Koniec opowieści, A.J. Finn

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 07 czerwca 2024

Koniec opowieści

Autor: A.J. Finn
Wydawnictwo: W.A.B.
Premiera: 05 czerwca 2024
Liczba stron: 512

Nowy trzymający w napięciu thriller autora bestsellerowej „Kobiety w oknie”!

Błyskotliwa literacka uczta dla wszystkich, którzy kochają sprytnie skonstruowane zagadki.

„Za trzy miesiące nie będzie mnie już wśród żywych. Proszę przyjechać i opowiedzieć moją historię”. Tak brzmi mrożące krew w żyłach zaproszenie od Sebastiana Trappa, pisarza samotnika, twórcy postaci detektywa Simona St. Johna, skierowane do Nicky Hunter, ekspertki w dziedzinie kryminałów, z którą Sebastian od kilku lat koresponduje. Nicky przyjmuje je, zamieszkuje w okazałej rezydencji w San Francisco i powoli zaczyna poznawać historię życia pisarza pod czujnym okiem jego enigmatycznej żony i niezwykle bezpośredniej córki.

Sebastian Trapp jest zagadką. I niewykluczone, że również mordercą… Przed dwudziestoma laty jego pierwsza żona i syn zaginęli, a sprawa do dziś nie została rozwiązana. Czy mistrz kryminału prowadzi zabójczą grę? A jeśli tak, to czy jest skazany na porażkę? Kiedy w stawie z karpiami koi zostaje znaleziony trup, dla wszystkich staje się jasne, że… przeszłość nie odeszła. Ona po prostu czeka.

 

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Koniec opowieści" A.J. Finn

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Kobieta w oknie, A.J. Finn

„Kobieta w oknie” A.J. Finna to opowieść o Annie Fox, która spędza dni, pijąc za dużo wina, oglądając stare filmy, wspominając szczęśliwsze czasy… i szpiegując ...

07 lutego 2018