Advertisement
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy

Image13 listopada 2015

Wyniki konkursu z Tysiącem

"Tysiąc" Dagmary Andryki klimatem przywodzi na myśl „Miasteczko Twin Peaks” – bohaterka przez przypadek trafia do dziwnego miasta, w którym nie może przebywać więcej niż tysiąc osób. To generuje wiele dziwnych wydarzeń… Rozdaliśmy 10 egzemplarzy powieści od Wydawnictwa Prószyński i S-ka.
Czytaj całość...
 

Image10 listopada 2015

Konkurs ze Stelarem

"Twardy zawodnik" Marka Stelara to historia człowieka sukcesu, który traci kontrolę nad własnym życiem. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawnictwa Videograf.
Czytaj całość...
 

Image9 listopada 2015

Konkurs z Utopcami

„Utopce” to piąty tom sagi kryminalnej o policjantach z Lipowa. Tym razem Klementyna Kopp i Daniel Podgórski będą musieli rozwiązać sprawę wampira, grasującego trzydzieści lat temu we wsi Utopce. Mamy dla Was dziesięć egzemplarzy powieści Katarzyny Puzyńskiej od wydawnictwa Prószyński i S-ka.
Czytaj całość...
 

Image30 października 2015

Wyniki konkursu z Bondem

Gotowi na nowe przygody Jamesa Bonda? Anthony Horowitz oddaje w ręce czytelników kolejne dokonania najsłynniejszego agenta świata. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy powieści "Cyngiel śmierci" od Domu Wydawniczego Rebis.
Czytaj całość...
 

Image29 października 2015

Konkurs z tysiącem

"Tysiąc" Dagmary Andryki klimatem przywodzi na myśl „Miasteczko Twin Peaks” – bohaterka przez przypadek trafia do dziwnego miasta, w którym nie może przebywać więcej niż tysiąc osób. To generuje wiele dziwnych wydarzeń… Mamy dla Was 10 egzemplarzy powieści od Wydawnictwa Prószyński i S-ka.
Czytaj całość...
 

Image23 października 2015

Wyniki konkursu z Lapidusem

Do rąk polskich czytelników trafił "VIP-room" - pierwsza powieść nowego cyklu szwedzkiego pisarza Jensa Lapidusa. Jej bohaterem jest Teddy, który po wyjściu z więzienia próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image21 października 2015

Konkurs z Bondem

Gotowi na nowe przygody Jamesa Bonda? Anthony Horowitz oddaje w ręce czytelników kolejne dokonania najsłynniejszego agenta świata. Mamy dla Was 10 egzemplarzy powieści "Cyngiel śmierci" od Domu Wydawniczego Rebis.
Czytaj całość...
 

Image19 października 2015

Wyniki konkursu z Freedom

„Nazywam się Freedom Oliver i zabiłam swoją córkę”, wyznaje bohaterka powieści "Mam na imię Freedom". Ten debiutancki THRILLER Jax Miller ukazał się nakładem Wydawnictwa Prószyński, a my rozdaliśmy 10 egzemplarzy.
Czytaj całość...
 

Image12 października 2015

Konkurs z Lapidusem

Do rąk polskich czytelników trafił "VIP-room" - pierwsza powieść nowego cyklu szwedzkiego pisarza Jensa Lapidusa. Jej bohaterem jest Teddy, który po wyjściu z więzienia próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image7 października 2015

Wyniki konkursu z Krajewskim

23 września ukazała się "Arena szczurów" - opisywana jako najbardziej mroczny z kryminałów pisarza. A my rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Znak!
Czytaj całość...
 

Image5 października 2015

Konkurs z Freedom

„Nazywam się Freedom Oliver i zabiłam swoją córkę”, wyznaje bohaterka powieści "Mam na imię Freedom". Ten debiutancki THRILLER Jax Miller ukaże się nakładem Wydawnictwa Prószyński, a my mamy dla Was 10 egzemplarzy.
Czytaj całość...
 

Image1 października 2015

Wyniki konkursu ze smokiem

"Kości smoka" to ostatnia część trylogii „Czerwona Księżniczka” Lisy See, której bohaterami są Chinka Liu Hulan i Amerykanin David Stark. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od wydawnictwa Świat Książki.
Czytaj całość...
 

Image29 września 2015

Wyniki konkursu z Horstem

"Poza sezonem" to trzecia przetłumaczona na język polski powieść norweskiego pisarza Jørna Liera Horsta. Jej bohaterem jest komisarz William Wisting. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Smak Słowa.
Czytaj całość...
 

Image23 września 2015

Konkurs z Krajewskim

Uwaga, fani Marka Krajewskiego: dziś ukazała się "Arena szczurów" - opisywana jako najbardziej mroczny z kryminałów pisarza. A my mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Znak!
Czytaj całość...
 

Image22 września 2015

Konkurs ze smokiem

Już jutro ukaże się powieść "Kości smoka" - ostatnia część trylogii „Czerwona Księżniczka” Lisy See, której bohaterami są Chinka Liu Hulan i Amerykanin David Stark. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawnictwa Świat Książki.
Czytaj całość...
 

Image18 września 2015

Wyniki konkursu z Mennicą

"Mennica" to trzecia powieść Mateusza M. Lemberga, nominowanego do Nagrody za Najlepszą Kryminalną Powieść Miejską 2014. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy książki od Wydawnictwa Prószyński i S-ka.
Czytaj całość...
 

Image18 września 2015

Konkurs widokówkowy

1 października we wrocławskiej Mediatece będzie można spotkać się z Andrzejem Szynkiewiczem, autorem kryminału retro "Gniewne lato". A już dziś możecie wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będzie dziesięć egzemplarzy powieści "Gniewnego lata". Polegać on będzie na udzieleniu odpowiedzi na 3 pytania, którą to wywnioskować będzie można z przesyłanych do Wilhelma widokówek.

Czytaj całość...
 

Image17 września 2015

Konkurs z Horstem

"Poza sezonem" to trzecia przetłumaczona na język polski powieść norweskiego pisarza Jørna Liera Horsta. Jej bohaterem jest komisarz William Wisting. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Smak Słowa.
Czytaj całość...
 

Image16 września 2015

Wyniki konkursu ze Swatem

"Czwarta śmierć świętej Doroty" Andrzeja Swata to opowieść o zamordowanych kobietach, tajemniczej sekcie i uciekającym wikarym. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy książki od Wydawnictwa Videograf.

Czytaj całość...
 

Image4 września 2015

Konkurs ze Swatem

"Czwarta śmierć świętej Doroty" Andrzeja Swata to opowieść o zamordowanych kobietach, tajemniczej sekcie i uciekającym wikarym. Mamy dla was 10 egzemplarzy książki od Wydawnictwa Videograf.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 181 - 200 z 909