Advertisement
Strona główna arrow Fragmenty
Fragmenty
Cień gejszy: fragment
poniedziałek, 14 marca 2011

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Cień gejszy to czwarta powieść w dorobku Anny Klejzerowicz. Akcja kryminału rozgrywa się w Gdańsku, a bohaterem jest znany już z debiutanckiego Sądu Ostatecznego dziennikarz Emil Żądło.  Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Replika.

Czytaj całość...
 
Czarny Maciek i wieża śmierci: fragment
piątek, 11 marca 2011

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Czarny Maciek i wieża śmierci to kolejny kryminał dla dzieci, wydany przez Wydawnictwo W.A.B. w serii "Z kotem". Autorem jest Dariusz Rekosz, a bohater jego książek - Czarny Maciek - znowu wplątuje się w kryminalną sprawę. 

Czytaj całość...
 
Requiem dla tancerki: fragment
czwartek, 10 marca 2011

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Requiem dla tancerki to druga książka w dorobku Agnieszki Fibich, znanej już czytelnikom kryminałów z powieści Dopóki widzę twój cień. Chociaż akcja THRILLERa dzieje się w Paryżu, jego bohater, inspektor Bresson, odnajduje tropy prowadzące do Polski. Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B.

Czytaj całość...
 
Mały złoty pierścionek: fragment
poniedziałek, 07 marca 2011

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Mały złoty pierścionek to kolejna książka wydana przez Wydawnictwo Czarne w serii "Ze strachem". Jej autor, Kjell Ola Dahl, właśnie debiutuje w Polsce. Jest nazywany "ojcem norweskiego kryminału". Mały złoty pierścionek otrzymał Nagrodę Rivertona i został uznany za najlepszy norweski kryminał roku 2000. 

Czytaj całość...
 
Tęsknota atomów: fragment
piątek, 04 marca 2011

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Tęsknota atomów to debiut szwajcarskiego dziennikarza Linusa Reichlina. Książka zdobyła prestiżową nagrodę Deutscher Krimipreis za najlepszą niemieckojęzyczną powieść kryminalną w 2009 roku. W Polsce została wydana przez Niebieską Studnię.

Czytaj całość...
 
Morderstwo w alei Róż: fragment
wtorek, 24 sierpnia 2010

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Morderstwo w alei Róż to dowód na to, że za pisanie kryminałów biorą się poważni ludzie - i świetnie się przy tym bawią. Kryminał profesora historii, Tadeusza Cegielskiego, ukazał się  nakładem Wydawnictwa W.A.B.

Czytaj całość...
 
Prokurator Alicja Horn: fragment
piątek, 30 lipca 2010

ImageFRAGMENTY KSIĄŻEK

Prokurator Alicja Horn była jedną z tych powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza, które przyniosły mu sławę. Adaptacja filmowa książki powstała w roku jej wydania - czyli w 1933 roku, sześć lat przed śmiercią autora.  Za sprawą Oficyny Wydawniczej Rytm ukazało się kolejne wznowienie powieści.

Czytaj całość...
 
Officium Secretum. Pies Pański: fragment
wtorek, 27 lipca 2010

FRAGMENTY KSIĄŻEK

Tym razem wcale nie o komisarzu Maciejewskim. Za sprawą Wydawnictwa W.A.B. trafiło do księgarń "Officium Secretum. Pies Pański". Publikujemy fragment.

Czytaj całość...
 
Druciarz Krawiec Żołnierz Szpieg, John Le Carré
piątek, 23 lipca 2010
Nakładem Świata Książki ukazało się kolejne wznowienie słynnej powieści. Publikujemy fragment.
Czytaj całość...
 
Karina Obara, Gracze
wtorek, 20 lipca 2010
Nakładem Wydawnictwa W.A.B. ukazała się powieść Kariny Obary - "Gracze". Publikujemy fragment.
Czytaj całość...
 
Ostrze, Rafał Kotomski
środa, 12 maja 2010
Fragment nowej powieści Rafała Kotomskiego, wydanej przez Wydawnictwo Replika
Czytaj całość...
 
Joey Chill, Raymond Chandler
wtorek, 31 marca 2009
ImagePK i Newsweek.pl jako jedyne media w Polsce uzyskały zgodę na przedpremierową publikację fragmentu niepublikowanej powieści Raymonda Chandlera Joey Chill. To początek ścisłej współpracy obu tych portali.
Czytaj całość...
 
Huhg Laurie, Sprzedawca broni
wtorek, 04 marca 2008
6 marca premiera objętego przez PK patronatem "Sprzedawcy broni" Hugha Laurie, książki wydanej nakładem Wydawnictwa W.A.B. A u nas przedpremierowy fragment.
Czytaj całość...
 
Jerzy Seipp, Królewna
czwartek, 21 lutego 2008
Wydawnictwo Książnica wydaje właśnie  polska powieść sensacyjna mocno osadzona we współczesnych realiach: narkomania, prostytucja nieletnich, sekty, służby specjalne.To "Królewna" Jerzego Seippa. Publikujemy fragment.
Czytaj całość...
 
Poniedziałkowa żaloba, Kathy Reichs
czwartek, 14 lutego 2008
15 lutego 2008 premiera "Poniedziałkowej żałoby" Kathy Reichs, wydanej nakładem Wydawnictwa Red Horse. Publikujemy fragment.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 91 - 105 z 106