Estrogen

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 12 stycznia 2022

Estrogen

Autor: Magda Stachula, Alicja Sinicka, Klaudia Muniak
Wydawnictwo: Luna
Premiera: 12 stycznia 2022
Liczba stron: 352
PATRONAT PORTALU KRYMINALNEGO

Trzy poczytne autorki emocjonujących thrillerów psychologicznych łączą siły we wspólnej powieści, która zmrozi krew w żyłach fanom gatunku. Magda Stachula, Alicja Sinicka i Klaudia Muniak stworzyły książkę, o której długo nie da się zapomnieć.

Nowobogacka rodzina Jurczyków pnie się po szczeblach drabiny społecznej w oszałamiającym tempie. Sieć ekskluzywnych restauracji wreszcie zaczyna przynosić niebagatelne zyski, co podnosi prestiż rodziny i otwiera przed nią nowe możliwości. Nic nie wskazuje na ciąg tragedii, które mają się wydarzyć…

Utalentowany kucharz i popularny celebryta – duma rodziny – Michał Jurczyk nie pojawia się w odcinku na żywo kulinarnego show, które pokochała cała Polska. Na puste miejsce w jury spoglądają one: Daria, Patrycja i Michalina. Kobiety kochające go do szaleństwa. Kobiety tak samo go nienawidzące. Narzeczona planująca ślub, porzucona była dziewczyna i – żyjąca wiecznie w cieniu brata – siostra bliźniaczka. Która z nich najbardziej pragnęła, żeby zniknął?

 

Tajemniczy i zaskakujący thriller, który pokazuje, jak cienka jest granica między miłością a nienawiścią. Pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku!

Marcel Moss

 

Trzy autorki, trzy bohaterki. Hormon estrogenu rządzi tą powieścią! Czytelnicy, miejcie się na baczności.

Leszek Koźmiński

 

To jest to! Inteligentny thriller, w którym jest wszystko, co lubię – silne, zdeterminowane kobiety, przewrotne intrygi, rozgrywki w białych rękawiczkach. Nie mogłam się oderwać.

Magdalena Witkiewicz

 

Magda Stachula, Alicja Sinicka i Klaudia Muniak to naprawdę niepowtarzalne trio. Koncepcja powieści, którą napisały trzy autorki, wydała mi się interesująca, ale nie spodziewałam się, że wyjdzie z tego coś tak dobrego i wciągającego. Z tej historii bije siła kobiet, ale nie braknie też silnych męskich charakterów. Estrogen na pewno Was zaintryguje! Serdecznie polecam.

K.N. Haner

 

Magda Stachula

Prekursorka gatunku domestic noir w Polsce, jej debiutancka Idealna zdobyła status bestsellera, a magazyn „Pocisk” uznał ją za jeden z pięciu najciekawszych debiutów kryminalnych 2016 roku, została wydana w Czechach i we Włoszech, obecnie w przygotowaniu wydanie ukraińskie. Jej druga książka pt. Trzecia, znalazła się wśród książek nominowanych do Nagrody Wielkiego Kalibru. Autorka wraz z mężem i dwoma synami mieszka w Krakowie i pełnoetatowo pracuje nad kolejnymi thrillerami.

FB @MagdaStachula / IG @MagdaStachula

Alicja Sinicka

Jedna z najbardziej poczytnych polskich pisarek, autorka bestsellerowych thrillerów psychologicznych i książek obyczajowych. Czuła i otwarta rozmówczyni, z wykształcenia jest ekonomistką, przez kilka lat pracowała jako analityk finansowy. Jej książki wyróżniają misterne intrygi z motywami sensacyjnymi, wyraziście oddane stany emocjonalne bohaterów i rozbudowane wątki psychologiczne.

FB @A.Sinicka / IG @alicja_sinicka

Klaudia Muniak

Absolwentka biotechnologii. Po studiach podjęła pracę naukową i zajmowała się nanotechnologią. Obecnie mieszka w Londynie. Szczęśliwa żona i mama, która w wolnych chwilach daje upust swojej wyobraźni.

 

Autorka świetnie przyjętych thrillerów psychologicznych, w których po mistrzowsku łączy kryminalne intrygi z wiedzą medyczną. Prekursorka gatunku thrillera medycznego na polskim rynku. Już niebawem ukażą się także jej powieści z zakresu literatury obyczajowej. FB @klaudiamuniakautor / IG @klaudiamuniak

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Estrogen" Magda Stachula, Alicja Sinicka, Klaudia Muniak

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Estrogen, Magda Stachula, Alicja Sinicka, Klaudia Munia

Thriller psychologiczny ma nas zanurzyć w emocjach bohaterów, pozwolić wejść w ich myśli i zrozumieć motywy. I to „Estrogen” niezaprzeczalnie robi.

28 lutego 2022