Advertisement
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy

Image14 czerwca 2011

WYNIKI KONKURSU Z 1977

Drodzy Czytelnicy, znamy już laureatów konkursu zorganizowanego przez nasz Portal i Wydawnictwo Prószyński i S-ka, w którym można było wygrać jeden z dziesięciu egzemplarzy powieści 1977 Davida Peace'a.

Czytaj całość...
 

Image13 czerwca 2011

WYNIKI KONKURSU Z WAGNEREM

Drodzy Czytelnicy, znamy już laureatów konkursu zorganizowanego przez nasz Portal i Wydawnictwo Akcent, w którym można było wygrać jeden z dziesięciu egzemplarzy powieści Milczenie Jana Costina Wagnera.

Czytaj całość...
 

Image6 czerwca 2011

KONKURS Z KATHY REICHS

Drodzy Czytelnicy, wspólnie z Wydawnictwem Sonia Draga przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs. Tym razem możecie wygrać jeden z pięciu egzemplarzy powieści 206 kości Kathy Reichs.

Czytaj całość...
 

Image3 czerwca 2011

WYNIKI KONKURSU Z MARKIEM KRAJEWSKIM

Drodzy Czytelnicy, znamy już laureatów konkursu zorganizowanego przez nasz Portal i Społeczny Instytut Wydawniczy Znak, w którym można było wygrać jeden z dziesięciu egzemplarzy powieści Liczby Charona Marka Krajewskiego. Oto oni:

Czytaj całość...
 

Image2 czerwca 2011

KONKURS KRYMINALNY KSIĘGARNI MATRAS

Już dziś księgarnia internetowa Matras rozpoczęła konkurs "Wakacje z morderstwem literackim". Konkurs potrwa do końca czerwca, a nagrodzonych zostanie łącznie 20 osób. Pomysł tak nam się spodobał, że postanowiliśmy mu patronować.

Czytaj całość...
 

Image2 czerwca 2011

KONKURS Z 1977

Drodzy Czytelnicy, wspólnie z Wydawnictwem Prószyński i S-ka przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs. Tym razem możecie wygrać jeden z dziesięciu egzemplarzy powieści 1977 Davida Peace'a.

Czytaj całość...
 

Image2 czerwca 2011

WYNIKI KONKURSU Z LONNEAUSEM

Drodzy Czytelnicy, znamy już laureatów konkursu zorganizowanego przez nasz Portal i Wydawnictwo Rea, w którym można było wygrać jeden z trzech egzemplarzy powieści Pokuta Olle Lonneausa.

Czytaj całość...
 

Image1 czerwca 2011

KONKURS Z ANTOINETTE VAN HEUGTEN

Drodzy Czytelnicy, wspólnie z Wydawnictwem Mira przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs. Tym razem możecie wygrać jeden z pięciu egzemplarzy powieści Dotknąć prawdy Antoinette van Heugten.

Czytaj całość...
 

Image31 maja 2011

WYNIKI KONKURSU Z SIMONEM TOYNE

Drodzy Czytelnicy, znamy już laureatów konkursu zorganizowanego przez nasz Portal i wydawnictwo Prószyński i S-ka, w którym można było wygrać jeden z dziesięciu egzemplarzy powieści Sanctus Simona Toyne.

Czytaj całość...
 

Image30 maja 2011

KONKURS Z WAGNEREM

Drodzy Czytelnicy, wspólnie z Wydawnictwem Akcent przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs. Tym razem możecie wygrać jeden z dziesięciu egzemplarzy powieści Milczenie Jana Costina Wagnera.

Czytaj całość...
 

Image23 maja 2011

WYNIKI KONKURSU  JOHNEM LEAKE

Drodzy Czytelnicy, znamy już laureatów konkursu zorganizowanego przez nasz Portal i Społeczny Instytyt Wydawniczy Znak, w którym można było wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki Pisarz, który nienawidził kobiet Johna Leake'a.

Czytaj całość...
 

Image19 maja 2011

KONKURS Z MARKIEM KRAJEWSKIM

Drodzy Czytelnicy, wspólnie ze Społecznym Instytutem Wydawniczym Znak przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs. Tym razem możecie wygrać jeden z dziesięciu egzemplarzy powieści Liczby Charona Marka Krajewskiego.

 

Czytaj całość...
 

Image19 maja 2011

WYNIKI KONKURSU Z MARI JUNGSTEDT

Drodzy Czytelnicy, znamy już laureatów konkursu zorganizowanego przez nasz Portal i wydawnictwo Bellona, w którym można było wygrać jeden z dziesięciu egzemplarzy powieści Umierający dandys Mari Jungstedt.

Czytaj całość...
 

Image18 maja 2011

KONKURS Z LONNEAUSEM

Drodzy Czytelnicy, wspólnie z Wydawnictwem REA przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs. Tym razem można wygrać jeden z trzech egzemplarzy powieści Pokuta Olle Lonneausa.

Czytaj całość...
 

Image9 maja 2011

KONKURS Z SIMONEM TOYNE

Drodzy Czytelnicy, wspólnie z wydawnictwem Znak przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs. Tym razem można wygrać jeden z dziesięciu egzemplarzy powieści Sanctus Simona Toyne.

Czytaj całość...
 

Image9 maja 2011

KONKURS Z JOHNEM LEAKE

Drodzy Czytelnicy, wspólnie z wydawnictwem Znak przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs. Tym razem można wygrać jeden z trzech egzemplarzy Pisarza, który nienawidził kobiet Johna Leake'a.

Czytaj całość...
 

Image9 maja 2011

WYNIKI KONKURSU Z MACIEJEM MACIEJEWSKIM

Drodzy Czytelnicy, wiemy już do kogo trafią egzemplarze książki W piekle lepiej być nikim Macieja Maciejewskiego, które można było wygrać w konkursie zorganizowanym przez wydawnictwo Świat Książki i nasz Portal.

Czytaj całość...
 

Image6 maja 2011

WYNIKI KONKURSU Z PAWŁEM POLLAKIEM

Drodzy Czytelnicy, wiemy już, kto otrzyma egzemplarze książki Między prawem i sprawiedliwością Pawła Pollaka, które można było wygrać w konkursie organizowanym przez nasz Portal i Oficynę Wydawniczą Branta.

Czytaj całość...
 

Image5 maja 2011

KONKURS Z MARI JUNGSTEDT

Drodzy Czytelnicy, wspólnie z wydawnictwem Bellona przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs. Tym razem można wygrać jeden z dziesięciu egzemplarzy powieści Umierający dandys Mari Jungstedt.

Czytaj całość...
 

Image5 maja 2011

WYNIKI KONKURSU Z OLGĄ RUDNICKĄ

Drodzy Czytelnicy, znamy już nazwiska dziesięciu osób, do których trafi egzemplarz powieści Natalii 5 Olgi Rudnickiej.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 901 - 920 z 1080