Advertisement

Image11 maja 2017

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

„Baltic Charisma” to prom, który od lat kursuje codziennie tą samą trasą po Bałtyku. Ale ten rejs jest inny: na pokładzie czai się zło... Premiera powieści „Przeklęty prom” Matsa Strandberga już za dwa tygodnie pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 

Image10 maja 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

Swoją premierę ma dziś też „Ciemna rzeka” Arnaldura Indriðasona. To historia, która zaczyna się od śmierci młodego mężczyzny. Później okazuje się, że ofiara mogła być seryjnym gwałcicielem... Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B.

Czytaj całość...
 

Image10 maja 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

„Grimm City. Bestie” Jakuba Ćwieka to druga - po „Wilku!” - wizyta w mieście innym niż wszystkie, w którym o sprawiedliwość równie trudno, co o bezchmurne niebo. To smoliście czarny kryminał, doprawiony elementami sądowego dramatu. Powieść ukazała się dziś nakładem Wydawnictwa SQN, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 

Image10 maja 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

Pod naszym patronatem ukazał się dziś nowy THRILLER psychologiczny Alex Marwood, zatytułowany „Najmroczniejszy sekret”. To opowieść o narcystycznych zaburzeniach osobowości ze zbrodnią w tle. A już pod koniec maja autorka odwiedzi Polskę!

Czytaj całość...
 

Image10 maja 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

Polityczne brudy i przekręty, ekologiczna afera i mroczne tajemnice z przeszłości.  „Biegacz” Piotra Bojarskiego to trzymający w napięciu kryminał, którego akcja wraz z postępami tytułowego biegacza z każdą stroną nabiera tempa. Czy dotrzymasz mu kroku? Powieść ukazała się dziś pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 

Image9 maja 2017

NEWSROOM - FESTIWAL

Międzynarodowy Festiwal Kryminału Wrocław 2017 to nie tylko spotkania z pisarzami. Pierwszego dnia festiwalu będziecie mogli obejrzeć film kryminalny „Prosta historia o morderstwie” i spotkać się z jego twórcami. A wieczorem zapraszamy na koncert duetu Jakubik & Deriglasoff!  

Czytaj całość...
 

Image9 maja 2017

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

„Cena wolności” K.J. Howe to powieść sensacyjna w nowej odsłonie. Jej bohaterką jest Thea Paris, światowej klasy specjalistka do spraw uwalniania zakładników, która podejmuje się najtrudniejszej misji ratunkowej w życiu. Powieść ukaże się za dwa tygodnie nakładem Burda Publishing Polska, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 

Image8 maja 2017

Znamy program Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław 2017!

Czytaj całość...
 

ImageRECENZJE - KSIĄŻKI

Walka o (kościelną) władzę

Nie jest to może typowy THRILLER, jednak stanowi bardzo miłą odmianę gatunkową i o wiele bardziej wart jest poznania, niż kolejna powieść oparta na schemacie zbrodnia-śledztwo-pojedynek.

Czytaj całość...
 

Image5 maja 2017

Nagroda Specjalna im. Janiny Paradowskiej i Nagroda Czytelników Wielkiego Kalibru

Wczoraj poznaliśmy nominowanych do Nagrody Wielkiego Kalibru 2017. Oprócz niej przyznane zostaną także Nagroda Specjalna im. Janiny Paradowskiej oraz Nagroda Czytelników Wielkiego Kalibru. Laureat Nagrody Czytelników oprócz statuetki otrzyma nagrodę pieniężną ufundowaną przez CBS Reality.
Czytaj całość...
 

ImageRECENZJE - KSIĄŻKI

W klatce z własnych kości

Wierzcie mi, ta opowieść przyprawia o dreszcze, nawet kiedy siedzimy z książką w wygodnym fotelu, pod ciepłym kocem, w przytulnym zaciszu domowym, nawet kiedy mamy świadomość, że ta historia istnieje tylko na papierze

Czytaj całość...
 

Image4 maja 2017

Znamy powieści nominowane do Nagrody Wielkiego Kalibru 2017!

Kapituła Nagrody Wielkiego Kalibru ogłasza nominacje do czternastej edycji Nagrody Wielkiego Kalibru. Tym razem ze względu na wyrównany poziom książek jury zdecydowało o nominowaniu ośmiu pozycji.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>