Grzęzawisko, Przemysław Żarski

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 12 lipca 2023

Grzęzawisko

Autor: Przemysław Żarski
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Premiera: 12 lipca 2023
Liczba stron: 336
PATRONAT PORTALU KRYMINALNEGO

W odnalezionych na grzęzawisku kościach kryje się historia zadawnionych krzywd i przerwanego przedwcześnie życia. Podkomisarz Aleksandra Lazar rozpoczyna śledztwo. Jego korzenie sięgają głęboko w przeszłość, do tragedii, w której cieniu lokalna społeczność żyje od lat. A Aleksandrę zmusi do zmierzenia się z prawdą o sobie i swoich bliskich.

Ci, którzy mogliby pomóc w rozwiązaniu zagadki, milczą. Zbyt wiele mają do stracenia. A ci, którzy decydują się mówić, mają w tym swój interes.

Co wydarzyło się ponad dwie dekady temu, gdy grupa młodych ludzi wybrała się na biwak w środku lasu? Czy po latach uda się dotrzeć do prawdy? A może bagniste tereny wchłonęły ją na zawsze?

„Grzęzawisko” to historia pełna napięć i niewiadomych. Opowieść o samotności, braku akceptacji i naiwnej wierze w świat, który dawno przeminął. Zapuszczając się w jej odmęty, spotkasz ludzi uwikłanych w skomplikowane relacje i zderzysz się z emocjami, które nie pozostawią cię obojętnym na krzywdę.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Grzęzawisko" Przemysław Żarski

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Grzęzawisko, Przemysław Żarski

„Grzęzawisko” wciąga. Szybko zanurzamy się pod powierzchnię tej historii i nie tak łatwo jest z powrotem wypłynąć (czytaj: odłożyć książkę).

21 września 2023

RECENZJA

Gabinet luster, Przemysław Żarski

Czytając tę powieść, naprawdę poczujecie się, jakbyście byli w gabinecie luster. Nic nie będzie takie, jakim wyda się na początku

17 czerwca 2022

NOWOŚĆ

Gabinet luster, Przemysław Żarski

Opowieść o chłopaku, który zniknął, i dziewczynce, która już na zawsze została obarczona ciężarem tej nieobecności.

04 maja 2022

NOWOŚĆ

Brawurowy finał cyklu Przemysława Żarskiego. Premier

W styczniowy wieczór śledczy znajdują rozkopany dół, a w nim ludzkie kości. Kilka dni później na drugim końcu miasta samobójstwo popełnia młoda kobieta. Robert Kreft ...

02 czerwca 2021

RECENZJA

Blizna, Przemysław Żarski

To, że czytając środkowy tom serii, miałam ochotę natychmiast wrócić do początku, oznacza, że autor niewątpliwie wykonał fantastyczną robotę.

15 października 2020

NOWOŚĆ

Blizna, Przemysław Żarski

Po każdej traumie zostaje blizna…

02 września 2020

NOWOŚĆ

Ślad, Przemysław Żarski

Każda zbrodnia zostawia ślad… Przemysław Żarski powraca w wielkim stylu!

12 lutego 2020