Advertisement
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy

Image28 kwietnia 2016

Wyniki konkursu z Niemym krzykiem

Nawet najmroczniejszych sekretów nie da się pogrzebać na zawsze. Wie o tym policjantka Kim Stone, bohaterka "Niemego krzyku" Angeli Marsons. Debiutancka powieść brytyjskiej pisarki ukazała się nakładem wydawnictwa Burda Książki, a my rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image27 kwietnia 2016

Konkurs z Ziemną burzą

Nakładem Domu Wydawniczego Rebis ukazała się powieść "Ziemna burza" Monsa Kallentofta. To już ósma część cyklu, którego główną bohaterką jest komisarz Malin Fors. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image26 kwietnia 2016

Konkurs ze Ślepym tropem

"Ślepy trop" to dziesiąta (a czwarta wydana w Polsce) część cyklu o komisarzu Williamie Wistingu, którego autorem jest norweski pisarz Jørn Lier Horst. Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Smak Słowa, a my mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image26 kwietnia 2016

Wyniki konkursu z Xango

Jest rok 1888. W Rio de Janeiro giną cenne skrzypce Stradivariusa. Na pomoc lokalnej policji cesarz Brazylii Piotr II wzywa... Sherlocka Holmesa. Jak najsłynniejszy detektyw świata odnajdzie się w egzotycznej Brazylii, dowiecie się z książki "Xango z Baker Street" Jô Soaresa. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Domu Wydawniczego Rebis.
Czytaj całość...
 

Image20 kwietnia 2016

Wyniki konkursu z Leoną

"Leona. Kości zostały rzucone" Jenny Rogneby to pierwszy tom cyklu, intrygujący kryminał o odwadze łamania norm, także społecznych, o życiowych wyborach i zuchwałej przestępczości w deszczowym i ponurym współczesnym Sztokholmie. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy powieści od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image13 kwietnia 2016

Konkurs z Niemym krzykiem

Nawet najmroczniejszych sekretów nie da się pogrzebać na zawsze. Wie o tym policjantka Kim Stone, bohaterka "Niemego krzyku" Angeli Marsons. Debiutancka powieść brytyjskiej pisarki ukazała się nakładem wydawnictwa Burda Książki, a my mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image12 kwietnia 2016

Konkurs z Xango

Jest rok 1888. W Rio de Janeiro giną cenne skrzypce Stradivariusa. Na pomoc lokalnej policji cesarz Brazylii Piotr II wzywa... Sherlocka Holmesa. Jak najsłynniejszy detektyw świata odnajdzie się w egzotycznej Brazylii, dowiecie się z książki "Xango z Baker Street" Jô Soaresa. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Domu Wydawniczego Rebis.
Czytaj całość...
 

Image12 kwietnia 2016

Wyniki konkursu z Naśladowcami

Nakładem Wydawnictwa Otwarte ukazała się powieść "Naśladowcy" Ingara Johnsruda. To opowieść o śledztwie w sprawie zaginionej kobiety, które przenosi policjantów w sam środek krwawego cyklonu. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image8 kwietnia 2016

Wyniki konkursu z Johnstonem

"W dół" Tima Johnstona to błyskotliwy THRILLER o więzach krwi i walce o przetrwanie. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image7 kwietnia 2016

Konkurs z Leoną

"Leona. Kości zostały rzucone" Jenny Rogneby to pierwszy tom cyklu, intrygujący kryminał o odwadze łamania norm, także społecznych, o życiowych wyborach i zuchwałej przestępczości w deszczowym i ponurym współczesnym Sztokholmie. Mamy dla Was 10 egzemplarzy powieści od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image1 kwietnia 2016

Wyniki konkursu z Obroną

"Obrona" Steve'a Cavanagha to opowieść o byłym zawodowym oszuście, obecnym prawniku, który ma 48 godzin na wygranie sprawy, w przeciwnym wypadku straci córkę. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Filia.
Czytaj całość...
 

Image31 marca 2016

Konkurs z Naśladowcami

Nakładem Wydawnictwa Otwarte ukazała się powieść "Naśladowcy" Ingara Johnsruda. To opowieść o śledztwie w sprawie zaginionej kobiety, które przenosi policjantów w sam środek krwawego cyklonu. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image25 marca 2016

Konkurs z Johnstonem

"W dół" Tima Johnstona to błyskotliwy THRILLER o więzach krwi i walce o przetrwanie. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image25 marca 2016

Wyniki konkursu ze Stołem króla Salomona

"Stół króla Salomona" Luisa Montero Manglano to pełna inteligentnego humoru i zagadek powieść osnuta tajemnicą, w której śmierć i niebezpieczeństwo czają się na uliczkach współczesnych miast i w podziemiach średniowiecznych zamków. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Domu Wydawniczego Rebis.
Czytaj całość...
 

Image21 marca 2016

Konkurs z Obroną

"Obrona" Steve'a Cavanagha to opowieść o byłym zawodowym oszuście, obecnym prawniku, który ma 48 godzin na wygranie sprawy, w przeciwnym wypadku straci córkę. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Filia.
Czytaj całość...
 

Image21 marca 2016

Wyniki konkursu z Richmondem

Nakładem Wydawnictwa Otwarte ukazała się powieść "Prawda o dziewczynie" T.R. Richmonda. To elektryzujący THRILLER dla fanów "Zaginionej dziewczyny" i "Dziewczyny z pociągu". Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od wydawcy.

Czytaj całość...
 

Image17 marca 2016

Konkurs ze Stołem króla Salomona

"Stół króla Salomona" Luisa Montero Manglano to pełna inteligentnego humoru i zagadek powieść osnuta tajemnicą, w której śmierć i niebezpieczeństwo czają się na uliczkach współczesnych miast i w podziemiach średniowiecznych zamków. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Domu Wydawniczego Rebis.

 

Czytaj całość...
 

Image17 marca 2016

Wyniki konkursu z Mayem

"Wyspa powrotów" Petera Maya to historia detektywa, który prowadząc śledztwo w sprawie śmierci najbogatszego mieszkańca wyspy, naraża się na konflikt między zawodowym obowiązkiem a przeznaczeniem. Rozdaliśmy  10 egzemplarzy od wydawnictwa Albatros.
Czytaj całość...
 

Image7 marca 2016

Wyniki konkursu z Łaską

W serii "Ze Strachem" Wydawnictwa Czarne ukazała się powieść "Łaska" Anny Kańtoch. To historia pewnej kobiety, na której życiu kładzie się cieniem tajemnica sprzed lat, i próbie wyjaśnienia tej tajemnicy. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image7 marca 2016

Konkurs z Richmondem

Nakładem Wydawnictwa Otwarte ukazała się powieść "Prawda o dziewczynie" T.R. Richmonda. To elektryzujący THRILLER dla fanów "Zaginionej dziewczyny" i "Dziewczyny z pociągu". Mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawcy.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 141 - 160 z 909