariusz Zielke: zapowiedź
piątek, 03 stycznia 2014

Image3 stycznia 2014

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

Zapowiadamy kolejną nowość: za dwa tygodnie swoją premierę będzie miał "EasyLog" Mariusza Zielke - THRILLER pełen szybkiej akcji, fałszywych tropów, tajemnic i sekretów. Powieść ukaże się nakładem Wydawnictwa Akurat, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 181 - 210 z 709