Advertisement
Strona główna arrow Fragmenty
Fragmenty
Warkot, Jarosław Rybski: fragment
środa, 19 lipca 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Jarosław Rybski, „Warkot”

„Warkot” Jarosława Rybskiego to retrokryminał, w którym rzeczywistość historyczna misternie przeplata się z fikcją, a całości dopełnia subtelny humor. Autor przenosi czytelników do Wrocławia na początku lat 50. Powieść ukaże się za dwa tygodnie nakładem Wydawnictwa SQN, pod naszym patronatem.

Czytaj całość...
 
Przesyłka, Sebastian Fitzek: fragment
poniedziałek, 10 lipca 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Sebastian Fitzek, „Przesyłka”

Już za tydzień nakładem Wydawnictwa Amber i pod naszym patronatem ukaże się „Przesyłka” Sebastiana Fitzka. Główną bohaterką powieści jest doktor Emma Stein: jedyna ofiara seryjnego mordercy, której udało się przeżyć. Nie pamięta, co naprawdę stało się tamtej nocy, nie wychodzi z domu. Aż do dnia, gdy przyjmuje przesyłkę…  Mamy dla Was fragment powieści.

Czytaj całość...
 
Festiwal, Andrzej Dziurawiec: fragment
poniedziałek, 12 czerwca 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Andrzej Dziurawiec, „Festiwal”

Makabryczne zbrodnie i gorączkowe śledztwo - Andrzej Dziurawiec zabiera czytelników w szaleńczy pościg ulicami Warszawy. Powieść „Festiwal”, mroczna i krwawa kontynuacja „Bastarda”, ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B. Mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Sidney Chambers. Złowroga noc, James Runcie: fragment
czwartek, 08 czerwca 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

James Runcie, Sidney Chambers. Złowroga noc

Ksiądz Sidney Chambers powraca w kolejnym tomie swoich detektywistycznych przygód! Nakładem Wydawnictwa Marginesy ukazała się książka „Sidney Chambers. Złowroga noc” Jamesa Runciego, stanowiąca drugą część cyklu Zagadki Grantchester. Mamy dla Was fragment!

Czytaj całość...
 
Blizna, Sharon Bolton
wtorek, 30 maja 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Sharon Bolton, „Blizna”

Już dziś nakładem Wydawnictwa Amber i pod naszym patronatem ukazała się powieść „Blizna” Sharon Bolton. To opowieść o nienawiści i dążeniu do zemsty. Mroczna, tajemnicza i bardzo realna.

Czytaj całość...
 
Ja nie wybaczam, Mark Hill: fragment
czwartek, 13 kwietnia 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Mark Hill, „Ja nie wybaczam”

Debiutancka powieść Marka Hilla „Ja nie wybaczam” to kryminał psychologiczny, którego bohaterem jest londyński inspektor Ray Drake. Mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Identyfikacja, Michael Tsokos: fragment
wtorek, 04 kwietnia 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Michael Tsokos, „Identyfikacja”

„Identyfikacja” to naładowany akcją oparty na faktach THRILLER światowej sławy eksperta medycyny sądowej, Michaela Tsokosa. Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Amber. Mamy dla Was fragment! 

Czytaj całość...
 
Żona mojego męża, Jane Corry: fragment
środa, 29 marca 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Jane Corry, "Żona mojego męża"

Lily, początkująca prawniczka, i Ed, ambitny malarz, to szczęśliwe małżeństwo. Wszystko jednak się zmienia, kiedy w ich życiu pojawia się sąsiadka, mała Włoszka... Historię tej trójki znajdziecie w THRILLERze psychologicznym „Żona mojego męża” Jane Corry, który ukazał się nakładem Wydawnictwa Amber. Mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Grzechot kości, Fiona Cummins: fragment
poniedziałek, 20 marca 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Fionna Cummins, „Grzechot kości”

„Grzechot kości” to debiutancka powieść nagradzanej brytyjskiej dziennikarki Fiony Cummins. Jego bohaterką jest młoda detektyw, która prowadzi z mordercą wyścig o życie dwójki dzieci.

Czytaj całość...
 
Co kryją jej oczy, Sarah Pinborough, fragment
wtorek, 14 marca 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Sarah Pinborough, "Co kryją jej oczy"

"Co kryją jej oczy" Sarah Pinborough to THRILLER o trójkącie miłosnym, w którym napięcie rośnie powoli i nieubłaganie, aż do niespodziewanego zwrotu akcji.  Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Czytaj całość...
 
Czarodziejka, Agnieszka Płoszaj: fragment
środa, 01 marca 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Agnieszka Płoszaj, "Czarodziejka"

Łódzki półświatek, nielegalne interesy i mroczna tajemnica sprzed lat - to wszystko znajdziecie w powieści "Czarodziejka" Agnieszki Płoszaj. Premiera już dziś. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B., a my mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Zła waluta, Ewelina Dyda
piątek, 24 lutego 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Ewelina Dyda, "Zła waluta"

Wiedzieliście, że była recenzentka Portalu Kryminalnego zadebiutowała jako autorka kryminału? Mowa o Ewelinie Dydzie, której powieść "Zła waluta" - coś dla miłośników NOIR - miała premierę na początku lutego.  Mamy dla Was fragment!

Czytaj całość...
 
Najdłuższa noc, Marek Bukowski, Maciej Dancewicz: fragment
środa, 22 lutego 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Marek Bukowski, Maciej Dancewicz, "Najdłuższa noc"

Kraków przełomu wieków, makabryczne zbrodnie, seryjny morderca, początki kryminalistyki, tajemnicza symbolika – to wszystko znajdziecie w powieści „Najdłuższa noc” Marka Bukowskiego oraz Macieja Dancewicza, autorów scenariusza serialu „Belle Epoque”. Mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Taniec wdowca, Rick Riordan: fragment
środa, 01 lutego 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Rick Riordan, "Taniec wdowca"

Tres Navarre powraca! "Taniec wdowca" to druga - po "Big Red Tequilla" - część przygód teksańskiego detektywa ze skłonnością do popadania w tarapaty. Tym razem będzie musiał odkryć zagadkę śmierci w branży muzycznej. Mamy dla Was fragment powieści.
Czytaj całość...
 
Nie przysyłajcie kwiatów, Martin Solares: fragment
piątek, 13 stycznia 2017

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Martin Solares, "Nie przysyłajcie kwiatów"

"Nie przysyłajcie kwiatów" to druga powieść Martina Solaresa. Pisarz po raz kolejny przedstawia w niej mroczny obraz Meksyku - kraju, którym rządzą korupcja i gangi narkotykowe. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 16 - 30 z 106