Advertisement
Strona główna arrow Fragmenty
Fragmenty
Miasteczko Crimson Lake, Candice Fox: fragment
czwartek, 15 lutego 2018

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Candice Fox, „Miasteczko Crimson Lake” 

„Miasteczko Crimson Lake” Candice Fox to opowieść o dwójce ludzi - wyrzutków, którzy usiłują rozwikłać mroczną zagadkę zniknięcia pisarza i jednocześnie oczyścić się z własnych zbrodni. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Amber, a my mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Sekrety zmarłych, Carol Wyer: fragment
czwartek, 01 lutego 2018

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Carol Wyer, „Sekrety zmarłych”

Trzy morderstwa. Trzy ofiary. Co je łączy, poza rachunkiem na 250 tysięcy funtów z dopiskiem „zapłacone”? „Sekrety zmarłych” to THRILLER psychologiczny z komisarz Robyn Carter. Powieść Carol Wyer ukazała się nakładem Wydawnictwa Amber, a my mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Milczenie śniegu, Ragnar Jónasson: fragment
wtorek, 23 stycznia 2018

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Ragnar Jónasson, „Milczenie śniegu”

„Milczenie śniegu” to piąty tom serii kryminalnej islandzkiego pisarza Ragnara Jónassona. Jej głównym bohaterem jest Ari Thór Arason – młody policjant, który równie często jak ze zbrodnią musi walczyć z samym sobą. Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Amber, a my mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Czerwony parasol, Wiktor Mrok: fragment
piątek, 19 stycznia 2018

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Wiktor Mrok, „Czerwony parasol”

„Czerwony parasol” Wiktora Mroka to oparta na faktach historia, wyciągnięta z tajnych akt służb specjalnych. Wątki polityczno-historyczne stanowią w niej tło szpiegowskiej, kryminalnej akcji, która toczy się w różnych krajach i na różnych kontynentach. Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Initium, a my mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Cienie, Wojciech Chmielarz: fragment
środa, 17 stycznia 2018

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Wojciech Chmielarz, „Cienie”

„Cienie”, nowa powieść laureata nagrody Wielkiego Kalibru Wojciecha Chmielarza, to piąta część cyklu o warszawskim komisarzu Jakubie Mortce. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Marginesy, a my mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Jej obsesja, Amanda Robson: fragment
wtorek, 16 stycznia 2018

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Amanda Robson, „Jej obsesja”

„Jej obsesja” Amandy Robson to historia idealnego małżeństwa. Do czasu jednego pytania, które wyzwala lawinę nienawiści i zdrady... Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Amber, a my mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Lot 7A, Sebastian Fitzek: fragment
wtorek, 07 listopada 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Sebastian Fitzek, „Lot 7A”

Na pokładzie 600 pasażerów. Wśród nich: psychiatra, który panicznie boi się latać, oraz pacjentka, którą przed laty wyleczył ze zbrodniczych skłonności. I miejsce 7A... Mamy dla Was fragment THRILLERa Sebastiana Fitzka „Lot 7A”.

Czytaj całość...
 
Antidotum, Jacek Żuberek: fragment
czwartek, 05 października 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Jacek Żuberek, „Antidotum”

„Antidotum” Jacka Żuberka to współczesny i coraz bardziej aktualny kryminał, w którym prowincjonalne śledztwo w sprawie pospolitej śmierci na polowaniu prowadzi komisarza aż za ocean. 

Czytaj całość...
 
Dobrzy ludzie muszą umrzeć, Helen Fields: fragment
wtorek, 19 września 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Helen Fields, „Dobrzy ludzie muszą umrzeć” 

W powieści „Dobrzy ludzie muszą umrzeć” Helen Fields inspektor Callanach i detektyw Ava Turner, których czytelnicy mogli poznać w „Perfekcjoniście”, zmierzą się z przerażającym seryjnym mordercą o wielu twarzach. Mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Ciotka Poldi i sycylijskie lwy, Mario Giordano: fragment
czwartek, 07 września 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Mario Giordano, „Ciotka Poldi i sycylijskie lwy”

„Ciotka Poldi i sycylijskie lwy” to mnóstwo inteligentnego humoru, ironii oraz afirmacji barwnej Italii i włoskiego stylu życia; to też sympatyczne, lekko skonsternowane spojrzenie na Sycylię − jej piękno, stereotypy i absurdy. Powieść Mario Giordano ukaże się 13 września, a już teraz mamy dla Was długi fragment.

Czytaj całość...
 
Stasi i wilk, David Young: fragment
czwartek, 17 sierpnia 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

David Young, „Stasi i wilk”

„Stasi i wilk” to druga powieść Davida Younga, której akcja toczy się w czasach komunistycznych w Niemczech Wschodnich. Tym razem w Halle-Neustadt, pokazowym nowym mieście socjalistycznym, ginie porwane dziecko, a władze chcą po cichu wyjaśnić sprawę... Mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Nigdy więcej nie zdradzisz, Sarah Flint: fragment
wtorek, 08 sierpnia 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Sarah Flint, „Nigdy więcej nie zdradzisz”

Sarah Flint przez trzydzieści pięć lat była londyńską policjantką. Swoje doświadczenia wykorzystała w powieściach, których bohaterką jest detektyw Charlie Stafford. „Nigdy więcej nie zdradzisz” to druga część tego cyklu. Mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Nie myśl, że znikną, Marcin Grygier: fragment
poniedziałek, 07 sierpnia 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Marcin Grygier, „Nie myśl, że znikną”

Wczoraj swoją premierę miała powieść „Nie myśl, że znikną” Marcina Grygiera. To druga część przygód komisarza Waltera - tym razem w Katowicach. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka. Mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Warkot, Jarosław Rybski: fragment
środa, 19 lipca 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Jarosław Rybski, „Warkot”

„Warkot” Jarosława Rybskiego to retrokryminał, w którym rzeczywistość historyczna misternie przeplata się z fikcją, a całości dopełnia subtelny humor. Autor przenosi czytelników do Wrocławia na początku lat 50. Powieść ukaże się za dwa tygodnie nakładem Wydawnictwa SQN, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 
Przesyłka, Sebastian Fitzek: fragment
poniedziałek, 10 lipca 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Sebastian Fitzek, „Przesyłka”

Już za tydzień nakładem Wydawnictwa Amber i pod naszym patronatem ukaże się „Przesyłka” Sebastiana Fitzka. Główną bohaterką powieści jest doktor Emma Stein: jedyna ofiara seryjnego mordercy, której udało się przeżyć. Nie pamięta, co naprawdę stało się tamtej nocy, nie wychodzi z domu. Aż do dnia, gdy przyjmuje przesyłkę…  Mamy dla Was fragment powieści.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 15 z 104