Advertisement
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy

Image15 września 2016

Konkurs z grobem

Zabiłbyś dla kogoś, kogo kochasz? To pytanie jest punktem wyjścia powieści "Dziewiąty grób" Stefana Ahnhema, która ukazała się nakładem wydawnictwa Marginesy. To druga książka, której bohaterem jest policjant Fabian Risk. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image15 września 2016

Wyniki konkursu z Immunitetem

Nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona ukazała się czwarta powieść z prawniczej serii Remigiusza Mroza, zatytułowana "Immunitet". Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawcy.

 

Czytaj całość...
 

Image13 września 2016

Konkurs z wędrowcem

Nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka ukazała się powieść "Śnieżny wędrowiec" Elisabeth Herrmann. To historia o tragicznie zakończonym porwaniu małego chłopca i próbie dojścia do prawdy na ten temat. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image13 września 2016

Wyniki konkursu z Formanem

Niebezpieczny romans, polscy agenci Stasi, duchowni z przeszłością i mroczne kościelne wnętrza – to wszystko znajdziecie w powieści „Sługi boże” Adama Formana. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image2 września 2016

Konkurs z Formanem

Niebezpieczny romans, polscy agenci Stasi, duchowni z przeszłością i mroczne kościelne wnętrza – to wszystko znajdziecie w powieści „Sługi boże” Adama Formana. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy!
Czytaj całość...
 

Image2 września 2016

Wyniki konkursu z Henderem

W serii "Mroczna Strona" Wydawnictwa Filia ukazała się powieść "Kolejność" Huberta Hendera. Jej bohaterem jest komisarz Iwanowicz, który w mrokach Dolnego Śląska szuka sprawcy krwawych morderstw. Jedyną wskazówką są ponumerowane ciała. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawcy.

Czytaj całość...
 

Image2 września 2016

Rozdajemy wejściówki do kina!

Niebezpieczny romans, polscy agenci Stasi, duchowni z przeszłością i mroczne kościelne wnętrza – to wszystko znajdziecie w filmie „Sługi boże” w reżyserii Macieja Gawrysia, z Bartkiem Topą, Julią Kijowską i Małgorzatą Foremniak w rolach głównych. Mamy dla Was 50 wejściówek na przedpremierowy pokaz filmu w Warszawie!

 

Czytaj całość...
 

Image31 sierpnia 2016

Konkurs z Immunitetem

Zapewne wielu z Was ucieszy wieść, że Chyłka i Zordon powracają! Nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona ukazała się czwarta powieść z prawniczej serii Remigiusza Mroza, zatytułowana "Immunitet". Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy!
Czytaj całość...
 

Image26 sierpnia 2016

Wyniki konkursu z Youngiem

"Stasi i dziecko" Davida Younga to kryminał dziejący się w Berlinie w połowie lat 70. - świecie, w którym niemal każdy jest donosicielem, w którym nikomu nie można ufać i w którym najmniejszy błąd lub niewłaściwy żart mogą skończyć się bolesnym upadkiem. A najczęściej śmiercią. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image17 sierpnia 2016

Konkurs z Henderem

W serii "Mroczna Strona" Wydawnictwa Filia ukazała się powieść "Kolejność" Huberta Hendera. Jej bohaterem jest komisarz Iwanowicz, który w mrokach Dolnego Śląska szuka sprawcy krwawych morderstw. Jedyną wskazówką są ponumerowane ciała. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image16 sierpnia 2016

Konkurs z Youngiem

"Stasi i dziecko" Davida Younga to kryminał dziejący się w Berlinie w połowie lat 70. - świecie, w którym niemal każdy jest donosicielem, w którym nikomu nie można ufać i w którym najmniejszy błąd lub niewłaściwy żart mogą skończyć się bolesnym upadkiem. A najczęściej śmiercią. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image16 sierpnia 2016

Wyniki konkursu ze Stalkerem

W serii "Ze Strachem" Wydawnictwa Czarne ukazała się kolejna powieść Larsa Keplera, czyli duetu szwedzkich pisarzy: Alexandra Ahndorila i Alexandry Coelho-Ahndoril. "Stalker" to piąta część przygód Joony Linny. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image5 sierpnia 2016

Wyniki konkursu z Mishanim

Tajemnicze morderstwo, traumy zgwałconych kobiet i podejrzany policjant, którego nikt nie potrafi zidentyfikować. Przed Awim Awrahamem jego pierwsze śledztwo w sprawie o zabójstwo! Powieść "Człowiek, który chciał wszystko wiedzieć" Drora A. Mishaniego ukazała się 6 lipca, a my rozdaliśmy 5 egzemplarzy.
Czytaj całość...
 

Image1 sierpnia 2016

Konkurs ze Stalkerem

W serii "Ze Strachem" Wydawnictwa Czarne ukazała się kolejna powieść Larsa Keplera, czyli duetu szwedzkich pisarzy: Alexandra Ahndorila i Alexandry Coelho-Ahndoril. "Stalker" to piąta część przygód Joony Linny. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image1 sierpnia 2016

Wyniki konkursu z Chambersem

Jak to się dzieje, że skromny młody proboszcz w niewielkim Grantchester zamienia się w detektywa, którego nie powstydziłaby się Agatha Christie? Oczywiście przypadkiem. Powieść "Sidney Chambers. Cień śmierci" Jamesa Runcie otwiera serię "Zagadki Grantchester". Rozdaliśmy 10 egzemplarzy powieści od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image27 lipca 2016

Wyniki konkursu z Pflugerem

Nakładem Wydawnictwa Otwarte ukazała się powieść "Raz na zawsze" Andreasa Pflugera. Jej bohaterka, policjantka Jenny Aaron, w trakcie nieudanej akcji w Barcelonie straciła wzrok - a teraz poluje na nią seryjny morderca. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy książki.
Czytaj całość...
 

Image22 lipca 2016

Konkurs z Mishanim

Tajemnicze morderstwo, traumy zgwałconych kobiet i podejrzany policjant, którego nikt nie potrafi zidentyfikować. Przed Awim Awrahamem jego pierwsze śledztwo w sprawie o zabójstwo! Powieść "Człowiek, który chciał wszystko wiedzieć" Drora A. Mishaniego ukazała się 6 lipca, a my mamy dla Was 5 egzemplarzy.
Czytaj całość...
 

Image18 lipca 2016

Wyniki konkursu ze Sztokholmem

"Sztokholm delete" to druga powieść Jensa Lapidusa, w której pojawia się duet Emelie-Teddy. Tym razem zostają oni wplątani w sprawę, która odbija się czkawką sporemu gronu osób, niezależnie od ich pozycji społecznej. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image15 lipca 2016

Konkurs z Chambersem

Jak to się dzieje, że skromny młody proboszcz w niewielkim Grantchester zamienia się w detektywa, którego nie powstydziłaby się Agatha Christie? Oczywiście przypadkiem. Powieść "Sidney Chambers. Cień śmierci" Jamesa Runcie otwiera serię "Zagadki Grantchester". Mamy dla Was 10 egzemplarzy powieści od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image15 lipca 2016

Wyniki konkursu z Samouczkiem

Słyszeliście o kryminałach - językowych samouczkach? To niekonwencjonalny kurs skierowany do młodzieży i dorosłych, którzy znają podstawy języka, pozwalający poznać współczesne słownictwo oraz konstrukcje gramatyczne w kontekście, czyli w sposób najbardziej naturalny i sprzyjający zapamiętywaniu. Rozdaliśmy 3 egzemplarze powieści "Tomorrow Never Knows" do nauki języka angielskiego od Wydawnictwa Edgard.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 161 - 180 z 982