Blizna, Juan Gomez-Jurado

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 05 marca 2024

Blizna

Autor: Juan Gomez-Jurado
Przekład: Barbara Bardadyn
Wydawnictwo: SQN
Premiera: 15 lutego 2024
Liczba stron: 480

Simon Sax mógłby być szczęściarzem. Jest młody, inteligentny, a jeśli sprzeda swój niesamowity algorytm międzynarodowej korporacji, zostanie także miliarderem. A mimo to czuje się samotny. Jego sukces kontrastuje z całkowitym brakiem zdolności towarzyskich.

Aż pewnego dnia pokonuje swoje uprzedzenia, wchodzi na portal randkowy i szaleńczo, z pasją i niedoświadczeniem nastolatka, zakochuje się w Irinie, pomimo tysięcy dzielących ich kilometrów. Ona jednak skrywa mroczny sekret… Kim jest ta dziewczyna? Czy to naprawdę przypadek, że trafiła do jego życia? Jaka tragiczna historia kryje się za blizną na jej policzku? Co jest prawdą, a co misternie opracowanym kłamstwem?

Kolejna książka hiszpańskiego mistrza sensacji w duchu doskonale przyjętej przez czytelników w Polsce serii thrillerów „Reina Roja”, „Loba Negra” i „Rey Blanco”. „Blizna” to jej prequel, w którym piętrzą się tajemnice, buzują emocje, a pozory i przekonania prowadzą w ślepe zaułki.

Gómez-Jurado trzyma czytelników w napięciu i nie daje złapać tchu.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Blizna" Juan Gomez-Jurado

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Rey Blanco. Biały Król, Juan Gomez-Jurado

Koniec to dopiero początek.

29 sierpnia 2023

NOWOŚĆ

Loba Negra. Czarna Wilczyca, Juan Gomez-Jurado

Witaj w grze, która się rozpoczęła, ale jeszcze się nie rozkręciła…

06 lipca 2023

RECENZJA

Reina Roja. Czerwona królowa, Juan Gomes-Jurado

Juan Gómez-Jurado sięga po sprawdzone elementy: zbrodnię „niemożliwą”, pozornie niepasujący do siebie duet śledczych i typ postaci, które znamy już z wielu innych ...

19 czerwca 2023

NOWOŚĆ

Reina Roja. Czerwona Królowa, Juan Gomez-Jurado

„Reina Roja” Juana Gómeza-Jurada to pierwszy tom bestsellerowej serii thrillerów, która sprzedała się w samej Hiszpanii w ponad dwóch milionach egzemplarzy.

09 maja 2023

NOWOŚĆ

Pacjent, Juan Gomez-Jurado

Ceniony neurochirurg dostaje makabryczne ultimatum:  jeżeli jego następny pacjent przeżyje operację, jego córka zginie z rąk psychopaty.

27 stycznia 2016

NOWOŚĆ

Legenda o złodzieju, Juan Gomez-Jurado

"Legenda o złodzieju" Juana Gómeza-Jurado to co prawda nie kryminał, ale i tak warto o niej wspomnieć: akcja tej powieści sensacyjnej toczy się w szesnastowiecznej Sewilli, ...

26 lutego 2014