Advertisement
Konkurs z Paniką
czwartek, 06 października 2016

Image6 października 2016

Konkurs z Paniką

"Panika" Jeffery'ego Deavera to kolejna część cyklu, którego bohaterką jest Kathryn Dance. Tym razem agentka biura śledczego Kalifornii musi odnaleźć i powstrzymać przebiegłego przestępcę, który nie zostawia śladów. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Prószyński i S-ka.
Czytaj całość...
 
Konkurs z Małeckim
piątek, 30 września 2016

Image30 września 2016

Konkurs z Małeckim

"Najgorsze dopiero nadejdzie" to debiutancka powieść uczestnika Kryminalnych Warsztatów Literackich Roberta Małeckiego. Historia dziennikarza, który wikła się w kryminalną grę, ukazała się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy!
Czytaj całość...
 
Konkurs z Aortą
środa, 28 września 2016

Image28 września 2016

Konkurs z Aortą

"Aorta" Bartosza Szczygielskiego - historia o podziemnym Pruszkowie - to debiutancka powieść uczestnika Kryminalnych Warsztatów Literackich. Mamy dla Was 5 egzemplarzy od wydawnictwa Foksal!
Czytaj całość...
 
Konkurs z Summit Lake
poniedziałek, 26 września 2016

Image26 września 2016

Konkurs z Summit Lake

Zero podejrzanych. Zero zamieszanych. Tylko dziewczyna - jednego dnia żywa, kolejnego już martwa. Powieść "Dziewczyna z Summit Lake" Charliego Donlea ukazała się nakładem Wydawnictwa Filia. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 
Konkurs z Szumowinami
czwartek, 22 września 2016

Image22 września 2016

Konkurs z szumowinami

"Szumowiny" Jørna Liera Horsta to kolejne śledztwo inspektora Williama Wistinga. Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Smak Słowa. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 
Konkurs z CBS Reality
wtorek, 20 września 2016
Image20 września 2016

KONKURS z CBS Reality

Od 19 września w poniedziałki, wtorki i środy o 22:00 kanał CBS Reality zaprasza na premierowe odcinki serii dokumentalnej „Matki morderców”. Autorzy programu spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy trudne dzieciństwo i relacje z matką miały wpływ na działania XX-wiecznych morderców. Z tej okazji wraz z kanałem CBS Reality przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym wygrać można pięć egzemplarzy książki „Wioska morderców” Elisabeth Herrmann.
Czytaj całość...
 
Konkurs z grobem
czwartek, 15 września 2016

Image15 września 2016

Konkurs z grobem

Zabiłbyś dla kogoś, kogo kochasz? To pytanie jest punktem wyjścia powieści "Dziewiąty grób" Stefana Ahnhema, która ukazała się nakładem wydawnictwa Marginesy. To druga książka, której bohaterem jest policjant Fabian Risk. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 
Konkurs z wędrowcem
wtorek, 13 września 2016

Image13 września 2016

Konkurs z wędrowcem

Nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka ukazała się powieść "Śnieżny wędrowiec" Elisabeth Herrmann. To historia o tragicznie zakończonym porwaniu małego chłopca i próbie dojścia do prawdy na ten temat. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 
Konkurs z Formanem
piątek, 02 września 2016

Image2 września 2016

Konkurs z Formanem

Niebezpieczny romans, polscy agenci Stasi, duchowni z przeszłością i mroczne kościelne wnętrza – to wszystko znajdziecie w powieści „Sługi boże” Adama Formana. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy!
Czytaj całość...
 
Rozdajemy wejściówki do kina na "Sługi boże"
piątek, 02 września 2016

Image2 września 2016

Rozdajemy wejściówki do kina!

Niebezpieczny romans, polscy agenci Stasi, duchowni z przeszłością i mroczne kościelne wnętrza – to wszystko znajdziecie w filmie „Sługi boże” w reżyserii Macieja Gawrysia, z Bartkiem Topą, Julią Kijowską i Małgorzatą Foremniak w rolach głównych. Mamy dla Was 50 wejściówek na przedpremierowy pokaz filmu w Warszawie!

 

Czytaj całość...
 
Konkurs z Immunitetem
środa, 31 sierpnia 2016

Image31 sierpnia 2016

Konkurs z Immunitetem

Zapewne wielu z Was ucieszy wieść, że Chyłka i Zordon powracają! Nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona ukazała się czwarta powieść z prawniczej serii Remigiusza Mroza, zatytułowana "Immunitet". Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy!
Czytaj całość...
 
Konkurs z Henderem
środa, 17 sierpnia 2016

Image17 sierpnia 2016

Konkurs z Henderem

W serii "Mroczna Strona" Wydawnictwa Filia ukazała się powieść "Kolejność" Huberta Hendera. Jej bohaterem jest komisarz Iwanowicz, który w mrokach Dolnego Śląska szuka sprawcy krwawych morderstw. Jedyną wskazówką są ponumerowane ciała. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 
Konkurs z Youngiem
wtorek, 16 sierpnia 2016

Image16 sierpnia 2016

Konkurs z Youngiem

"Stasi i dziecko" Davida Younga to kryminał dziejący się w Berlinie w połowie lat 70. - świecie, w którym niemal każdy jest donosicielem, w którym nikomu nie można ufać i w którym najmniejszy błąd lub niewłaściwy żart mogą skończyć się bolesnym upadkiem. A najczęściej śmiercią. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 
Konkurs ze Stalkerem
poniedziałek, 01 sierpnia 2016

Image1 sierpnia 2016

Konkurs ze Stalkerem

W serii "Ze Strachem" Wydawnictwa Czarne ukazała się kolejna powieść Larsa Keplera, czyli duetu szwedzkich pisarzy: Alexandra Ahndorila i Alexandry Coelho-Ahndoril. "Stalker" to piąta część przygód Joony Linny. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 
Konkurs z Mishanim
piątek, 22 lipca 2016

Image22 lipca 2016

Konkurs z Mishanim

Tajemnicze morderstwo, traumy zgwałconych kobiet i podejrzany policjant, którego nikt nie potrafi zidentyfikować. Przed Awim Awrahamem jego pierwsze śledztwo w sprawie o zabójstwo! Powieść "Człowiek, który chciał wszystko wiedzieć" Drora A. Mishaniego ukazała się 6 lipca, a my mamy dla Was 5 egzemplarzy.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 121 - 135 z 565