Advertisement

Image12 czerwca 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

Makabryczne zbrodnie i gorączkowe śledztwo – Andrzej Dziurawiec zabiera czytelników w szaleńczy pościg ulicami Warszawy. Powieść „Festiwal”, mroczna i krwawa kontynuacja „Bastarda”, ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B.

Czytaj całość...
 

Image12 czerwca 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

„Dziewczyny, które miał na myśli” Kazimierza Kyrcza jr. to opowieść o grasującym po Krakowie seryjnym mordercy prostytutek i przytłoczonym osobistymi problemami policjancie, który próbuje rozwikłać tę sprawę. Premiera już w środę, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 

Marwood

WYWIAD Z ALEX MARWOOD

Nie mam nic przeciwko chick lit, ale chciałam zabijać ludzi

Bezpośrednia, roześmiana i zarażająca dobrym humorem – tak można w kilku słowach opisać brytyjską pisarkę Alex Marwood, która była gościem Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław 2017. Zdecydowanie jest coś w powtarzanym przez nią twierdzeniu, ze autorzy kryminałów to wesołe towarzystwo! 

Czytaj całość...
 

Image9 czerwca 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

W powieści „Kopaliśmy sobie grób” Antti Tuomainen zadaje pytanie: jak daleko byś się posunął, żeby ochronić to, co kochasz? Premiera już dziś, nakładem Wydawnictwa Albatros, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 

Image25 lat komisarza Brunettiego i kryminalnych tajemnic Wenecji

Wenecja to nie tylko miasto malowniczych kanałów, romantycznych gondoli i nadwodnych pałaców – to również miejsce pełne intryg, namiętności i ludzkich słabości, nierzadko prowadzących na ścieżkę zbrodni…  Najlepszym przewodnikiem po tej nieznanej części Serenissimy jest bez wątpienia Donna Leon, autorka serii kryminałów o komisarzu Guido Brunettim!

Czytaj całość...
 

Image8 czerwca 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

Wiedzieliście, że brat Zygmunta Miłoszewskiego, Wojtek, zadebiutował jako pisarz? Jego „Inwazja” to wizja przyszłości łącząca elementy sensacyjne, militarne, romansowe i futurologiczne.

Czytaj całość...
 

ImageRECENZJE - KSIĄŻKI

Autoterapia

Bernadecie Prandzioch udało się to, z czym debiutanci często mają problem: wykorzystała w swojej powieści znane chwyty, zrobiła to jednak na tyle umiejętnie, że podczas lektury nie mamy wrażenia wtórności.

Czytaj całość...
 

Image7 czerwca 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

Ksiądz Sidney Chambers powraca w kolejnym tomie swoich detektywistycznych przygód! Nakładem Wydawnictwa Marginesy i pod naszym patronatem ukazała się książka „Sidney Chambers. Złowroga noc” Jamesa Runciego, stanowiąca drugą część cyklu Zagadki Grantchester.

Czytaj całość...
 

Image6 czerwca 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

Dwa identyczne zabójstwa wstrząsają życiem prowincjonalnego miasta. Na piersiach ofiar sprawca zostawia potłuczone lusterko, a z uszu wyrywa kolczyk. Czy emerytowanej pułkownik Anastazji Kamieńskiej uda się rozwiązać tę sprawę? Powieść „Życie po życiu” Aleksandry Marininy ukazała się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona. 

Czytaj całość...
 

Image6 czerwca 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

Antropolog sądowy David Hunter powrócił! „Niespokojni zmarli” to piąta część popularnego cyklu autorstwa Simona Becketta. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Czarna Owca.

Czytaj całość...
 

ImageRECENZJE - KSIĄŻKI

Lalki, laleczki, lalunie

„Ciało” nie jest typowym kryminałem. Autorka dużo miejsca poświęca sztuce, która staje się jednym z głównych bohaterów książki.

Czytaj całość...
 

Image5 czerwca 2017

NEWSROOM - PRZEGLĄD PRASY

Zajrzyjcie do dzisiejszego wydania dziennika „Polska Metropolia Warszawska" - znajdziecie w nim rozmowę z Davidem Lagercrantzem. Pisarz opowiedział między innymi o piątej części sagi „Millennium", która ukaże się już we wrześniu.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>