Krwawe łzy, Wojciech Wójcik

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 02 grudnia 2021

Krwawe łzy

Autor: Wojciech Wójcik
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Premiera: 23 listopada 2021
Liczba stron: 720

Kiedy miłość staje się chorobą.

Mieszkańcy przygranicznych Długosielc w zrujnowanej stodole znajdują ciało mężczyzny z poderżniętym gardłem. Komisarz Paweł Łukasik rozpoznaje w nim ojca Wiktorii, swej byłej dziewczyny, która – z tajemniczych powodów – postanowiła od niego odejść. To duża sprawa jak na prowincjonalny posterunek, ale w końcu Łukasik to dawny as komendy głównej. A głównym podejrzanym jest jego śmiertelny wróg.

Tymczasem Agnieszka Jamróz po ukończeniu kursu podstawowego w Akademii Szkolenia Policji otrzymuje pierwsze zadanie. Ma sprowadzić do Polski ciało komendanta placówki straży granicznej, zamordowanego w najdzikszym zakątku Bieszczadów. Sześć miesięcy wcześniej niemal w tym samym miejscu znaleziono zwłoki innego pogranicznika, tym razem z Ukrainy. Obaj zginęli w ten sam sposób. Zabójca, grasujący na wschodniej granicy, doskonale posługuje się nożem.

Stara, bezcenna ikona, którą szpecą ślady zaschniętej krwi, była niemym świadkiem okrutnej bieszczadzkiej historii, znaczonej gwałtami, przemocą i płaczem. Teraz, po latach, granica zapłonie raz jeszcze. Koszmary powrócą.

Bohaterowie znani z "Kursu na śmierć" ponownie w akcji.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Krwawe łzy" Wojciech Wójcik

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Okiem bibliotekarza: Himalaistka, Wojciech Wójcik

Góry są jak narkotyk. Kto raz spróbuje, nie będzie już mógł bez nich żyć.

19 sierpnia 2020

NOWOŚĆ

Himalaistka, Wojciech Wójcik

Tajemnicze morderstwo pod wierzchołkiem K2. Wyprawa, która przeradza się w wyścig ze śmiercią.

17 kwietnia 2020

NOWOŚĆ

Miałeś tam nie wracać, Wojciech Wójcik

Młodość szybko przemija. A za nią czai się śmierć…

20 maja 2019

NOWOŚĆ

Jezioro pełne łez, Wojciech Wójcik

Droga do prawdy jest kręta i wyboista. A na jej końcu znajduje się jezioro. Jezioro pełne łez… Powieść „Jezioro pełne łez” Wojciecha Wójcika ...

25 września 2017

NOWOŚĆ

Garść popiołu, Wojciech Wójcik

Kilka dni temu swoją premierę miała powieść "Garść popiołu" Wojciecha Wójcika. Jej akcja toczy się w szkole, a punktem wyjścia jest śmierć geografa. Tomek, młody ...

29 czerwca 2016