Advertisement

Image9 maja 2017

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

„Cena wolności” K.J. Howe to powieść sensacyjna w nowej odsłonie. Jej bohaterką jest Thea Paris, światowej klasy specjalistka do spraw uwalniania zakładników, która podejmuje się najtrudniejszej misji ratunkowej w życiu. Powieść ukaże się za dwa tygodnie nakładem Burda Publishing Polska, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 

Image8 maja 2017

Znamy program Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław 2017!

Czytaj całość...
 

ImageRECENZJE - KSIĄŻKI

Walka o (kościelną) władzę

Nie jest to może typowy THRILLER, jednak stanowi bardzo miłą odmianę gatunkową i o wiele bardziej wart jest poznania, niż kolejna powieść oparta na schemacie zbrodnia-śledztwo-pojedynek.

Czytaj całość...
 

Image5 maja 2017

Nagroda Specjalna im. Janiny Paradowskiej i Nagroda Czytelników Wielkiego Kalibru

Wczoraj poznaliśmy nominowanych do Nagrody Wielkiego Kalibru 2017. Oprócz niej przyznane zostaną także Nagroda Specjalna im. Janiny Paradowskiej oraz Nagroda Czytelników Wielkiego Kalibru. Laureat Nagrody Czytelników oprócz statuetki otrzyma nagrodę pieniężną ufundowaną przez CBS Reality.
Czytaj całość...
 

ImageRECENZJE - KSIĄŻKI

W klatce z własnych kości

Wierzcie mi, ta opowieść przyprawia o dreszcze, nawet kiedy siedzimy z książką w wygodnym fotelu, pod ciepłym kocem, w przytulnym zaciszu domowym, nawet kiedy mamy świadomość, że ta historia istnieje tylko na papierze

Czytaj całość...
 

Image4 maja 2017

Znamy powieści nominowane do Nagrody Wielkiego Kalibru 2017!

Kapituła Nagrody Wielkiego Kalibru ogłasza nominacje do czternastej edycji Nagrody Wielkiego Kalibru. Tym razem ze względu na wyrównany poziom książek jury zdecydowało o nominowaniu ośmiu pozycji.
Czytaj całość...
 

Image4 maja 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

Świat po zagładzie, tajemniczy pielgrzym i nie mniej tajemnicza dziewczyna... To wszystko znajdziecie w powieści „Obrońca” G.X. Todda, która ukazała się w kwietniu nakładem Wydawnictwa Filia.

Czytaj całość...
 

Image2 maja 2017

Wyniki konkursu na treatment

W imieniu organizatorów: Miasta Wrocław, Wydawnictwa EMG  i Wydawnictwa Marginesy oraz własnym gratulujemy laureatom pierwszej edycji konkursu na treatment filmu lub serialu kryminalnego bądź sensacyjnego w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław 2017.

Czytaj całość...
 

Image2 maja 2017

Wyniki konkursu na opowiadanie kryminalne

W imieniu organizatorów: Miasta Wrocław i Wydawnictwa EMG  oraz własnym gratulujemy laureatom  tegorocznej, dziewiątej już edycji konkursu na opowiadanie kryminalne w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław 2017.

Czytaj całość...
 

ImageRECENZJE - KSIĄŻKI

Ubój ludzi

Autor przedstawia nam ciąg dalszy losów detektywa Maxa Wolfe’a i robi to w naprawdę znakomitym stylu.

Czytaj całość...
 

Image28 kwietnia 2017

Spotkanie laureatów Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru

Katarzyna Bonda, Remigiusz Mróz, Jakub Szamałek, Marcin Wroński - co łączy te nazwiska? Wierni fani i Nagroda Czytelników Wielkiego Kalibru! Cała czwórka spotka się na Międzynarodowym Festiwalu Kryminału Wrocław 2017.
Czytaj całość...
 

Image28 kwietnia 2017

NEWSROOM - FESTIWAL

Mamy informację dla wszystkich uczestników konkursów na opowiadanie kryminalne z Wrocławiem w tle oraz na tratment scenariusza: wiemy, że z niecierpliwością czekacie na listę zwycięzców, ale ze względu na liczbę zgłoszeń jurorzy potrzebują jeszcze kilku dni. Dlatego wyniki zostaną opublikowane później, niż planowano - pojawią się na Portalu Kryminalnym we wtorek. Przepraszamy!

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>