Dotyk śmierci, Nora Roberts

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 26 kwietnia 2024

Dotyk śmierci

Autor: Nora Roberts
Przekład: Małgorzata Cendrowska-Saganowska
Wydawnictwo: Świat Książki
Premiera: 24 kwietnia 2024
Liczba stron: 400

Pierwszy thriller z bestsellerowego cyklu „Oblicza śmierci”.

W luksusowym nowojorskim apartamentowcu zostaje zastrzelona licencjonowana prostytutka, Sharon DeBlass, wnuczka wpływowego konserwatywnego senatora. Śledztwo w tej sprawie prowadzi porucznik Eve Dallas – młoda, zdolna i energiczna policjantka wydziału zabójstw. Pierwsze ślady prowadzą do Roarke'a - tajemniczego miliardera, o którym nie wiadomo nic, poza tym, że jest oszałamiająco bogaty, przystojny i inteligentny i że lekceważy wszelkie zasady i nakazy.

Jakie skutki będzie miało spotkanie tych dwojga? Tymczasem zostaje znalezione ciało kolejnej prostytutki, a morderca zapowiada, że zabójstw będzie sześć. Czy Eve uratuje pozostałe kobiety?

 

(nowe wydanie)

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Dotyk śmierci" Nora Roberts

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Tożsamość, Nora Roberts

Nowa powieść Nory Roberts.

09 stycznia 2024

NOWOŚĆ

Kryjówka, Nora Roberts

Caitlyn Sullivan ma zaledwie dziesięć lat, gdy zabawa w chowanego podczas rodzinnego spotkania na zawsze zmieni jej los.

22 września 2020

NOWOŚĆ

Gorący lód, Nora Roberts

Za oknem zimno i śnieg, a wśród książkowych propozycji coś zupełnie innego: "Gorący lód" Nory Roberts. Ten koktajl sensacji i romansu, osadzony w egzotycznej scenerii ...

06 lutego 2015

NOWOŚĆ

Poszukiwania, Nora Roberts

Nora Roberts jest znana przede wszystkim jako autorka romansów. Jednak zdarza jej się pisać również kryminały, i to nie tylko pod pseudonimem J.D. Robb. Tym razem pod jej ...

06 czerwca 2012