Dom, Piotr Kościelny

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 27 kwietnia 2022

Dom

Autor: Piotr Kościelny
Wydawnictwo: Czarna Owca
Premiera: 27 kwietnia 2022
Liczba stron: 448
PATRONAT PORTALU KRYMINALNEGO

Prywatny detektyw został pisarzem i ma już na koncie dziewięć powieści. Do tej pory nie ujawnił jeszcze czytelnikom swojej twarzy.

„Dom” to osadzona w polskich realiach powieść kryminalna, której akcja rozpoczyna się w sierpniu 2021 roku, gdy w parku w Wschowie zostaje znalezione ciało wisielca. Sprawą zajmuje się komisarz Marta Lipowicz.

dom

Wkrótce w tej pozornie spokojnej miejscowości dochodzi do kolejnego targnięcia się na swoje życie – tym razem ofiarą jest ksiądz z lokalnej parafii. Wszystko zaczyna wskazywać na to, że incydenty są nie tylko ze sobą powiązane, ale także, że samobójstwa zostały upozorowane i mają związek z mroczną przeszłością miasta.

Książka wprowadza w niesamowity klimat zbliżony do kina akcji, do końca trzyma w napięciu!

 

Wschowa to spokojne, niewielkie miasto, którego sielankę przerywają dwie zagadkowe śmierci. Na swoje życie targnęli się były nauczyciel i ksiądz miejscowej parafii.

Ich sprawy prowadzi komisarz Marta Lipowicz – policjantka od niedawna służąca w lokalnej komendzie. Intuicja podpowiada jej, że samobójstwa były upozorowane, a w mieście pojawił się mściciel wyrównujący rachunki.

Klucz do rozwiązania zagadki może tkwić w przeszłości, o której mieszkańcy Wschowy nie chcą mówić. Lipowicz podejrzewa, że zabójstwa mają związek z miejscowym domem dziecka, skrywającym wiele mrocznych tajemnic.

Czy policjantka zdoła odkryć prawdę i powstrzymać mordercę, zanim ten zabije kolejne osoby? Czy może podda się naciskom przełożonych i odpuści?

 Świetna kobieta-detektyw, trochę przypomina postacie, które grałam w filmach – bezkompromisowa i oddana, do końca walcząca o to, w co wierzy. Jeśli szukasz prawdziwej kryminalnej powieści i realistycznego śledztwa, które przyprawi Cię o szybsze bicie serca - jak seriale i filmy, w których grałam – to przeczytaj Dom Piotra Kościelnego. Polecam.

Olga Bołądź

 

Piotr Kościelny (ur. 1978) – pisarz, prywatny detektyw, specjalista ds. bezpieczeństwa i windykacji terenowej. Instruktor samoobrony. Prowadzi biuro detektywistyczne na terenie Wrocławia i Głogowa. Autor powieści z pogranicza kryminału, thrillera i sensacji, ceniony przez czytelników za mocne pióro i realizm. Miłośnik zwierząt, posiada trzy koty i psa rasy bokser.

koscielny

 

Przeczytaj fragment powieści

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Dom" Piotr Kościelny

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Sidła, Piotr Kościelny

Brutalne morderstwa, świat przesiąknięty zbrodnią i bohaterowie, których nie chcielibyście spotkać w prawdziwym życiu.

17 czerwca 2022

NOWOŚĆ

Łowca, Piotr Kościelny

W świecie przesiąkniętym przemocą ktoś postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę...

20 sierpnia 2021

NOWOŚĆ

Skóra, Piotr Kościelny

Brutalna, bezkompromisowa i przejmująca „Skóra” zostanie z wami na długo po przeczytaniu ostatniej strony…

26 stycznia 2021

NOWOŚĆ

Zwierz, Piotr Kościelny

Kulisy zbrodni doskonałej i brutalna prawda o pracy polskich śledczych. Zaskakująca konstrukcja i mrożące krew w żyłach zwroty akcji. Kim jest „Zwierz”? Jaką grę ...

25 listopada 2019