Advertisement
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy

Image13 listopada 2017

Konkurs z Krwią

„Krew” to drugi tom pruszkowskiej trylogii NOIR, której autorem jest Bartosz Szczygielski. Tym razem Gabriel Byś będzie prowadził śledztwo w... Tworkach. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa W.A.B., pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 

Image10 listopada 2017

Wyniki konkursu z Przypadkowym detektywem

Nakładem Wydawnictwa Sumptibus ukazał się „Przypadkowy detektyw” Macieja Ślużyńskiego. To klasyczna powieść detektywistyczna z oryginalnymi bohaterami i dużą dawką humoru. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image9 listopada 2017

Wyniki konkursu z Ostatnim intruzem

„Ostatni intruz” to najnowsza powieść irlandzkiej pisarki Tany French. Jej bohaterzy, detektywi Antoinette Conway oraz Stephen Moran, jako najmłodsi w wydziale zabójstw dostają najnudniejsze sprawy, przy których trudno się wykazać. Ta, którą właśnie mają się zająć, wygląda na banalną kłótnię kochanków... Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.

Czytaj całość...
 

Image8 listopada 2017

Wyniki konkursu z Pięcioma czaszkami

„Pięć czaszek” Tomasza Konatkowskiego to piąty tom cyklu, którego bohaterem jest komisarz Adam Nowak. Czy śledztwo w sprawie pięciu bezgłowych spalonych trupów będzie jego ostatnim? Rozdaliśmy 10 egzemplarzy powieści od Wydawnictwa W.A.B.

Czytaj całość...
 

Image7 listopada 2017

Konkurs z Lotem 7A

Na pokładzie 600 pasażerów. Wśród nich: psychiatra, który panicznie boi się latać, oraz pacjentka, którą przed laty wyleczył ze zbrodniczych skłonności. I miejsce 7A... Mamy dla Was 10 egzemplarzy THRILLERa Sebastiana Fitzka „Lot 7A” od Wydawnictwa Amber.

Czytaj całość...
 

Image6 listopada 2017

Konkurs z Czasami kłamię

Bohaterką powieści „Czasami kłamię” Alice Feeney jest Amber Reynolds. Powinniście wiedzieć o niej trzy rzeczy. Pierwsza: mąż Amber już jej nie kocha. Druga: Amber jest w śpiączce. Trzecia: Amber czasami kłamie... Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa W.A.B.
Czytaj całość...
 

Image6 listopada 2017

Wyniki konkursu z Szadzią

„Szadź” to druga powieść Igora Brejdyganta, scenarzysty i reżysera. Jej bohaterką jest komisarz Agnieszka Polkowska, która będzie musiała zmierzyć się z błyskotliwym psychopatą - człowiekiem, który odczuwa emocje tylko wtedy, gdy poluje. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image3 listopada 2017

Konkurs z Sekretem

„Sekret, którego nie zdradzę” Tess Gerritsen to kolejna powieść z serii opowiadającej o detektyw Jane Rizzoli i lekarce sądowej Maurze Isles. Tym razem prowadzący śledztwo kobiecy duet będzie musiał zmierzyć się z bestialskim morderstwem producentki popularnych HORRORów. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.

Czytaj całość...
 

Image3 listopada 2017

Wyniki konkursu z dziewczynami w wodzie

„Dziewczyny w wodzie” Victorii Jenkins to początek nowej serii łączącej kryminał policyjny z THRILLERem psychologicznym: dwie młode policjantki ścigają przerażającego seryjnego mordercę, a je ściga ich przeszłość. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od wydawnictwa Amber.

 

Czytaj całość...
 

Image31 października 2017

Konkurs z Przypadkowym detektywem

Nakładem Wydawnictwa Sumptibus ukazał się „Przypadkowy detektyw” Macieja Ślużyńskiego. To klasyczna powieść detektywistyczna z oryginalnymi bohaterami i dużą dawką humoru. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image30 października 2017

Konkurs z Ostatnim intruzem

„Ostatni intruz” to najnowsza powieść irlandzkiej pisarki Tany French. Jej bohaterzy, detektywi Antoinette Conway oraz Stephen Moran, jako najmłodsi w wydziale zabójstw dostają najnudniejsze sprawy, przy których trudno się wykazać. Ta, którą właśnie mają się zająć, wygląda na banalną kłótnię kochanków... Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.

Czytaj całość...
 

Image30 października 2017

Wyniki konkursu z Dziewczyną bez skóry

„Dziewczyna bez skóry” Madsa Pedera Nordbo to mrożący krew w żyłach kryminał z Grenlandii o bestialskim zabójstwie, samotnym dziennikarzu szukającym prawdy i tajemnicach z przeszłości. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Burda.
Czytaj całość...
 

Image30 października 2017

Wyniki konkursu z Klubem wisielców

„Klub wisielców” to finał trylogii Tony'ego Parsonsa, której bohaterem jest Max Wolfe. W tej części detektyw musi ukrócić mordercze zapędy gangu zabójców, których uznano za bohaterów. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.
Czytaj całość...
 

Image26 października 2017

Konkurs z Pięcioma czaszkami

„Pięć czaszek” Tomasza Konatkowskiego to piąty tom cyklu, którego bohaterem jest komisarz Adam Nowak. Czy śledztwo w sprawie pięciu bezgłowych spalonych trupów będzie jego ostatnim? Mamy dla Was 10 egzemplarzy powieści od Wydawnictwa W.A.B.

Czytaj całość...
 

Image26 października 2017

Wyniki konkursu z Grzechem

„Grzech” to debiutancka powieść Maxa Czornyja. Akcja toczy się w Lublinie, gdzie ktoś porywa kobiety, a ich rodziny otrzymują tajemnicze listy... Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Filia.
Czytaj całość...
 

Image25 października 2017

Konkurs z Szadzią

„Szadź” to druga powieść Igora Brejdyganta, scenarzysty i reżysera. Jej bohaterką jest komisarz Agnieszka Polkowska, która będzie musiała zmierzyć się z błyskotliwym psychopatą - człowiekiem, który odczuwa emocje tylko wtedy, gdy poluje. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image25 października 2017

Wyniki konkursu z Godziną śmierci

„W godzinie śmierci” to dziewiąty tom cyklu kryminalnego Petera Jamesa z detektywem Royem Grace’em. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.
Czytaj całość...
 

Image24 października 2017

Konkurs z dziewczynami w wodzie

„Dziewczyny w wodzie” Victorii Jenkins to początek nowej serii łączącej kryminał policyjny z THRILLERem psychologicznym: dwie młode policjantki ścigają przerażającego seryjnego mordercę, a je ściga ich przeszłość. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawnictwa Amber.
Czytaj całość...
 

Image24 października 2017

Wyniki konkursu z 40 godzinami

„40 godzin” Kathrin Lange zaczyna się w chwili, kiedy berlińska policja otrzymuje anonimowy telefon i filmik, na którym ktoś ukrzyżowuje mężczyznę. Funkcjonariusze mają czterdzieści godzin na znalezienie ofiary... Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Media Rodzina.
Czytaj całość...
 

Image20 października 2017

Konkurs z Dziewczyną bez skóry

„Dziewczyna bez skóry” Madsa Pedera Nordbo to mrożący krew w żyłach kryminał z Grenlandii o bestialskim zabójstwie, samotnym dziennikarzu szukającym prawdy i tajemnicach z przeszłości. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Burda.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 21 - 40 z 1121