Advertisement
Stylus
Gdzieś daleko stoi dom... , Jan Siwmir
piątek, 08 czerwca 2007
ImageWiedziała, że jej nie posłucha. Zapomni o jej prośbie już za progiem. Liczyli się tylko pacjenci, przysięga Hipokratesa, misja niesienia pomocy itd. Ciekawe, czy kiedy już uzna mnie za  wyleczoną, to zostawi? Zdrowi ludzie są tacy nudni – przypomniała sobie  jego słowa.
Czytaj całość...
 
Gdzieś daleko płynie rzeka... , Jan Siwmir
piątek, 08 czerwca 2007
Image Waldek obrócił się w kierunku rzeki. To nie jest mój dzień. Ziarenka piasku ułożyły się w kształt klepsydry. Nadciągnęły chmury. Krajobraz lekko poszarzał. Słońce mówiło do widzenia. Wielkie cienie przemknęły cicho pod wodą, robiły rozpoznanie, węszyły w poszukiwaniu ofiar. Chmury na niebie sczerniały.
Czytaj całość...
 
Przypadek Mirka T.
poniedziałek, 21 maja 2007
Image Nic dziwnego, iż zamiast płatków chryzantem groby pokryte były płatkami kondomów, chusteczek, i jeszcze kilku innych białych materii … Ku zgrozie Radnych Miasta  (spoczywającym na cmentarzu było chyba wszystko jedno…), którzy raz po raz zgłaszali właścicielom lokalu veto; bezskutecznie jednak, bo "cmentarz znajdował się poza terenem dyskoteki". Zgodnie zresztą ze stanem faktycznym.
Czytaj całość...
 
Stylus wita i zaprasza!
czwartek, 19 kwietnia 2007
Już z poczatkiem lat 30. Edgar Allan Poe, ojciec gatunku kryminalnego i HORRORu, przebąkiwał o założeniu branżowego peridyku literackiego, który z założenia miał promować twórczość, podnosić jej walory i nie bać się rzetelnej krytyki...
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 41 - 44 z 44