Gniew halnego, Maria Gąsienica-Zawadzka

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 11 marca 2024

Gniew halnego

Autor: Maria Gąsienica-Zawadzka
Wydawnictwo: Otwarte
Premiera: 28 lutego 2024
Liczba stron: 400

Niepokojący, pełen tajemnic thriller, który zawładnie twoimi myślami.

Pięć dni.

Jedno miasto odcięte od świata.

Siedem tragicznych historii.

Halny stulecia, który na zawsze połączy losy bohaterów.

Czwartek. Do pensjonatu Pod Smrekami zjeżdżają nieliczni goście – ci, których nie odstraszył zbliżający się wiatr. Jerzy, policjant szukający wytchnienia po traumatycznych przeżyciach. Kordian, bezduszny biznesmen żerujący na ludzkiej naiwności. Grażyna i Janusz, skłócone małżeństwo z Warszawy. Julia, ratowniczka medyczna, która pracuje ponad siły i kosztem własnego związku. Jadwiga, góralka uciekająca przed mężem katem.

Ich drogi zaczynają się krzyżować, historie splatać, a tajemnice z przeszłości zbierać żniwo. Atmosfera się zagęszcza, gdy na Krupówkach pojawia się tajemniczy mężczyzna znający prawdę o każdym z nich. Kogo spotka zasłużona kara?

 

Gdy wieje halny, ludziom miesza się w głowach. Fascynujące studium ludzkich zachowań w obliczu żywiołu – okraszone solidną porcją humoru i gorzkiego żalu, trzymające w napięciu do ostatniej strony. Polecam!

Diana Brzezińska

Mroczne sekrety, psychodeliczny nastrój i napięcie, które rośnie wraz z siłą halnego. Mocny thriller pełen intryg. I ta atmosfera zagrożenia.

Alicja Sinicka

Ta książka jest jak tytułowy halny. Tajemnicza i niepokojąca. Zawładnęła moimi myślami, nie dała spać. Z każdym porywem wiatru, z każdą przeczytaną stroną poznajemy bohaterów, ich mroczne sekrety, lęki, z jakimi się mierzą, i granice, które przekraczają. Atmosfera się zagęszcza, wiatr przybiera na sile... Zakończenie wbija w fotel. Po prostu trzeba przeczytać!

Zuzanna Gajewska

To historia, którą z przyjemnością przeczytają zarówno wielbiciele thrillerów, jak i powieści obyczajowych, eklektyczna gatunkowo, skrząca się od różnorodnych emocji i zaskakująca.

Anna Kańtoch

To straszne, jakie demony budzi w ludziach wiatr. Bo o tym jest ta powieść. Polecam!

Robert Małecki, autor serii o komisarzu Bernardzie Grossie

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Gniew halnego" Maria Gąsienica-Zawadzka