Advertisement
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy

Image17 maja 2016

Konkurs ze Swansonem

Na księgarniane półki trafiła powieść "Czasem warto zabić" Petera Swansona. To pełen paradoksów THRILLER psychologiczny o dwójce nieznajomych czekających na spóźniony samolot. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image17 maja 2016

Wyniki konkursu z Abbott

Mąż Emmy stracił w wypadku pierwszą żonę, a jego córka zniknęła. Kobieta jest jednak przekonana, że bolesne wspomnienia zostały już za nimi. Tyle że w życiu małżeństwa niespodziewanie pojawia się obce dziecko... Powieść Rachel Abbott pod takim właśnie tytułem ukazała się nakładem Wydawnictwa Filia, a my rozdaliśmy 10 egzemplarzy od wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image10 maja 2016

Wyniki konkursu z Ziemną burzą

Nakładem Domu Wydawniczego Rebis ukazała się powieść "Ziemna burza" Monsa Kallentofta. To już ósma część cyklu, którego główną bohaterką jest komisarz Malin Fors. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image6 maja 2016

Konkurs z Abbott

Mąż Emmy stracił w wypadku pierwszą żonę, a jego córka zniknęła. Kobieta jest jednak przekonana, że bolesne wspomnienia zostały już za nimi. Tyle że w życiu małżeństwa niespodziewanie pojawia się obce dziecko... Powieść Rachel Abbott pod takim właśnie tytułem ukazała się nakładem Wydawnictwa Filia, a my mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image6 maja 2016

Konkurs z Hilary

Powieść "W obcej skórze" Sarah Hilary to pierwszy tom cyklu z inspektor Marnie Rome. To także niepokojące studium przemocy domowej, które wciska w fotel. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Czwarta Strona.
Czytaj całość...
 

Image6 maja 2016

Wyniki konkursu ze Ślepym tropem

"Ślepy trop" to dziesiąta (a czwarta wydana w Polsce) część cyklu o komisarzu Williamie Wistingu, którego autorem jest norweski pisarz Jørn Lier Horst. Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Smak Słowa, a my rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image28 kwietnia 2016

Wyniki konkursu z Niemym krzykiem

Nawet najmroczniejszych sekretów nie da się pogrzebać na zawsze. Wie o tym policjantka Kim Stone, bohaterka "Niemego krzyku" Angeli Marsons. Debiutancka powieść brytyjskiej pisarki ukazała się nakładem wydawnictwa Burda Książki, a my rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image27 kwietnia 2016

Konkurs z Ziemną burzą

Nakładem Domu Wydawniczego Rebis ukazała się powieść "Ziemna burza" Monsa Kallentofta. To już ósma część cyklu, którego główną bohaterką jest komisarz Malin Fors. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image26 kwietnia 2016

Konkurs ze Ślepym tropem

"Ślepy trop" to dziesiąta (a czwarta wydana w Polsce) część cyklu o komisarzu Williamie Wistingu, którego autorem jest norweski pisarz Jørn Lier Horst. Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Smak Słowa, a my mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image26 kwietnia 2016

Wyniki konkursu z Xango

Jest rok 1888. W Rio de Janeiro giną cenne skrzypce Stradivariusa. Na pomoc lokalnej policji cesarz Brazylii Piotr II wzywa... Sherlocka Holmesa. Jak najsłynniejszy detektyw świata odnajdzie się w egzotycznej Brazylii, dowiecie się z książki "Xango z Baker Street" Jô Soaresa. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Domu Wydawniczego Rebis.
Czytaj całość...
 

Image20 kwietnia 2016

Wyniki konkursu z Leoną

"Leona. Kości zostały rzucone" Jenny Rogneby to pierwszy tom cyklu, intrygujący kryminał o odwadze łamania norm, także społecznych, o życiowych wyborach i zuchwałej przestępczości w deszczowym i ponurym współczesnym Sztokholmie. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy powieści od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image13 kwietnia 2016

Konkurs z Niemym krzykiem

Nawet najmroczniejszych sekretów nie da się pogrzebać na zawsze. Wie o tym policjantka Kim Stone, bohaterka "Niemego krzyku" Angeli Marsons. Debiutancka powieść brytyjskiej pisarki ukazała się nakładem wydawnictwa Burda Książki, a my mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image12 kwietnia 2016

Konkurs z Xango

Jest rok 1888. W Rio de Janeiro giną cenne skrzypce Stradivariusa. Na pomoc lokalnej policji cesarz Brazylii Piotr II wzywa... Sherlocka Holmesa. Jak najsłynniejszy detektyw świata odnajdzie się w egzotycznej Brazylii, dowiecie się z książki "Xango z Baker Street" Jô Soaresa. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Domu Wydawniczego Rebis.
Czytaj całość...
 

Image12 kwietnia 2016

Wyniki konkursu z Naśladowcami

Nakładem Wydawnictwa Otwarte ukazała się powieść "Naśladowcy" Ingara Johnsruda. To opowieść o śledztwie w sprawie zaginionej kobiety, które przenosi policjantów w sam środek krwawego cyklonu. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image8 kwietnia 2016

Wyniki konkursu z Johnstonem

"W dół" Tima Johnstona to błyskotliwy THRILLER o więzach krwi i walce o przetrwanie. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image7 kwietnia 2016

Konkurs z Leoną

"Leona. Kości zostały rzucone" Jenny Rogneby to pierwszy tom cyklu, intrygujący kryminał o odwadze łamania norm, także społecznych, o życiowych wyborach i zuchwałej przestępczości w deszczowym i ponurym współczesnym Sztokholmie. Mamy dla Was 10 egzemplarzy powieści od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image1 kwietnia 2016

Wyniki konkursu z Obroną

"Obrona" Steve'a Cavanagha to opowieść o byłym zawodowym oszuście, obecnym prawniku, który ma 48 godzin na wygranie sprawy, w przeciwnym wypadku straci córkę. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Filia.
Czytaj całość...
 

Image31 marca 2016

Konkurs z Naśladowcami

Nakładem Wydawnictwa Otwarte ukazała się powieść "Naśladowcy" Ingara Johnsruda. To opowieść o śledztwie w sprawie zaginionej kobiety, które przenosi policjantów w sam środek krwawego cyklonu. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image25 marca 2016

Konkurs z Johnstonem

"W dół" Tima Johnstona to błyskotliwy THRILLER o więzach krwi i walce o przetrwanie. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image25 marca 2016

Wyniki konkursu ze Stołem króla Salomona

"Stół króla Salomona" Luisa Montero Manglano to pełna inteligentnego humoru i zagadek powieść osnuta tajemnicą, w której śmierć i niebezpieczeństwo czają się na uliczkach współczesnych miast i w podziemiach średniowiecznych zamków. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Domu Wydawniczego Rebis.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 181 - 200 z 955