Advertisement
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy

Image4 grudnia 2017

Wyniki konkursu z Reacherem

„Adres nieznany” to wszystkie opowiadania o Jacku Reacherze zebrane po raz pierwszy w jednym zbiorze, zaś „Zasady” to zbiór porad i anegdot z bestsellerowych powieści Lee Childa. Książki ukazały się nakładem Wydawnictwa Albatros, a my rozdaliśmy 10 pakietów od Wydawcy.

Czytaj całość...
 

Image1 grudnia 2017

Konkurs z Komisarzem

„Komisarz” to druga po „Prokuratorze” powieść pisarki ukrywającej się pod pseudonimem Paulina Świst. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawnictwa Akurat.
Czytaj całość...
 

Image30 listopada 2017

Wyniki konkursu z Jej ostatnim oddechem

„Jej ostatni oddech” Roberta Dugoniego to klasyczna historia o pogoni za seryjnym mordercą. Czy nieustraszonej policjantce uda się schwytać Kowboja? Rozdaliśmy 10 egzemplarzy powieści od Wydawnictwa Albatros.

Czytaj całość...
 

Image28 listopada 2017

Konkurs ze Strachem

Jozef Karika to jeden z najpopularniejszych słowackich pisarzy. THRILLER „Strach” jest jego pierwszą publikowaną w Polsce powieścią. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Stara Szkoła.

Czytaj całość...
 

Image24 listopada 2017

Konkurs z Tylko jednym kłamstwem

Budzisz się obok martwego mężczyzny. To nie twój mąż. To nie twoje łóżko. Co robisz? A co zrobi bohaterka powieści „Tylko jedno kłamstwo” Kathryn Croft? Mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawnictwa Burda.
Czytaj całość...
 

Image23 listopada 2017

Wyniki konkursu z Krwią

„Krew” to drugi tom pruszkowskiej trylogii NOIR, której autorem jest Bartosz Szczygielski. Tym razem Gabriel Byś będzie prowadził śledztwo w... Tworkach. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa W.A.B.

Czytaj całość...
 

Image21 listopada 2017

Konkurs z Reacherem

„Adres nieznany” to wszystkie opowiadania o Jacku Reacherze zebrane po raz pierwszy w jednym zbiorze, zaś „Zasady” to zbiór porad i anegdot z bestsellerowych powieści Lee Childa. Książki ukazały się nakładem Wydawnictwa Albatros, a my mamy dla Was 10 pakietów od Wydawcy.

Czytaj całość...
 

Image20 listopada 2017

Wyniki konkursu z Lotem 7A

Na pokładzie 600 pasażerów. Wśród nich: psychiatra, który panicznie boi się latać, oraz pacjentka, którą przed laty wyleczył ze zbrodniczych skłonności. I miejsce 7A... Rozdaliśmy 10 egzemplarzy THRILLERa Sebastiana Fitzka „Lot 7A” od Wydawnictwa Amber.

Czytaj całość...
 

Image17 listopada 2017

Wyniki konkursu z Czasami kłamię

Bohaterką powieści „Czasami kłamię” Alice Feeney jest Amber Reynolds. Powinniście wiedzieć o niej trzy rzeczy. Pierwsza: mąż Amber już jej nie kocha. Druga: Amber jest w śpiączce. Trzecia: Amber czasami kłamie... Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa W.A.B.
Czytaj całość...
 

Image15 listopada 2017

Konkurs z Jej ostatnim oddechem

„Jej ostatni oddech” Roberta Dugoniego to klasyczna historia o pogoni za seryjnym mordercą. Czy nieustraszonej policjantce uda się schwytać Kowboja? Mamy dla Was 10 egzemplarzy powieści od Wydawnictwa Albatros.

Czytaj całość...
 

Image14 listopada 2017

Wyniki konkursu z Sekretem

„Sekret, którego nie zdradzę” Tess Gerritsen to kolejna powieść z serii opowiadającej o detektyw Jane Rizzoli i lekarce sądowej Maurze Isles. Tym razem prowadzący śledztwo kobiecy duet będzie musiał zmierzyć się z bestialskim morderstwem producentki popularnych HORRORów. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.
Czytaj całość...
 

Image13 listopada 2017

Konkurs z Krwią

„Krew” to drugi tom pruszkowskiej trylogii NOIR, której autorem jest Bartosz Szczygielski. Tym razem Gabriel Byś będzie prowadził śledztwo w... Tworkach. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa W.A.B., pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 

Image10 listopada 2017

Wyniki konkursu z Przypadkowym detektywem

Nakładem Wydawnictwa Sumptibus ukazał się „Przypadkowy detektyw” Macieja Ślużyńskiego. To klasyczna powieść detektywistyczna z oryginalnymi bohaterami i dużą dawką humoru. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image9 listopada 2017

Wyniki konkursu z Ostatnim intruzem

„Ostatni intruz” to najnowsza powieść irlandzkiej pisarki Tany French. Jej bohaterzy, detektywi Antoinette Conway oraz Stephen Moran, jako najmłodsi w wydziale zabójstw dostają najnudniejsze sprawy, przy których trudno się wykazać. Ta, którą właśnie mają się zająć, wygląda na banalną kłótnię kochanków... Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.

Czytaj całość...
 

Image8 listopada 2017

Wyniki konkursu z Pięcioma czaszkami

„Pięć czaszek” Tomasza Konatkowskiego to piąty tom cyklu, którego bohaterem jest komisarz Adam Nowak. Czy śledztwo w sprawie pięciu bezgłowych spalonych trupów będzie jego ostatnim? Rozdaliśmy 10 egzemplarzy powieści od Wydawnictwa W.A.B.

Czytaj całość...
 

Image7 listopada 2017

Konkurs z Lotem 7A

Na pokładzie 600 pasażerów. Wśród nich: psychiatra, który panicznie boi się latać, oraz pacjentka, którą przed laty wyleczył ze zbrodniczych skłonności. I miejsce 7A... Mamy dla Was 10 egzemplarzy THRILLERa Sebastiana Fitzka „Lot 7A” od Wydawnictwa Amber.

Czytaj całość...
 

Image6 listopada 2017

Konkurs z Czasami kłamię

Bohaterką powieści „Czasami kłamię” Alice Feeney jest Amber Reynolds. Powinniście wiedzieć o niej trzy rzeczy. Pierwsza: mąż Amber już jej nie kocha. Druga: Amber jest w śpiączce. Trzecia: Amber czasami kłamie... Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa W.A.B.
Czytaj całość...
 

Image6 listopada 2017

Wyniki konkursu z Szadzią

„Szadź” to druga powieść Igora Brejdyganta, scenarzysty i reżysera. Jej bohaterką jest komisarz Agnieszka Polkowska, która będzie musiała zmierzyć się z błyskotliwym psychopatą - człowiekiem, który odczuwa emocje tylko wtedy, gdy poluje. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image3 listopada 2017

Konkurs z Sekretem

„Sekret, którego nie zdradzę” Tess Gerritsen to kolejna powieść z serii opowiadającej o detektyw Jane Rizzoli i lekarce sądowej Maurze Isles. Tym razem prowadzący śledztwo kobiecy duet będzie musiał zmierzyć się z bestialskim morderstwem producentki popularnych HORRORów. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.

Czytaj całość...
 

Image3 listopada 2017

Wyniki konkursu z dziewczynami w wodzie

„Dziewczyny w wodzie” Victorii Jenkins to początek nowej serii łączącej kryminał policyjny z THRILLERem psychologicznym: dwie młode policjantki ścigają przerażającego seryjnego mordercę, a je ściga ich przeszłość. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od wydawnictwa Amber.

 

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 41 - 60 z 1152