Advertisement
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy

Image22 sierpnia 2017

Wyniki konkursu z Grygierem

„Nie myśl, że znikną” Marcina Grygiera to druga część przygód komisarza Waltera - tym razem w Katowicach. Rozdaliśmy 3 egzemplarze od Wydawnictwa Prószyński i S-ka.
Czytaj całość...
 

Image21 sierpnia 2017

Wyniki konkursu z Flint

Sarah Flint przez trzydzieści pięć lat była londyńską policjantką. Swoje doświadczenia wykorzystała w powieściach, których bohaterką jest detektyw Charlie Stafford. „Nigdy więcej nie zdradzisz” to druga część tego cyklu. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Amber.
Czytaj całość...
 

Image16 sierpnia 2017

Konkurs z Przeczuciem

Tetsuya Honda to cesarz japońskiego kryminału. Jego seria o Reiko Himekawie sprzedała się w kilku milionach egzemplarzy i była podstawą kilku filmów i serialu. „Przeczucie” to pierwsza część tego cyklu. Mamy dla Was 5 egzemplarzy od Społecznego Instytutut Wydawniczego Znak.
Czytaj całość...
 

Image11 sierpnia 2017

Konkurs z Widzę cię

„Widzę cię” to THRILLER psychologiczny autorstwa Clare Mackintosh, jednej z najgłośniejszych angielskich debiutantek roku 2015. To powieść o kobietach, które znajdują swoje zdjęcia w gazetach, a potem stają się ofiarami przestępstw. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawnictwa Prószyński i S-ka.
Czytaj całość...
 

Image11 sierpnia 2017

Wyniki konkursu z Opiekunką

W „Opiekunce do dzieci” Elisabeth Herrmann teraźniejszość splata się z przeszłością - główny bohater, adwokat Joachim Vernau, przez historię ukraińskiej robotnicy przymusowej wpada na trop handlu dziełami sztuki, które zostały zagrabione przez nazistów… Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od wydawnictwa Prószyński i S-ka.
Czytaj całość...
 

Image10 sierpnia 2017

Konkurs z Czarną pszczołą

„Czarna pszczoła” Wojciecha Dutki to współczesna intryga kryminalna sięgająca lat czterdziestych XX wieku i detektyw, jakiego jeszcze w polskiej literaturze nie było. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.
Czytaj całość...
 

Image10 sierpnia 2017

Wyniki konkursu z psami

„Nawet zdziczałe psy” Iana Rankina to dwudziesta powieść, której bohaterem jest John Rebus. Tym razem inspektor (choć już na emeryturze) pomaga w rozwiązaniu sprawy zagadkowego morderstwa starszego prawnika. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.
Czytaj całość...
 

Image9 sierpnia 2017

Konkurs z Grygierem

„Nie myśl, że znikną” Marcina Grygiera to druga część przygód komisarza Waltera - tym razem w Katowicach. Mamy dla Was 3 egzemplarze od Wydawnictwa Prószyński i S-ka.
Czytaj całość...
 

Image9 sierpnia 2017

Wyniki konkursu z Mo

„Tak sobie wyobrażałam śmierć” Johanny Mo to opowieść o policjantce, która wraca do pracy po stracie synka i musi zmierzyć się z trudną sprawą śmierci w metrze. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Editio Black.
Czytaj całość...
 

Image8 sierpnia 2017

Konkurs z Flint

Sarah Flint przez trzydzieści pięć lat była londyńską policjantką. Swoje doświadczenia wykorzystała w powieściach, których bohaterką jest detektyw Charlie Stafford. „Nigdy więcej nie zdradzisz” to druga część tego cyklu. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Amber.
Czytaj całość...
 

Image4 sierpnia 2017

Konkurs z Opiekunką

W „Opiekunce do dzieci” Elisabeth Herrmann teraźniejszość splata się z przeszłością - główny bohater, adwokat Joachim Vernau, przez historię ukraińskiej robotnicy przymusowej wpada na trop handlu dziełami sztuki, które zostały zagrabione przez nazistów… Mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawnictwa Prószyński i S-ka.
Czytaj całość...
 

Image4 sierpnia 2017

Wyniki konkursu z Ktokolwiek widział

„Ktokolwiek widział” Claire Douglas to opowieść o wspomnieniach, które prześladują, sekretach, przed którymi nie sposób uciec, i zagadkach, które domagają się rozwiązania. Rozdaliśmy 5 egzemplarzy od Wydawnictwa W.A.B.
Czytaj całość...
 

Image4 sierpnia 2017

Wyniki konkursu z Urwanym tropem

„Urwany trop” Lone Theils to drugi tom cyklu o Norze Sand. Tym razem duńska dziennikarka trafia w świat nielegalnych imigrantów, światowych korporacji i eksperymentów na ludziach... Rozdaliśmy 5 egzemplarzy od Wydawnictwa W.A.B.
Czytaj całość...
 

Image3 sierpnia 2017

Wyniki konkursu z Warkotem

„Warkot” Jarosława Rybskiego to retrokryminał, w którym rzeczywistość historyczna misternie przeplata się z fikcją, a całości dopełnia subtelny humor. Autor przenosi czytelników do Wrocławia na początku lat 50. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa SQN.

Czytaj całość...
 

Image3 sierpnia 2017

Konkurs z psami

„Nawet zdziczałe psy” Iana Rankina to dwudziesta powieść, której bohaterem jest John Rebus. Tym razem inspektor (choć już na emeryturze) pomaga w rozwiązaniu sprawy zagadkowego morderstwa starszego prawnika. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.
Czytaj całość...
 

Image2 sierpnia 2017

Konkurs z Mo

„Tak sobie wyobrażałam śmierć” Johanny Mo to opowieść o policjantce, która wraca do pracy po stracie synka i musi zmierzyć się z trudną sprawą śmierci w metrze. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Editio Black.
Czytaj całość...
 

Image2 sierpnia 2017

Wyniki konkursu z wyspą Flatey

„Tajemnica wyspy Flatey” to pierwsza opublikowana w Polsce powieść Viktora Arnara Ingólfssona. Autor łączy w niej elementy kryminału i THRILLERa, drobiazgowo odmalowując tło historyczne i kulturowe. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Editio Black.
Czytaj całość...
 

Image1 sierpnia 2017

Wyniki konkursu ze Słownikiem

„Słownik polskich autorów literatury kryminalnej” to 254 biogramy polskich pisarzy kryminałów, w dużej części ilustrowane zdjęciami. To próba uporządkowania wiedzy na temat autorów najmodniejszych obecnie gatunków literackich w Polsce: kryminału, THRILLERa i sensacji. To również podsumowanie długiej drogi, jaką przebył polski kryminał – od brukowej literatury Międzywojnia, przez powieść milicyjną, na współczesnym kryminale retro kończąc. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image31 lipca 2017

Wyniki konkursu z Miasteczkiem kłamców

„Miasteczko kłamców” Megan Mirandy to THRILLER o miasteczku pełnym strachu - i w którym roi się od kłamstw, mających ukryć tajemnice z przeszłości. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy powieści od Wydawnictwa Znak.
Czytaj całość...
 

Image26 lipca 2017

Wyniki konkursu z Przesyłką

Nakładem Wydawnictwa Amber ukazała się „Przesyłka” Sebastiana Fitzka. Główną bohaterką powieści jest doktor Emma Stein: jedyna ofiara seryjnego mordercy, której udało się przeżyć. Nie pamięta, co naprawdę stało się tamtej nocy, nie wychodzi z domu. Aż do dnia, gdy przyjmuje przesyłkę… Rozdaliśmy 10 egzemplarzy powieści od Wydawcy.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 121 - 140 z 1152