Advertisement
Strona główna arrow Fragmenty
Fragmenty
Czerwony parasol, Wiktor Mrok: fragment
piątek, 19 stycznia 2018

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Wiktor Mrok, „Czerwony parasol”

„Czerwony parasol” Wiktora Mroka to oparta na faktach historia, wyciągnięta z tajnych akt służb specjalnych. Wątki polityczno-historyczne stanowią w niej tło szpiegowskiej, kryminalnej akcji, która toczy się w różnych krajach i na różnych kontynentach. Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Initium, a my mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Cienie, Wojciech Chmielarz: fragment
środa, 17 stycznia 2018

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Wojciech Chmielarz, „Cienie”

„Cienie”, nowa powieść laureata nagrody Wielkiego Kalibru Wojciecha Chmielarza, to piąta część cyklu o warszawskim komisarzu Jakubie Mortce. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Marginesy, a my mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Jej obsesja, Amanda Robson: fragment
wtorek, 16 stycznia 2018

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Amanda Robson, „Jej obsesja”

„Jej obsesja” Amandy Robson to historia idealnego małżeństwa. Do czasu jednego pytania, które wyzwala lawinę nienawiści i zdrady... Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Amber, a my mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Lot 7A, Sebastian Fitzek: fragment
wtorek, 07 listopada 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Sebastian Fitzek, „Lot 7A”

Na pokładzie 600 pasażerów. Wśród nich: psychiatra, który panicznie boi się latać, oraz pacjentka, którą przed laty wyleczył ze zbrodniczych skłonności. I miejsce 7A... Mamy dla Was fragment THRILLERa Sebastiana Fitzka „Lot 7A”.

Czytaj całość...
 
Antidotum, Jacek Żuberek: fragment
czwartek, 05 października 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Jacek Żuberek, „Antidotum”

„Antidotum” Jacka Żuberka to współczesny i coraz bardziej aktualny kryminał, w którym prowincjonalne śledztwo w sprawie pospolitej śmierci na polowaniu prowadzi komisarza aż za ocean. 

Czytaj całość...
 
Dobrzy ludzie muszą umrzeć, Helen Fields: fragment
wtorek, 19 września 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Helen Fields, „Dobrzy ludzie muszą umrzeć” 

W powieści „Dobrzy ludzie muszą umrzeć” Helen Fields inspektor Callanach i detektyw Ava Turner, których czytelnicy mogli poznać w „Perfekcjoniście”, zmierzą się z przerażającym seryjnym mordercą o wielu twarzach. Mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Ciotka Poldi i sycylijskie lwy, Mario Giordano: fragment
czwartek, 07 września 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Mario Giordano, „Ciotka Poldi i sycylijskie lwy”

„Ciotka Poldi i sycylijskie lwy” to mnóstwo inteligentnego humoru, ironii oraz afirmacji barwnej Italii i włoskiego stylu życia; to też sympatyczne, lekko skonsternowane spojrzenie na Sycylię − jej piękno, stereotypy i absurdy. Powieść Mario Giordano ukaże się 13 września, a już teraz mamy dla Was długi fragment.

Czytaj całość...
 
Stasi i wilk, David Young: fragment
czwartek, 17 sierpnia 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

David Young, „Stasi i wilk”

„Stasi i wilk” to druga powieść Davida Younga, której akcja toczy się w czasach komunistycznych w Niemczech Wschodnich. Tym razem w Halle-Neustadt, pokazowym nowym mieście socjalistycznym, ginie porwane dziecko, a władze chcą po cichu wyjaśnić sprawę... Mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Nigdy więcej nie zdradzisz, Sarah Flint: fragment
wtorek, 08 sierpnia 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Sarah Flint, „Nigdy więcej nie zdradzisz”

Sarah Flint przez trzydzieści pięć lat była londyńską policjantką. Swoje doświadczenia wykorzystała w powieściach, których bohaterką jest detektyw Charlie Stafford. „Nigdy więcej nie zdradzisz” to druga część tego cyklu. Mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Nie myśl, że znikną, Marcin Grygier: fragment
poniedziałek, 07 sierpnia 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Marcin Grygier, „Nie myśl, że znikną”

Wczoraj swoją premierę miała powieść „Nie myśl, że znikną” Marcina Grygiera. To druga część przygód komisarza Waltera - tym razem w Katowicach. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka. Mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Warkot, Jarosław Rybski: fragment
środa, 19 lipca 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Jarosław Rybski, „Warkot”

„Warkot” Jarosława Rybskiego to retrokryminał, w którym rzeczywistość historyczna misternie przeplata się z fikcją, a całości dopełnia subtelny humor. Autor przenosi czytelników do Wrocławia na początku lat 50. Powieść ukaże się za dwa tygodnie nakładem Wydawnictwa SQN, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 
Przesyłka, Sebastian Fitzek: fragment
poniedziałek, 10 lipca 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Sebastian Fitzek, „Przesyłka”

Już za tydzień nakładem Wydawnictwa Amber i pod naszym patronatem ukaże się „Przesyłka” Sebastiana Fitzka. Główną bohaterką powieści jest doktor Emma Stein: jedyna ofiara seryjnego mordercy, której udało się przeżyć. Nie pamięta, co naprawdę stało się tamtej nocy, nie wychodzi z domu. Aż do dnia, gdy przyjmuje przesyłkę…  Mamy dla Was fragment powieści.

Czytaj całość...
 
Festiwal, Andrzej Dziurawiec: fragment
poniedziałek, 12 czerwca 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Andrzej Dziurawiec, „Festiwal”

Makabryczne zbrodnie i gorączkowe śledztwo - Andrzej Dziurawiec zabiera czytelników w szaleńczy pościg ulicami Warszawy. Powieść „Festiwal”, mroczna i krwawa kontynuacja „Bastarda”, ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B. Mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Sidney Chambers. Złowroga noc, James Runcie: fragment
czwartek, 08 czerwca 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

James Runcie, Sidney Chambers. Złowroga noc

Ksiądz Sidney Chambers powraca w kolejnym tomie swoich detektywistycznych przygód! Nakładem Wydawnictwa Marginesy ukazała się książka „Sidney Chambers. Złowroga noc” Jamesa Runciego, stanowiąca drugą część cyklu Zagadki Grantchester. Mamy dla Was fragment!

Czytaj całość...
 
Blizna, Sharon Bolton
wtorek, 30 maja 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Sharon Bolton, „Blizna”

Już dziś nakładem Wydawnictwa Amber i pod naszym patronatem ukazała się powieść „Blizna” Sharon Bolton. To opowieść o nienawiści i dążeniu do zemsty. Mroczna, tajemnicza i bardzo realna.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 15 z 101