Bezimienna, Lisa Regan

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 13 grudnia 2022

Bezimienna

Autor: Lisa Regan
Przekład: Maria Jaszczurowska
Wydawnictwo: Dolnośląskie
Premiera: 09 listopada 2022
Liczba stron: 304

Drugi tom bestsellerowej serii z niepokorną detektywką w roli głównej!

Josie Quinn zostaje wezwana do domu na obrzeżach miasteczka Denton. Jest wstrząśnięta tym, co tam zastaje: zraniona przez nieznanego napastnika samotna matka walczy o życie, a jej nowo narodzone dziecko zniknęło. Z miejsca zdarzenia próbuje uciec tajemnicza dziewczyna, która nie ma pojęcia, kim jest, co tu robi i dlaczego jest przerażona... Josie nie wie, czy traktować ją jak świadka, podejrzaną czy kolejną ofiarę. W trakcie dochodzenia Quinn natrafia na list dotyczący pomyłki w klinice leczenia niepłodności, który łączy bezimienną dziewczynę i zaginione dziecko z falą zabójstw w całym hrabstwie. Detektywka staje przed tragicznym dylematem: czy wolno ryzykować życiem jednego niewinnego dziecka, by uratować wiele innych? Jedno jest pewne – musi powstrzymać zabójcę, zanim dojdzie do kolejnych morderstw.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Bezimienna" Lisa Regan

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Kości niezgody, Lisa Regan

Piąte śledztwo Josie Quinn.

19 lutego 2024

RECENZJA

Znikające dziewczyny, Lisa Regan

Jeśli szukacie kryminału, w którym autor przechodzi do rzeczy niemal od razu, bez zajmowania Waszego czasu nic niewnoszącym gadulstwem, „Znikające dziewczyny” są dla Was.

07 grudnia 2023

NOWOŚĆ

Ostatnie wyznanie, Lisa Regan

Patrząc na prowadzoną przez policjantów przyjaciółkę zakutą w kajdanki, Josie ani przez chwilę nie wierzy, że Gretchen zabiła tego biednego chłopaka. Wprawdzie się ...

16 sierpnia 2023