Advertisement
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy

Image14 lutego 2018

Konkurs z Nocą

„Noc” Bernarda Miniera to czwarta część cyklu z komendantem Servazem i jego przerażające starcie z Hirtmannem. Mamy dla Was 10 egzemplarzy powieści od Domu Wydawniczego Rebis.

Czytaj całość...
 

Image12 lutego 2018

Konkurs ze Stało się

„Stało się” to komedia kryminalna w duchu i pod wezwaniem Joanny Chmielewskiej, z którą autorka, Magda Kuydowicz, spędziła wiele wspaniałych chwil. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Czytaj całość...
 

Image12 lutego 2018

Wyniki konkursu z Cobenem

Powieść „W domu” Harlana Cobena to długo wyczekiwany powrót Myrona Bolitara. Tym razem agent sportowy próbuje rozwikłać sprawę zaginionych dziesięć lat wcześniej chłopców. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.
Czytaj całość...
 

Image9 lutego 2018

Wyniki konkursu z Sekretami zmarłych

Trzy morderstwa. Trzy ofiary. Co je łączy, poza rachunkiem na 250 tysięcy funtów z dopiskiem „zapłacone”? „Sekrety zmarłych” to THRILLER psychologiczny z komisarz Robyn Carter. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Amber.

Czytaj całość...
 

Image9 lutego 2018

Konkurs z Dziewulskim

„Jerzy Dziewulski o terrorystach w Polsce” to szczera rozmowa najsłynniejszego polskiego antyterrorysty z Krzysztofem Pyzią; opowiada o zamachowcach w Polsce, związku polityków z terrorystami, porwaniach samolotów... Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Prószynski i S-ka.
Czytaj całość...
 

Image8 lutego 2018

Konkurs z Czarnym szlakiem

Krwawe zbrodnie, tajemnica z przeszłości i zamarznięte zwłoki na górskim zboczu… Tak można w skrócie opisać powieść „Czarny szlak” Andreasa Föhra. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Filia.

Czytaj całość...
 

Image8 lutego 2018

Konkurs z Pocałunkiem stali

„Pocałunek stali” Jeffery'ego Deavera to dwunasta część przygód Lincolna Rhyme’a i Amelii Sachs. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Prószyński i S-ka.
Czytaj całość...
 

Image5 lutego 2018

Konkurs z kotem

Portal Kryminalny ponownie włącza się w obchody Światowego Dnia Kota, który obchodzimy 17 lutego. Z tej okazji mamy dla Was pięć notesów „Kot zielony” od Wydawnictwa EMG - najnowszych notesów z kociej serii z obrazami Ewy Mańkowskiej.
Czytaj całość...
 

Image5 lutego 2018

Wyniki konkursu z Milczeniem śniegu

„Milczenie śniegu” to piąty tom serii kryminalnej islandzkiego pisarza Ragnara Jónassona. Jej głównym bohaterem jest Ari Thór Arason – młody policjant, który równie często jak ze zbrodnią musi walczyć z samym sobą. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Amber.
Czytaj całość...
 

Image2 lutego 2018

Konkurs z Cobenem

Powieść „W domu” Harlana Cobena to długo wyczekiwany powrót Myrona Bolitara. Tym razem agent sportowy próbuje rozwikłać sprawę zaginionych dziesięć lat wcześniej chłopców. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.
Czytaj całość...
 

Image2 lutego 2018

Wyniki konkursu z Czerwonym parasolem

„Czerwony parasol” Wiktora Mroka to oparta na faktach historia, wyciągnięta z tajnych akt służb specjalnych. Wątki polityczno-historyczne stanowią w niej tło szpiegowskiej, kryminalnej akcji, która toczy się w różnych krajach i na różnych kontynentach. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Initium.
Czytaj całość...
 

Image1 lutego 2018

Konkurs z Sekretami zmarłych

Trzy morderstwa. Trzy ofiary. Co je łączy, poza rachunkiem na 250 tysięcy funtów z dopiskiem „zapłacone”? „Sekrety zmarłych” to THRILLER psychologiczny z komisarz Robyn Carter. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Amber.

Czytaj całość...
 

Image1 lutego 2018

Wyniki konkursu z Cieniami

„Cienie”, nowa powieść laureata nagrody Wielkiego Kalibru Wojciecha Chmielarza, to piąta część cyklu o warszawskim komisarzu Jakubie Mortce. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image29 stycznia 2018

Konkurs z Pocałunkiem stali

„Pocałunek stali” Jeffery'ego Deavera to dwunasta część przygód Lincolna Rhyme’a i Amelii Sachs. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Prószyński i S-ka.
Czytaj całość...
 

Image29 stycznia 2018

Wyniki konkursu z 13 minutami

„13 minut” Sarah Pinborough to wciągający kryminał o ludzkich tajemnicach, lękach, manipulacji i potędze prawdy. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Prószyński i S-ka.
Czytaj całość...
 

Image26 stycznia 2018

Konkurs z Milczeniem śniegu

„Milczenie śniegu” to piąty tom serii kryminalnej islandzkiego pisarza Ragnara Jónassona. Jej głównym bohaterem jest Ari Thór Arason – młody policjant, który równie często jak ze zbrodnią musi walczyć z samym sobą. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Amber.
Czytaj całość...
 

Image26 stycznia 2018

Wyniki konkursu z Jej obsesją

„Jej obsesja” Amandy Robson to historia idealnego małżeństwa. Do czasu jednego pytania, które wyzwala lawinę nienawiści i zdrady... Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od wydawnictwa Amber.
Czytaj całość...
 

Image19 stycznia 2018

Konkurs z Czerwonym parasolem

„Czerwony parasol” Wiktora Mroka to oparta na faktach historia, wyciągnięta z tajnych akt służb specjalnych. Wątki polityczno-historyczne stanowią w niej tło szpiegowskiej, kryminalnej akcji, która toczy się w różnych krajach i na różnych kontynentach. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Initium.
Czytaj całość...
 

Image18 stycznia 2018

Konkurs z Cieniami

„Cienie”, nowa powieść laureata nagrody Wielkiego Kalibru Wojciecha Chmielarza, to piąta część cyklu o warszawskim komisarzu Jakubie Mortce. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image17 stycznia 2018

Konkurs z 13 minutami

„13 minut” Sarah Pinborough to wciągający kryminał o ludzkich tajemnicach, lękach, manipulacji i potędze prawdy. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Prószyński i S-ka.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 21 - 40 z 1166