Portal Kryminalny - Forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
<a href=http://www.portalkryminalny.pl/component/option,com_registration/task,register/>Rejestracja</a>Rejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzieś daleko wieje wiatr...
Autor Wiadomość
Konrad
Giovane D'Onore

Wysłany: 2007-09-06, 19:46   

Cytat:
Rodzina Pawła zginęła dwa lata temu. Zaszlachtował ich seryjny zabójca.Ot tak, bez powodu. Do tej pory słysząc dźwięk telefonu Paweł zstępował do piekła, czując swąd palącej się skóry i lepkość krwi w ustach. Zabójca dzwonił do niego od czasu do czasu. Jeszcze go nie złapali. Paweł przeniósł się na drugą stronę kraju.Komisariat, który go przyjął nie był ani lepszy, ani gorszy od innych. Współpracował z pozostałymi policjantami w miarę bezkonfliktowo. On sporządzał portrety psycho ...
Czytając muszę przyznać, że przechodziły mnie ciarki... Umiesz naprawdę przemówić do wyobraźni i wszczepić czytelnikowi swoisty niepokój, brud, chłód... wilgoć miejsca przez które szedł bohater dawała mi się we znaki podczas czytania. Szepczący wiatr mroził mój kręgosłup... Dobrze by było czytać całą książkę zarysowującą historię tego tajemniczego \'Pawła\' - od śmierci rodziny, aż do momentu opisanego w opowiadaniu dalej... Taki wyrwany z całości fragment pozostawił mi niedosyt, z którym będę musiał resztę dnia walczyć :)

Odpowiedz do tematu