Advertisement

Image7 września 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

„Wraz z upływem czasu...” to nowa powieść Mary Higgins Clark. Jej główną bohaterką jest dziennikarka, która otrzymuje wielką szansę - i jednocześnie staje przed wielkim zagrożeniem. Powieść ukazała się dziś nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Czytaj całość...
 

ImageRECENZJE - KSIĄŻKI

Buty Ebiego Mocka

Powieści Krajewskiego to studia wynaturzeń, a „Ludzkie zoo” jest w pewnym sensie sumą tego, co dotychczas zrozumieli już wszyscy podejmujący się ich lektury – że nie ma granicy, jakiej ludzka kreatywność w krzywdzeniu nie mogłaby przekroczyć.

Czytaj całość...
 

Image6 września 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

„W linii prostej” to pierwszy tom cyklu o komisarzu Dixonie, którego autorem jest Damien Boyd, angielski prawnik i pisarz. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Editio Black.

Czytaj całość...
 

ImageWYWIAD Z CLARE MACKINTOSH

„Praca policjanta świetnie przygotowała mnie do pracy pisarza”

Clare Mackintosh jest brytyjską autorką powieści kryminalnych i byłą policjantką. Za swoją debiutancką powieść zdobyła nagrodę Theakston’s Old Peculier Crime Novel of the Year. Mamy dla Was rozmowę z pisarką.

Czytaj całość...
 

Image5 września 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

„Martwe listy” Caite Dolan-Reach to historia Avy, która list po liście, wiadomość po wiadomości odkrywa kolejne wskazówki tłumaczące zniknięcie swojej siostry bliźniaczki Zeldy i poznaje przerażającą prawdę na temat swojej rodziny. Poweiść ukazała się w Mrocznej Serii Wydawnictwa Filia. 

Czytaj całość...
 

ImageRECENZJE - KSIĄŻKI

Polskie piekło

Obie historie, ta z przeszłości i ta współczesna, są skrajnie różne i obie w równym stopniu fascynują. I tętnią życiem, podobnie zresztą jak bohaterowie. Dlatego właśnie powieść Wojciecha Dutki tak świetnie się czyta.

Czytaj całość...
 

Image4 września 2017

NEWSROOM - NOWOŚCI

A może - aby osłodzić fakt, że przyszła jesień - sięgniecie po komedię kryminalną? „Spisek scenarzystów” Wojciecha Nerkowskiego to historia śmierci producentki serialu kryminalnego, podana pół żartem, pół serio.

Czytaj całość...
 

ImageRECENZJA - KSIĄŻKI

Im dalej w las, tym więcej… tajemnic

Jestem pod wrażeniem pióra French! To moje drugie spotkanie z jej bohaterami i drugi raz jestem na „tak”. Śmiem nawet twierdzić, że irlandzka pisarka to moje kryminalne odkrycie tego roku.

Czytaj całość...
 

Image1 września 2017

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

„Reguła nr 1” Marty Guzowskiej to druga część przygód Simony Brenner, która w dzień bada starożytną biżuterię, a nocą ją kradnie. W obu tych dziedzinach jest bezkonkurencyjna. Powieść ukaże się 13 września nakładem Wydawnictwa Marginesy.

Czytaj całość...
 

Image31 sierpnia 2017

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

Już za dwa tygodnie kolejna odsłona przygód prywatnego detektywa Szymona Solańskiego i jego wiernego kundelka Gucia. Powieść „Zbrodnia nad urwiskiem” Marty Matyszczak ukaże się nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 

Image31 sierpnia 2017

NEWSROOM - ZAPOWIEDZI

Złotko C.J. Skuse to mroczny THRILLER napisany z ogromnym poczuciem humoru, ochrzczony przez recenzentów dzieckiem Bridget Jones i Dextera Morgana. Powieść ukaże się za dwa tygodnie nakładem Wydawnictwa Burda, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 

ImageRECENZJE - KSIĄŻKI

W rozsypce

„Świt, który nie nadejdzie” jest utworem, w którym dobry pomysł zmarnowano na melodramatyczne zwroty akcji, by finał zostawić odłogiem. 

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>