Advertisement

Image2 stycznia 2018

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

Nowy rok zaczynamy od zapowiedzi kryminalnych nowości, które już niebawem znajdziecie na księgarnianych półkach. Na pierwszy ogień: „13 minut” Sarah Pinborough - wciągający kryminał o ludzkich tajemnicach, lękach, manipulacji i potędze prawdy. Powieść ukaże sie za dwa tygodnie nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 

ImageRECENZJE - KSIĄŻKI

Grobowa cisza

„Cisza. Kronika życia pewnego mordercy” Thomasa Raaba to oryginalna opowieść, zupełnie inna niż szereg historii traktujących o mordercach i zbrodniach. Nie jest to stricte kryminał czy THRILLER. Z pewnością jest to opowieść, która zostawia czytelnika z pytaniami.

Czytaj całość...
 

Image29 grudnia 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

Jeśli lubicie gangsterskie historie i prozę Jakuba Żulczyka, być może spodoba się Wam „Totem” Jakuba Charona. To opowieść o Dzikim, gangsterze, który po wyjściu z więzienia próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Czytaj całość...
 

Image28 grudnia 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

Od jutra w kinach będziecie mogli oglądać francuski kryminał „Na krawędzi” - opowieść o miłości pomiędzy Bibi i Gino wymieszana z brutalnym światem przestępczym i skrywaną przez głównego bohatera tajemnicą.

Czytaj całość...
 

ImageRECENZJE - KSIĄŻKI

Zbrodnia z wikingiem w tle

Dość brutalna i nastrojowa, o ciekawej akcji dziejącej się w mroźnej scenerii – „Dziewczyna bez skóry” to powieść dla miłośników książek z dreszczykiem.

Czytaj całość...
 
Image
Czytaj całość...
 

ImageRECENZJE - KSIĄŻKI

Ta straszna Słowacja

Pierwsze słowa, które nasunęły mi się po lekturze „Strachu” Jozefa Kariki, brzmiały: rany, jaki to ma klimat!

Czytaj całość...
 

ImagePUBLICYSTYKA

Tajna zimna wojna – starcie wywiadów „W gąszczu luster”

„Jeśli nawet Robert Littell nie wymyślił amerykańskiej powieści szpiegowskiej, to i tak należałoby nazywać go jej ojcem”. Kiedy takie słowa padają z ust pisarza formatu Toma Clancy’ego, można być pewnym, że nie są tylko wyrazem kurtuazji. Choć Littell nie jest w Polsce jeszcze tak znany jak wspomniany już Clancy czy Le Carré, to z pewnością można stawiać go na równi z nimi w kategorii mistrzów literatury szpiegowskiej i politycznego THRILLERa.

Czytaj całość...
 

Image20 grudnia 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

„W gąszczu luster” to czternasta powieść Roberta Littella, którego znawcy literatury szpiegowskiej stawiają w jednym rzędzie z najwybitniejszymi przedstawicielami gatunku. Akcja książki rozgrywa się w latach 1950-1995 i ukazuje losy kilku pracowników Centralnej Agencji Wywiadowczej. Wczoraj pod naszym patronatem ukazał się e-book „W gąszczu luster”

Czytaj całość...
 

Image20 grudnia 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

Erwin Cis wymazał z pamięci swoją przeszłość. Kiedy pewnego dnia podnosi słuchawkę telefonu, dowiaduje się, że ktoś dla niego ważny pozostawił przesyłkę... Powieść „Jej wszystkie śmierci” Marty Zaborowskiej ukazała się nakładem Wydawnictwa Czarna Owca.

Czytaj całość...
 

Image19 grudnia 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

„Zanim wybuchnie świat” Brada Thora to książka, która powinna przypaść do gustu fanom przygód Jamesa Bonda: Stany Zjednoczone stają w obliczu nieuchronnego ataku o druzgocącej sile, a nowy prezydent musi się zwrócić do tajnego agenta sekcji antyterrorystycznej, o pomoc w przeprowadzeniu dwóch najniebezpieczniejszych operacji w historii Ameryki.

Czytaj całość...
 

Image19 grudnia 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

„Złoto cara” Clive'a Cusslera i Dirka Cusslera to najnowsza, dwudziesta czwarta powieść z Dirkiem Pittem. Tym razem bohatera i jego rodzinę w szaleńczy wir niewyobrażalnych wydarzeń i śmiertelnie niebezpieczną międzynarodową intrygę wciągnie zagadka, której początki sięgają roku 1917 i rodu Romanowów...

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>