Portal Kryminalny - Forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
<a href=http://www.portalkryminalny.pl/component/option,com_registration/task,register/>Rejestracja</a>Rejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Noc z czwartku na sobotę, Gaja grzegorzewska - fragment
Autor Wiadomość
klaraa111
Giovane D'Onore

Wysłany: 2007-11-30, 22:42   :)

Cytat:
ROZDZIAŁ 8 Podobno gdzie indziej ludzie też się bawiąJulia z ulgą opuściła klub. Chociażby na moment. Chociażby w takim towarzystwie. Wiatr dmuchał nieprzyjemnie i siąpił drobny, irytujący deszcz. Otuliła się szczelniej cienkim płaszczem i nasunęła kapelusz bardziej na czoło. Aaron szedł szybko. Z trudem dotrzymywała mu kroku. Za dużo wypiła, a niewygodne buty coraz bardziej dokuczały jej stopom.– Musisz tak gnać? – spytała niegrzecznie.– Mamy niewiele czasu.– Chcę zapalić – przystanęła.On też s ...
hmm... cóż mogę rzec... zapowiada się interesująco, ale najpierw przeczytam powieść i wtedy wyrażę swoją opinię. Chcialabym dodać, iż znam autorkę osobiscie z młodszych lat ( teraz nasz kontakt się urwał) i wiem, że jej tworczość od najmłodszych lat jak dla mnie jest bardzo ciekawa, pełna zaskakujących zwrotów akcji i tajemnic. Cała Gaja:)
Tak więc Gaju jesli to czytasz, to szczerze gratuluję- dopiełaś swego, zawsze chciałaś pisać i Twoje marzenie się spełnia....
Życzę powodzenia i dalszych sukcesów. Pozdrawiam.
PS.jeśli chcialabyś się odezwac kiedys to pisz: klaraa111@interia.pl

Odpowiedz do tematu