Advertisement
Strona główna arrow Fragmenty
Fragmenty
Florystka: fragment
poniedziałek, 03 grudnia 2012

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Katarzyna Bonda, "Florystka"

Florystka" to kolejna powieść o Hubercie Meyerze - policyjnym profilerze, bohaterze wcześniejszych powieści Katarzyny Bondy. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Videograf, a tutaj możecie przeczytać jej fragment. 

Czytaj całość...
 
Jedyna prawda: fragment
wtorek, 30 października 2012

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Olle Lönnaeus, "Jedyna prawda"

5 listopada w księgarniach pojawi się kolejny kryminał Olle Lönnaeusa - "Jedyna prawda". Książka ukaże się nakładem wydawnictwa REA, a już teraz mamy dla Was do posłuchania - tak, tak, tym razem nie poczytania - fragmenty.

Czytaj całość...
 
Podpalacz: fragment
czwartek, 25 października 2012

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Wojciech Chmielarz, "Podpalacz"

Seryjny podpalacz atakuje Warszawę - to główny temat "Podpalacza" Wojciecha Chmielarza. Powieść ukaże się 6 listopada nakładem Wydawnictwa Czarne. Przeczytajcie fragment.

Czytaj całość...
 
W białej ciszy: fragment
wtorek, 16 października 2012

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Inge Lohnig, "W białej ciszy"

"W białej ciszy" to drugi tom bawarskiego cyklu autorstwa niemieckiej pisarki Inge Löhnig, którego bohaterem jest komisarz Konstantin Dühnfort. Książka ukazała się dzisiaj nakładem Wydawnictwa Initium, pod naszym patronatem. 

Czytaj całość...
 
Złudzenie: fragment
czwartek, 27 września 2012

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Thomas Erikson, "Złudzenie"

„Złudzenie” to debiut literacki Thomasa Eriksona. Zebrał entuzjastyczne opinie krytyków  oraz czytelników, którzy zwrócili uwagę na dojrzały styl autora oraz umiejętne budowanie atmosfery i napięcia. Powieść ukaże się 15 października nakładem Wydawnictwa REA.

Czytaj całość...
 
Dziewczyna z aniołem: fragment
wtorek, 07 sierpnia 2012

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Agnieszka Krawczyk, "Dziewczyna z aniołem"

Agnieszka Krawczyk, uczestniczka warsztatów literackich organizowanych w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału w latach 2009 i 2010, ma na swoim koncie trzy powieści. Teraz przyszła pora na czwartą: "Dziewczynę z aniołem" - mroczną opowieść o zemście.

Czytaj całość...
 
Ordynat Zaleffski i odwołany pojedynek: fragment
piątek, 27 lipca 2012

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Gryzelda Chocimirska, "Ordynat Zaleffski i odwołany pojedynek"

Macie ochotę na kryminał o latach dwudziestych XX wieku? W dodatku humorystyczny? Jeśli tak, sięgnijcie po "Ordynata Zaleffskiego i odwołany pojedynek" Gryzeldy Chocimirskiej. Mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Krzyk pod wodą: fragment
czwartek, 21 czerwca 2012

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Jeanette Øbro, Ole Tornbjerg, "Krzyk pod wodą"

"Krzyk pod wodą" jest pierwszą wspólną powieścią małżeństwa Jeanette Øbro i Ole Tornbjerga. Inicjuje serię, której bohaterką jest Katrine Wraa psycholog, specjalistka od profilowania kryminalnego. Książka ukaże się 27 czerwca, a już teraz mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Bóle fantomowe: fragment
piątek, 08 czerwca 2012

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Thomas Enger, "Bóle fantomowe"

Henning Juul, główny bohater debiutanckiej powieści Thomasa Engera "Letarg", powraca: niebawem nakładem Wydawnictwa Czarne i pod naszym patronatem ukaże się druga powieść Norwega, "Bóle fantomowe". Mamy dla Was fragment.
 

Czytaj całość...
 
Drzewo morwowe: fragment
poniedziałek, 04 czerwca 2012

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Prozaik Tomasz Białkowski został laureatem Literackiej Nagrody Warmii i Mazur "Wawrzyn 2011" za książkę "Teoria ruchów Vorbla". 12 czerwca nakładem Wydawnictwa Szara Godzina i pod naszym patronatem ukaże się jego "Drzewo morwowe" - pierwsza część trylogii kryminalnej o dziennikarzu Pawle Werensie. Mamy dla Was fragment.

Czytaj całość...
 
Miasteczko Niceville
środa, 30 maja 2012

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

„Miasteczko Niceville” to pierwsza część serii HORRORów, których akcja rozgrywa się w tajemniczym miasteczku na południu Stanów Zjednoczonych, gdzie dochodzi do tajemniczych zaginięć. Powieść nazwano już "współczesnym Twin Peaks" - czy słusznie, przekonamy się 21 czerwca. A tymczasem mamy dla Was fragment do poczytania.

Czytaj całość...
 
Czwarty napastnik: fragment
poniedziałek, 14 maja 2012

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

"Czwarty napastnik", utrzymana w konwencji NOIR opowieść o zemście, to trzecia w Polsce książka norweskiego pisarza, Kjella Olego Dahla. Powieść ukaże się pod koniec maja nakładem Wydawnictwa Czarne, a już teraz możecie przeczytać jej fragment.

Czytaj całość...
 
Oto krew moja: fragment
wtorek, 08 maja 2012

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Wrocławski pisarz Marek Kędzierski ma na swoim koncie kilka powieści sensacyjnych, między innymi "Męską sprawę" i "Cenę honoru". Kolejna, "Oto krew moja", ukaże się 11 maja nakładem Fabryki Słów, pod naszym patronatem. Już teraz możecie przeczytać jej fragment.

Czytaj całość...
 
Zapłatą będzie śmierć: fragment
poniedziałek, 07 maja 2012

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

"Zapłatą będzie śmierć" to pierwsza powieść kryminalna niemieckiej pisarki Inge Löhnig i pierwszy tom serii  z komisarzem Konstantinem Dühnfortem. Książka ukaże się 16 maja nakładem Wydawnictwa Initium, a już teraz możecie przeczytać jej fragment.

Czytaj całość...
 
Umarli tańczą: fragment
czwartek, 19 kwietnia 2012

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Za tydzień swoją premierę będzie miała powieść "Umarli tańczą" Piotra Głuchowskiego, autora reportaży z Polski, Białorusi, Izraela i Wielkiej Brytanii. Dziś możecie przeczytać jej fragmenty.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 46 - 60 z 98