Advertisement
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy

Image31 października 2017

Konkurs z Przypadkowym detektywem

Nakładem Wydawnictwa Sumptibus ukazał się „Przypadkowy detektyw” Macieja Ślużyńskiego. To klasyczna powieść detektywistyczna z oryginalnymi bohaterami i dużą dawką humoru. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image30 października 2017

Konkurs z Ostatnim intruzem

„Ostatni intruz” to najnowsza powieść irlandzkiej pisarki Tany French. Jej bohaterzy, detektywi Antoinette Conway oraz Stephen Moran, jako najmłodsi w wydziale zabójstw dostają najnudniejsze sprawy, przy których trudno się wykazać. Ta, którą właśnie mają się zająć, wygląda na banalną kłótnię kochanków... Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.

Czytaj całość...
 

Image30 października 2017

Wyniki konkursu z Dziewczyną bez skóry

„Dziewczyna bez skóry” Madsa Pedera Nordbo to mrożący krew w żyłach kryminał z Grenlandii o bestialskim zabójstwie, samotnym dziennikarzu szukającym prawdy i tajemnicach z przeszłości. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Burda.
Czytaj całość...
 

Image30 października 2017

Wyniki konkursu z Klubem wisielców

„Klub wisielców” to finał trylogii Tony'ego Parsonsa, której bohaterem jest Max Wolfe. W tej części detektyw musi ukrócić mordercze zapędy gangu zabójców, których uznano za bohaterów. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.
Czytaj całość...
 

Image26 października 2017

Konkurs z Pięcioma czaszkami

„Pięć czaszek” Tomasza Konatkowskiego to piąty tom cyklu, którego bohaterem jest komisarz Adam Nowak. Czy śledztwo w sprawie pięciu bezgłowych spalonych trupów będzie jego ostatnim? Mamy dla Was 10 egzemplarzy powieści od Wydawnictwa W.A.B.

Czytaj całość...
 

Image26 października 2017

Wyniki konkursu z Grzechem

„Grzech” to debiutancka powieść Maxa Czornyja. Akcja toczy się w Lublinie, gdzie ktoś porywa kobiety, a ich rodziny otrzymują tajemnicze listy... Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Filia.
Czytaj całość...
 

Image25 października 2017

Konkurs z Szadzią

„Szadź” to druga powieść Igora Brejdyganta, scenarzysty i reżysera. Jej bohaterką jest komisarz Agnieszka Polkowska, która będzie musiała zmierzyć się z błyskotliwym psychopatą - człowiekiem, który odczuwa emocje tylko wtedy, gdy poluje. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image25 października 2017

Wyniki konkursu z Godziną śmierci

„W godzinie śmierci” to dziewiąty tom cyklu kryminalnego Petera Jamesa z detektywem Royem Grace’em. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.
Czytaj całość...
 

Image24 października 2017

Konkurs z dziewczynami w wodzie

„Dziewczyny w wodzie” Victorii Jenkins to początek nowej serii łączącej kryminał policyjny z THRILLERem psychologicznym: dwie młode policjantki ścigają przerażającego seryjnego mordercę, a je ściga ich przeszłość. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawnictwa Amber.
Czytaj całość...
 

Image24 października 2017

Wyniki konkursu z 40 godzinami

„40 godzin” Kathrin Lange zaczyna się w chwili, kiedy berlińska policja otrzymuje anonimowy telefon i filmik, na którym ktoś ukrzyżowuje mężczyznę. Funkcjonariusze mają czterdzieści godzin na znalezienie ofiary... Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Media Rodzina.
Czytaj całość...
 

Image20 października 2017

Konkurs z Dziewczyną bez skóry

„Dziewczyna bez skóry” Madsa Pedera Nordbo to mrożący krew w żyłach kryminał z Grenlandii o bestialskim zabójstwie, samotnym dziennikarzu szukającym prawdy i tajemnicach z przeszłości. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Burda.
Czytaj całość...
 

Image20 października 2017

Wyniki konkursu z Martwym błękitem

Morderstwo żydowskiej rodziny, zagadka zza grobu, w tle mroczny mroczny klimat lat trzydziestych na niemieckim Pomorzu... To powieść „Martwy błękit” Krzysztofa Bochusa. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Muza.
Czytaj całość...
 

Image19 października 2017

Konkurs z Klubem wisielców

„Klub wisielców” to finał trylogii Tony'ego Parsonsa, której bohaterem jest Max Wolfe. W tej części detektyw musi ukrócić mordercze zapędy gangu zabójców, których uznano za bohaterów. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.
Czytaj całość...
 

Image19 października 2017

Wyniki konkursu z Prowincją

„Prowincja” Marcina Króla to opowieść o szemranych interesach, skorumpowanych przez lokalnych tuzów biznesu władzach, wszechobecnej zmowie milczenia i wreszcie krążącym nad tym wszystkim widmie nacjonalizmu... Rozdalliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa W.A.B.

 

Czytaj całość...
 

Image17 października 2017

Konkurs z Godziną śmierci

„W godzinie śmierci” to dziewiąty tom cyklu kryminalnego Petera Jamesa z detektywem Royem Grace’em. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.
Czytaj całość...
 

Image17 października 2017

Wyniki konkursu z Już jesteś martwa

„Już jesteś martwa” to nowy THRILLER psychologiczny Sharon Bolton, nagradzanej autorki kryminałów z Lacey Flint. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od wydawnictwa Amber.
Czytaj całość...
 

Image16 października 2017

Wyniki konkursu z Niebezpieczną dziewczyną

W ciągu jednego roku aż trzy książki K.L. Slater na listach bestsellerów. „Niebezpieczna dziewczyna” to pierwsza z nich. To powieść z tajemniczą i mroczną bohaterką, której nie wierzymy i której się boimy, ale od której nie możemy się oderwać. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Amber, a my rozdaliśmy 10 egzemplarzy od wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image16 października 2017

Konkurs z Grzechem

„Grzech” to debiutancka powieść Maxa Czornyja. Akcja toczy się w Lublinie, gdzie ktoś porywa kobiety, a ich rodziny otrzymują tajemnicze listy... Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Filia.
Czytaj całość...
 

Image13 października 2017

Konkurs z 40 godzinami

„40 godzin” Kathrin Lange zaczyna się w chwili, kiedy berlińska policja otrzymuje anonimowy telefon i filmik, na którym ktoś ukrzyżowuje mężczyznę. Funkcjonariusze mają czterdzieści godzin na znalezienie ofiary... Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Media Rodzina.
Czytaj całość...
 

Image13 października 2017

Wyniki konkursu z Antidotum

„Antidotum” Jacka Żuberka to współczesny i coraz bardziej aktualny kryminał, w którym prowincjonalne śledztwo w sprawie pospolitej śmierci na polowaniu zaprowadziło komisarza Michalskiego aż za ocean, gdzie z wysokości trzydziestego drugiego piętra mógł przyglądać się dzieciom, które bawiły się w Central Parku wokół pomnika Alicji w Krainie Czarów. Rozdaliśmy 5 egzemplarzy od autora.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 61 - 80 z 1152