Advertisement
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy

Image12 października 2017

Wyniki konkursu ze Ślepymi rybami

„Ślepe ryby” to kontynuacja „Muszej Góry”, sensacyjnej powieści w klimacie dieselpunk. Druga część rozpoczyna się w miejscu i czasie, w którym została urwana akcja Muszej Góry, czyli w Poznaniu w 1938 roku. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Media Rodzina.

Czytaj całość...
 

Image11 października 2017

Konkurs z Martwym błękitem

Morderstwo żydowskiej rodziny, zagadka zza grobu, w tle mroczny mroczny klimat lat trzydziestych na niemieckim Pomorzu... To powieść „Martwy błękit” Krzysztofa Bochusa. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Muza.
Czytaj całość...
 

Image11 października 2017

Konkurs z Prowincją

„Prowincja” Marcina Króla to opowieść o szemranych interesach, skorumpowanych przez lokalnych tuzów biznesu władzach, wszechobecnej zmowie milczenia i wreszcie krążącym nad tym wszystkim widmie nacjonalizmu... Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa W.A.B.
Czytaj całość...
 

Image11 października 2017

Wyniki konkursu z Czarnooką blondynką

„Czarnooka blondynka” to czarny kryminał, w którym Benjamin Black wskrzesza Chandlerowskiego Philipa Marlowe'a. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.
Czytaj całość...
 

Image10 października 2017

Konkurs z Już jesteś martwa

„Już jesteś martwa” to nowy THRILLER psychologiczny Sharon Bolton, nagradzanej autorki kryminałów z Lacey Flint. Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Amber, a my mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image10 października 2017

Wyniki konkursu z Pergaminami

„Pergaminy” Jerry'ego B. Jenkinsa to THRILLER, który przenosi czytelników ze współczesnego Teksasu do pierwszych dni istnienia chrześcijaństwa. Powieść ukazała się nakładem Domu Medialnego Święty Wojciech, a my rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawcy.

 

Czytaj całość...
 

Image9 października 2017

Konkurs z Niebezpieczną dziewczyną

W ciągu jednego roku aż trzy książki K.L. Slater na listach bestsellerów. „Niebezpieczna dziewczyna” to pierwsza z nich. To powieść z tajemniczą i mroczną bohaterką, której nie wierzymy i której się boimy, ale od której nie możemy się oderwać. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Amber, a my mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image9 października 2017

Wyniki konkursu z Zaślepieniem

Znasz to uczucie. Twoje życie jest na właściwym torze i wszystko idzie zgodnie z planem. A potem nieoczekiwanie wydarza się coś, co wywraca twój świat do góry nogami. Takie rzeczy mogą przydarzyć się każdemu, ale w przypadku Kristin Ryder sytuacja przybiera znacznie gorszy obrót… Powieść „Zaślepienie” Agi Lesiewicz ukazała się nakładem Wydawnictwa Insignis, a my rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image6 października 2017

Wyniki konkursu z Głębią

„Głębia” Henninga Mankella to powieść, która wciąga i fascynuje tak bardzo jak seria o detektywie Wallanderze, a jednocześnie jest poruszająca i pełna tragizmu. Rozdaliśmy 5 egzemplarzy od Wydawnictwa W.A.B.
Czytaj całość...
 

Image6 października 2017

Konkurs z Antidotum

„Antidotum” Jacka Żuberka to współczesny i coraz bardziej aktualny kryminał, w którym prowincjonalne śledztwo w sprawie pospolitej śmierci na polowaniu zaprowadziło komisarza Michalskiego aż za ocean, gdzie z wysokości trzydziestego drugiego piętra mógł przyglądać się dzieciom, które bawiły się w Central Parku wokół pomnika Alicji w Krainie Czarów. Mamy dla Was 5 egzemplarzy od autora.
Czytaj całość...
 

Image3 października 2017

Konkurs ze Ślepymi rybami

„Ślepe ryby” to kontynuacja „Muszej Góry”, sensacyjnej powieści w klimacie dieselpunk. Druga część rozpoczyna się w miejscu i czasie, w którym została urwana akcja Muszej Góry, czyli w Poznaniu w 1938 roku. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Media Rodzina.

Czytaj całość...
 

Image3 października 2017

Konkurs z Czarnooką blondynką

„Czarnooka blondynka” to czarny kryminał, w którym Benjamin Black wskrzesza Chandlerowskiego Philipa Marlowe'a. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.
Czytaj całość...
 

Image3 października 2017

Wyniki konkursu ze Spisanymi krwią

Na kanale CBS Reality możecie oglądać program „Spisane krwią”, przedstawiający wstrząsające historie prawdziwych zbrodni, które natchnęły pisarzy do stworzenia powieści. Wśród jego gości znajdą się Alex Marwood i Peter James. A z okazji premiery programu rozdaliśmy zestawy książek od CBS Reality, w tym jedną z autografem!

Czytaj całość...
 

Image2 października 2017

Wyniki konkursu ze Zbrodnią nad urwiskiem

„Zbrodnia nad urwiskiem” Marty Matyszczak to olejna odsłona przygód prywatnego detektywa Szymona Solańskiego i jego wiernego kundelka Gucia. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Dolnośląskiego.
Czytaj całość...
 

Image29 września 2017

Konkurs z Pergaminami

„Pergaminy” Jerry'ego B. Jenkinsa to THRILLER, który przenosi czytelników ze współczesnego Teksasu do pierwszych dni istnienia chrześcijaństwa. Powieść ukazała się nakładem Domu Medialnego Święty Wojciech, a my mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image29 września 2017

Wyniki konkursu z Fields

Nakładem Wydawnictwa Amber i pod naszym patronatem ukazała się powieść „Dobrzy ludzie muszą umrzeć” Helen Fields. Tym razem inspektor Callanach i detektyw Ava Turner, których czytelnicy mogli poznać w „Perfekcjoniście”, zmierzą się z przerażającym seryjnym mordercą o wielu twarzach. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image28 września 2017

Wyniki konkursu z Mrocznymi zakamarkami

W Fayette, prowincjonalnym miasteczku w Pensylwanii, na każdym kroku czają się ponure tajemnice... O nich właśnie opowiada powieść Kary Thomas „Mroczne zakamarki”. Rozdaliśmy 3 egzemplarze książki od Wydawnictwa Akurat.
Czytaj całość...
 

Image27 września 2017

Konkurs z Zaślepieniem

Znasz to uczucie. Twoje życie jest na właściwym torze i wszystko idzie zgodnie z planem. A potem nieoczekiwanie wydarza się coś, co wywraca twój świat do góry nogami. Takie rzeczy mogą przydarzyć się każdemu, ale w przypadku Kristin Ryder sytuacja przybiera znacznie gorszy obrót… Powieść „Zaślepienie” Agi Lesiewicz ukazała się nakładem Wydawnictwa Insignis, a my mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy.
Czytaj całość...
 

Image27 września 2017

Konkurs z Głębią

„Głębia” Henninga Mankella to powieść, która wciąga i fascynuje tak bardzo jak seria o detektywie Wallanderze, a jednocześnie jest poruszająca i pełna tragizmu. Mamy dla Was 5 egzemplarzy od Wydawnictwa W.A.B.
Czytaj całość...
 

Image27 września 2017

Wyniki konkursu ze Złotkiem

„Złotko” C.J. Skuse to mroczny THRILLER napisany z ogromnym poczuciem humoru, ochrzczony przez recenzentów dzieckiem Bridget Jones i Dextera Morgana. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Burda.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 81 - 100 z 1152