Advertisement
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy

Image30 czerwca 2011

WYNIKI KONKURSU Z POTZSCHEM

Drodzy Czytelnicy, znamy już laureatów konkursu zorganizowanego przez nasz Portal i Wydawnictwo Esprit, w którym można było wygrać jeden z dwóch egzemplarzy powieści Córka kata Oliveera Potzscha.

Czytaj całość...
 

Image29 czerwca 2011

KONKURS Z KALLENTOFTEM

Drodzy Czytelnicy, wspólnie z Wydawnictwem Rebis przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs. Tym razem możecie wygrać jeden z dziesięciu egzemplarzy powieści Jesienna sonata Monsa Kallentofta!

Czytaj całość...
 

Image29 czerwca 2011

WYNIKI KONKURSU Z WALTARIM

Drodzy czytelnicy, znamy już laureatów konkursu zorganizowanego przez nasz Portal i Wydawnictwo Literackie, w którym można było wygrać jeden z pięciu egzemplarzy powieści Kto zabił panią Skrof? Miki Waltariego. 

Czytaj całość...
 

Image22 czerwca 2011

KONKURS Z WALTARIM

Drodzy Czytelnicy, wspólnie z Wydawnictwem Literackim przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs. Tym razem możecie wygrać jeden z pięciu egzemplarzy powieści Kto zabił panią Skrof? Miki Waltariego.

Czytaj całość...
 

Image20 czerwca 2011

KONKURS Z HELENE TURSTEN

Drodzy Czytelnicy, wspólnie z Wydawnictwem Videogaf II przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs. Tym razem możecie wygrać jeden z pięciu egzemplarzy powieści Mężczyźni, którzy lubią niebezpieczne zabawy Helene Tursten.
Czytaj całość...
 

Image20 czerwca 2011

WYNIKI KONKURSU Z KATHY REICHS

Drodzy Czytelnicy, znamy już laureatów konkursu zorganizowanego przez nasz Portal i Wydawnictwo Sonia Draga, w którym można było wygrać jeden z pięciu egzemplarzy powieści 206 kości Kathy Reichs.

Czytaj całość...
 

Image16 czerwca 2011

KONKURS Z FRYCZKOWSKĄ

Drodzy Czytelnicy, wspólnie z Wydawnictwem Prószyński i S-ka przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs. Tym razem możecie wygrać jeden z dziesięciu egzemplarzy powieści Kobieta bez twarzy Anny Fryczkowskiej.

Czytaj całość...
 

Image16 czerwca 2011

WYNIKI KONKURSU Z ANTOINETTE VAN HEUGTEN

Drodzy Czytelnicy, znamy już laureatów konkursu zorganizowanego przez nasz Portal i Wydawnictwo Mira, w którym można było wygrać jeden z pięciu egzemplarzy powieści Dotknąć prawdy Antoinette van Heugten.

Czytaj całość...
 

Image15 czerwca 2011

KONKURS Z OLIVEREM POTZSCHEM

Drodzy Czytelnicy, wspólnie z Wydawnictwem Esprit przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs. Tym razem możecie wygrać jeden z dwóch egzemplarzy powieści Córka kata Olivera Potzscha.

Czytaj całość...
 

Image14 czerwca 2011

WYNIKI KONKURSU Z 1977

Drodzy Czytelnicy, znamy już laureatów konkursu zorganizowanego przez nasz Portal i Wydawnictwo Prószyński i S-ka, w którym można było wygrać jeden z dziesięciu egzemplarzy powieści 1977 Davida Peace'a.

Czytaj całość...
 

Image13 czerwca 2011

WYNIKI KONKURSU Z WAGNEREM

Drodzy Czytelnicy, znamy już laureatów konkursu zorganizowanego przez nasz Portal i Wydawnictwo Akcent, w którym można było wygrać jeden z dziesięciu egzemplarzy powieści Milczenie Jana Costina Wagnera.

Czytaj całość...
 

Image6 czerwca 2011

KONKURS Z KATHY REICHS

Drodzy Czytelnicy, wspólnie z Wydawnictwem Sonia Draga przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs. Tym razem możecie wygrać jeden z pięciu egzemplarzy powieści 206 kości Kathy Reichs.

Czytaj całość...
 

Image3 czerwca 2011

WYNIKI KONKURSU Z MARKIEM KRAJEWSKIM

Drodzy Czytelnicy, znamy już laureatów konkursu zorganizowanego przez nasz Portal i Społeczny Instytut Wydawniczy Znak, w którym można było wygrać jeden z dziesięciu egzemplarzy powieści Liczby Charona Marka Krajewskiego. Oto oni:

Czytaj całość...
 

Image2 czerwca 2011

KONKURS KRYMINALNY KSIĘGARNI MATRAS

Już dziś księgarnia internetowa Matras rozpoczęła konkurs "Wakacje z morderstwem literackim". Konkurs potrwa do końca czerwca, a nagrodzonych zostanie łącznie 20 osób. Pomysł tak nam się spodobał, że postanowiliśmy mu patronować.

Czytaj całość...
 

Image2 czerwca 2011

KONKURS Z 1977

Drodzy Czytelnicy, wspólnie z Wydawnictwem Prószyński i S-ka przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs. Tym razem możecie wygrać jeden z dziesięciu egzemplarzy powieści 1977 Davida Peace'a.

Czytaj całość...
 

Image2 czerwca 2011

WYNIKI KONKURSU Z LONNEAUSEM

Drodzy Czytelnicy, znamy już laureatów konkursu zorganizowanego przez nasz Portal i Wydawnictwo Rea, w którym można było wygrać jeden z trzech egzemplarzy powieści Pokuta Olle Lonneausa.

Czytaj całość...
 

Image1 czerwca 2011

KONKURS Z ANTOINETTE VAN HEUGTEN

Drodzy Czytelnicy, wspólnie z Wydawnictwem Mira przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs. Tym razem możecie wygrać jeden z pięciu egzemplarzy powieści Dotknąć prawdy Antoinette van Heugten.

Czytaj całość...
 

Image31 maja 2011

WYNIKI KONKURSU Z SIMONEM TOYNE

Drodzy Czytelnicy, znamy już laureatów konkursu zorganizowanego przez nasz Portal i wydawnictwo Prószyński i S-ka, w którym można było wygrać jeden z dziesięciu egzemplarzy powieści Sanctus Simona Toyne.

Czytaj całość...
 

Image30 maja 2011

KONKURS Z WAGNEREM

Drodzy Czytelnicy, wspólnie z Wydawnictwem Akcent przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs. Tym razem możecie wygrać jeden z dziesięciu egzemplarzy powieści Milczenie Jana Costina Wagnera.

Czytaj całość...
 

Image23 maja 2011

WYNIKI KONKURSU  JOHNEM LEAKE

Drodzy Czytelnicy, znamy już laureatów konkursu zorganizowanego przez nasz Portal i Społeczny Instytyt Wydawniczy Znak, w którym można było wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki Pisarz, który nienawidził kobiet Johna Leake'a.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 941 - 960 z 1129