Advertisement
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy

Image3 marca 2016

Konkurs z Mayem

"Wyspa powrotów" Petera Maya to historia detektywa, który prowadząc śledztwo w sprawie śmierci najbogatszego mieszkańca wyspy, naraża się na konflikt między zawodowym obowiązkiem a przeznaczeniem. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawnictwa Albatros.
Czytaj całość...
 

Image26 lutego 2016

Wyniki konkursu z Ahnhemem

Powieść "Ofiara bez twarzy" Stefana Ahnhema to historia łącząca THRILLER psychologiczny z opowieścią o seryjnym zabójcy w iście amerykańskim stylu. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image24 lutego 2016

Konkurs z Łaską

W serii "Ze Strachem" Wydawnictwa Czarne ukazała się powieść "Łaska" Anny Kańtoch. To historia pewnej kobiety, na której życiu kładzie się cieniem tajemnica sprzed lat, i próbie wyjaśnienia tej tajemnicy.  Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy.

Czytaj całość...
 

Image12 lutego 2016

Konkurs z Ahnhemem

Już za kilka dni ukaże się powieść "Ofiara bez twarzy" Stefana Ahnhema. To historia łącząca THRILLER psychologiczny z opowieścią o seryjnym zabójcy w iście amerykańskim stylu. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image5 lutego 2016

Wyniki konkursu z Grygierem

Rytualny mord, makabryczna gra mordercy z policjantem, walka z demonami przeszłości - to wszystko znajdziecie w debiutanckiej powieści Marcina Grygiera "Nie patrz w tamtą stronę". Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Prószyński i S-ka.
Czytaj całość...
 

Image29 stycznia 2016

Wyniki konkursu z Semczukiem

W książce "Wampir z Zagłębia" Przemysław Semczuk opisuje najtrudniejsze śledztwo w historii polskich organów ścigania: pogoń za Zdzisławem Marchwickim. Tylko czy to faktycznie on był Wampirem? A może to wielka mistyfikacja? Rozdaliśmy 3 egzemplarze książki od Społecznego Instytutu Wydawniczego Znak.
Czytaj całość...
 

Image26 stycznia 2016

Konkurs z Grygierem

Rytualny mord, makabryczna gra mordercy z policjantem, walka z demonami przeszłości - to wszystko znajdziecie w debiutanckiej powieści Marcina Grygiera "Nie patrz w tamtą stronę". Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Prószyński i S-ka.


Czytaj całość...
 

Image26 stycznia 2016

Wyniki konkursu z Przewieszeniem

"Przewieszenie" Remigiusza Mroza, drugi tom trylogii z komisarzem Forstem, ukazało się w serii "Mroczna strona" Wydawnictwa Filia. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image21 stycznia 2016

Konkurs z Semczukiem

W książce "Wampir z Zagłębia" Przemysław Semczuk opisuje najtrudniejsze śledztwo w historii polskich organów ścigania: pogoń za Zdzisławem Marchwickim. Tylko czy to faktycznie on był Wampirem? A może to wielka mistyfikacja? Mamy dla Was 3 egzemplarze książki od Społecznego Instytutu Wydawniczego Znak.
Czytaj całość...
 

Image20 stycznia 2016

Wyniki konkursu z Childem

"Zmuś mnie" Lee Childa -  dwudziesta powieść z Jackiem Reacherem - ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image14 stycznia 2016

Konkurs z Przewieszeniem

"Przewieszenie" Remigiusza Mroza, drugi tom trylogii z komisarzem Forstem, ukazało się w serii "Mroczna strona" Wydawnictwa Filia. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image8 stycznia 2016

Konkurs z Childem

"Zmuś mnie" Lee Childa -  dwudziesta powieść z Jackiem Reacherem - ukaże się 13 stycznia nakładem Wydawnictwa Albatros. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image21 grudnia 2015

Wyniki konkursu z Szamałkiem

Nakładem Wydawnictwa Muza ukazała się nowa powieść Jakuba Szamałka. "Czytanie z kości" to opowieść o dwóch zbrodniach i dwóch śledztwach - starożytnym i współczesnym. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy.
Czytaj całość...
 

Image10 grudnia 2015

Wyniki konkursu z Dardą

"Zabij mnie, tato" Stefana Dardy to opowieść o zaginięciu dwóch dziewczynek i zrozpaczonej rodzinie, która zrobi wszystko, by je odnaleźć. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Videograf.
Czytaj całość...
 

Image7 grudnia 2015

Konkurs z Szamałkiem

Nakładem Wydawnictwa Muza ukazała się nowa powieść Jakuba Szamałka. "Czytanie z kości" to opowieść o dwóch zbrodniach i dwóch śledztwach - starożytnym i współczesnym. Mamy dla Was 10 egzemplarzy.
Czytaj całość...
 

Image2 grudnia 2015

Wyniki konkursu z Wampirem

W serii "Ze Strachem" Wydawnictwa Czarne ukazała się nowa powieść Wojciecha Chmielarza. Tegoroczny laureat Nagrody Wielkiego Kalibru "Wampirem" otwiera nowy, gliwicki cykl kryminałów. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy powieści.
Czytaj całość...
 

Image27 listopada 2015

Konkurs z Dardą

"Zabij mnie, tato" Stefana Dardy to opowieść o zaginięciu dwóch dziewczynek i zrozpaczonej rodzinie, która zrobi wszystko, by je odnaleźć. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Videograf.a
Czytaj całość...
 

Image24 listopada 2015

Wyniki konkursu ze Stelarem

"Twardy zawodnik" Marka Stelara to historia człowieka sukcesu, który traci kontrolę nad własnym życiem. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od wydawnictwa Videograf.
Czytaj całość...
 

Image23 listopada 2015

Wyniki konkursu z Utopcami

„Utopce” to piąty tom sagi kryminalnej o policjantach z Lipowa. Tym razem Klementyna Kopp i Daniel Podgórski będą musieli rozwiązać sprawę wampira, grasującego trzydzieści lat temu we wsi Utopce. Rozdaliśmy dziesięć egzemplarzy powieści Katarzyny Puzyńskiej od wydawnictwa Prószyński i S-ka.
Czytaj całość...
 

Image20 listopada 2015

Konkurs z Wampirem

W serii "Ze Strachem" Wydawnictwa Czarne ukazała się nowa powieść Wojciecha Chmielarza. Tegoroczny laureat Nagrody Wielkiego Kalibru "Wampirem" otwiera nowy, gliwicki cykl kryminałów. Mamy dla Was 10 egzemplarzy powieści.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 161 - 180 z 909