Advertisement
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy

Image4 lipca 2017

Konkurs z Powtórką

„Powtórka” Marcela Woźniaka to powieść o policjancie, który będzie musiał odbyć powtórkę swojej drogi zawodowej… i swojego życia. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Czwarta Strona.
Czytaj całość...
 

Image4 lipca 2017

Wyniki konkursu ze złowrogą nocą

Ksiądz Sidney Chambers powraca w kolejnym tomie swoich detektywistycznych przygód! Książka „Sidney Chambers. Złowroga noc” Jamesa Runciego to druga część cyklu Zagadki Grantchester. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image3 lipca 2017

Wyniki konkursu z Tuomainenem

W powieści „Kopaliśmy sobie grób” Antti Tuomainen zadaje pytanie: jak daleko byś się posunął, żeby ochronić to, co kochasz? Rozdaliśmy 10 egzemplarzy do Wydawnictwa Albatros.
Czytaj całość...
 

Image30 czerwca 2017

Konkurs z Black Water

„Black water” Louise Doughty to THRILLER o szpiegostwie, miłości i odkupieniu. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Burda Publishing Polska.
Czytaj całość...
 

Image30 czerwca 2017

Wyniki konkursu z Ceną wolności

„Cena wolności” K.J. Howe to powieść sensacyjna w nowej odsłonie. Jej bohaterką jest Thea Paris, światowej klasy specjalistka do spraw uwalniania zakładników, która podejmuje się najtrudniejszej misji ratunkowej w życiu. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Burda Publishing Polska.
Czytaj całość...
 

Image28 czerwca 2017

Konkurs z Marianną Biel

„Tajemnicza śmierć Marianny Biel” Marty Matyszczak to opowieść o byłym policjancie o jego kundelku. Mamy dla Was 10 egzemplarzy do Wydawnictwa Dolnośląskiego.
Czytaj całość...
 

Image26 czerwca 2017

Konkurs z Salomonem Creedem

„Salomon Creed” Simona Toyne'a to THRILLER z wartką akcją, którego akcja rozpoczyna się na pustyni w Arizonie, gdzie rozbija się samolot. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.
Czytaj całość...
 

Image26 czerwca 2017

Wyniki konkursu z Leonem

Mons Kallentoft i Markus Lutteman stworzyli cykl inspirowany mitami greckimi. „Leon” to jego druga część. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Domu Wydawniczego Rebis.
Czytaj całość...
 

Image26 czerwca 2017

Wyniki konkursu z Kamieniem

Anka Serafin i Sebastian Strzygoń powracają! Antropolog i dziennikarz śledczy tym razem odkryją tajemnice i uprzedzenia w społeczności pewnej osady na Sądecczyźnie, zamieszkiwanej przez Romów. Powieść „Kamień” Małgorzaty i Michała Kuźmińskich ukazała się nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego, a my rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image26 czerwca 2017

Wyniki konkursu z Wiarą

Pierwsza powieść kryminalna Anny Kańtoch, „Łaska”, została nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru i zdobyła nagrodę Kryminalna Piła. „Wiara” to kolejny kryminał tej pisarki, tym razem z akcją w roku 1986. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy do Wydawnictwa Czarne.
Czytaj całość...
 

Image23 czerwca 2017

Konkurs ze złowrogą nocą

Ksiądz Sidney Chambers powraca w kolejnym tomie swoich detektywistycznych przygód! Książka „Sidney Chambers. Złowroga noc” Jamesa Runciego to druga część cyklu Zagadki Grantchester. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image23 czerwca 2017

Konkurs z Tuomainenem

W powieści „Kopaliśmy sobie grób” Antti Tuomainen zadaje pytanie: jak daleko byś się posunął, żeby ochronić to, co kochasz? Mamy dla Was 10 egzemplarzy do Wydawnictwa Albatros.
Czytaj całość...
 

Image23 czerwca 2017

Konkurs z Ceną wolności

„Cena wolności” K.J. Howe to powieść sensacyjna w nowej odsłonie. Jej bohaterką jest Thea Paris, światowej klasy specjalistka do spraw uwalniania zakładników, która podejmuje się najtrudniejszej misji ratunkowej w życiu. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Burda Publishing Polska.
Czytaj całość...
 

Image22 czerwca 2017

Wyniki konkursu z Dziewczynami

„Dziewczyny, które miał na myśli” Kazimierza Kyrcza jr. to opowieść o grasującym po Krakowie seryjnym mordercy prostytutek i przytłoczonym osobistymi problemami policjancie, który próbuje rozwikłać tę sprawę. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawcy - „Pocisku”.
Czytaj całość...
 

Image22 czerwca 2017

Wyniki konkursu z Promem

„Baltic Charisma” to prom, który od lat kursuje codziennie tą samą trasą po Bałtyku. Ale ten rejs jest inny: na pokładzie czai się zło... „Przeklęty prom” to HORROR autorstwa Matsa Strandberga. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy do Wydawnictwa Marginesy.

Czytaj całość...
 

Image22 czerwca 2017

Wyniki konkursu z Festiwalem

Makabryczne zbrodnie i gorączkowe śledztwo – Andrzej Dziurawiec zabiera czytelników w szaleńczy pościg ulicami Warszawy. Powieść „Festiwal”, mroczna i krwawa kontynuacja „Bastarda”, ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B. Rozdaliśmy 5 egzemplarzy od wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image19 czerwca 2017

Konkurs z Leonem

Mons Kallentoft i Markus Lutteman stworzyli cykl inspirowany mitami greckimi. „Leon” to jego druga część. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Domu Wydawniczego Rebis.
Czytaj całość...
 

Image19 czerwca 2017

Wyniki konkursu z Brunettim

Wiedzieliście, że komisarz Guido Brunetti ma... 25 lat? Pierwsza powieść z cyklu Donny Leon została wydana w 1992 roku. Z okazji jubileuszu rozdaliśmy 3 pakiety książek autorki od Oficyny Wydawniczej NOIR sur Blanc!
Czytaj całość...
 

Image16 czerwca 2017

Konkurs z Kamieniem

Anka Serafin i Sebastian Strzygoń powracają! Antropolog i dziennikarz śledczy tym razem odkryją tajemnice i uprzedzenia w społeczności pewnej osady na Sądecczyźnie, zamieszkiwanej przez Romów. Powieść „Kamień” Małgorzaty i Michała Kuźmińskich ukazała się nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego, a my mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image14 czerwca 2017

Konkurs z Dziewczynami

„Dziewczyny, które miał na myśli” Kazimierza Kyrcza jr. to opowieść o grasującym po Krakowie seryjnym mordercy prostytutek i przytłoczonym osobistymi problemami policjancie, który próbuje rozwikłać tę sprawę. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy - „Pocisku”.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 161 - 180 z 1152