Advertisement

Image20 grudnia 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

Erwin Cis wymazał z pamięci swoją przeszłość. Kiedy pewnego dnia podnosi słuchawkę telefonu, dowiaduje się, że ktoś dla niego ważny pozostawił przesyłkę... Powieść „Jej wszystkie śmierci” Marty Zaborowskiej ukazała się nakładem Wydawnictwa Czarna Owca.

Czytaj całość...
 

Image19 grudnia 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

„Zanim wybuchnie świat” Brada Thora to książka, która powinna przypaść do gustu fanom przygód Jamesa Bonda: Stany Zjednoczone stają w obliczu nieuchronnego ataku o druzgocącej sile, a nowy prezydent musi się zwrócić do tajnego agenta sekcji antyterrorystycznej, o pomoc w przeprowadzeniu dwóch najniebezpieczniejszych operacji w historii Ameryki.

Czytaj całość...
 

Image19 grudnia 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

„Złoto cara” Clive'a Cusslera i Dirka Cusslera to najnowsza, dwudziesta czwarta powieść z Dirkiem Pittem. Tym razem bohatera i jego rodzinę w szaleńczy wir niewyobrażalnych wydarzeń i śmiertelnie niebezpieczną międzynarodową intrygę wciągnie zagadka, której początki sięgają roku 1917 i rodu Romanowów...

Czytaj całość...
 

ImageRECENZJE - KSIĄŻKI

„Kara jest także rodzajem lekarstwa”

Małgorzata Rogala komplikuje intrygę kryminalną, dodając coraz to nowe fakty, nawarstwiając kłamstwa i półprawdy. Czyni to jednak z wyczuciem, tak, aby nie odnosiło się wrażenia „przekombinowania”.

Czytaj całość...
 

Image17 grudnia 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

„Ciemna strona” Tarryn Fisher to mroczna historia popularnej pisarki, która pewnego dnia budzi się uwięziona w obcym domu. Została porwana, ale nie wie przez kogo ani dlaczego... Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa SQN.

Czytaj całość...
 

ImageRECENZJE - KSIĄŻKI

Co w psychiatryku piszczy

„Głosy” to nie tylko romans i szpital psychiatryczny, to także wiele innych historii zamkniętych w spójnej całości. Autorka pokazuje w sposób niezwykle plastyczny relacje między współpracownikami, tarcia i alianse między nimi, znamienną mizoginię środowiska policyjnego, a poza wszystkim przywołuje dramatyczne i zachwycająco straszne historie pacjentów ujęte w policyjnych raportach i kartach chorób.

Czytaj całość...
 

Image15 grudnia 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

„Tajemnica zaginionej syreny” należy do jednej z najpopularniejszych na świecie serii powieści detektywistycznych dla młodych czytelników, której pierwsze tomy powstały na początku lat osiemdziesiątych i w Polsce ukazywały się jako „Przygody Trzech Detektywów”. Wciąż powstają nowe powieści, dzisiaj amerykańska seria liczy sobie już 275 części! Wydawnictwo Siedmoróg powróciło do wydawania nowych tomów serii, tym razem zatytułowanej „Tych Trzech”.

Czytaj całość...
 

Image14 grudnia 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

Po jedenastu książkach o Drużynie A oraz czterech częściach cyklu o grupie Opcop Arne Dahl przedstawia nową serię z parą detektywów Samem Bergerem i Molly Blom. Powieść „Pustkowia” ukazuje inne oblicze szwedzkiego pisarza.

Czytaj całość...
 

Image14 grudnia 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

„Przygody chemiczne Sherlocka Holmesa” ukazały się po raz pierwszy w 1959 roku. W dziewięciu opowiadaniach inspirowanych przygodami najsłynniejszego detektywa świata Wacław Gołembowicz pokazuje, że Holmes jest także doskonałym... chemikiem.

Czytaj całość...
 

ImageRECENZJE - KSIĄŻKI

Adres nieznany, dokumentów i krewnych brak

Niektóre z tych historii są dłuższe, niemalże rozmiaru noweli, inne krótkie, wszystkie niezłe, a czasem naprawdę bardzo dobre. Czy Reacher mierzy się ze szpiegowską aferą, rosyjską mafią porywającą ludzi, czy z awarią prądu i upałem – robi to w typowy dla siebie, mocny, ale zgrabny sposób.

Czytaj całość...
 

Image13 grudnia 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

„Al Capone. Gangster wszechczasów” to dramatyczna historia najsłynniejszego gangstera Ameryki. Korzystając z niedawno odkrytych, liczących tysiące stron dokumentów rządowych, Jonathan Eig kreśli portret skomplikowanego człowieka, którego do zguby przywiodło nie tyle przestępcze życie, ile przerośnięte ego. 

Czytaj całość...
 

Image12 grudnia 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

„Trzy narzędzia śmierci” to ostatni z trzech tomów kompletujących wszystkie opowiadania G.K. Chestertona o sympatycznym, bystrym i skromnym ojcu Brownie. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Replika.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 dalej » > koniec » >>