Kryptonim Romeo, Wojciech Nerkowski

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 31 marca 2021

Kryptonim Romeo

Autor: Wojciech Nerkowski
Wydawnictwo: Lira
Premiera: 22 marca 2021
Liczba stron: 400
PATRONAT PORTALU KRYMINALNEGO

Szpieg i dwie kobiety. Która okaże się miłością jego życia, a która śmiertelną pułapką?  

Robert Kidd – pół Polak, pół Amerykanin – otrzymuje szokującą wiadomość. Jego żona, która rzekomo zginęła trzy lata wcześniej w wypadku, nagle pojawia się gdzieś na Półwyspie Arabskim. 

Polskie służby wywiadowcze uruchamiają tajną operację, ale Kidd zaczyna działać na własną rękę. Niczym we współczesnej wersji mitu o Orfeuszu i Eurydyce rusza na poszukiwania żony. Jeśli uda mu się ją odnaleźć, będzie musiał wyplątać się z uczuciowego trójkąta… Niedawno bowiem Kidd związał się z Kaśką, żywiołową dziewczyną, która doskonale potrafi zadbać o swoje sprawy.

„Kryptonim Romeo” to pełna akcji powieść szpiegowska, a zarazem wciągający thriller o zdradzie i namiętnościach. Sceneria zmienia się jak w kalejdoskopie – Warszawa, Cypr, USA, Egipt, Izrael, Arabia Saudyjska, Bahrajn, Sycylia. Tropy się mnożą… A przeciwnik cały czas działa i nadal nie wiadomo, gdzie się ukrywa ani skąd uderzy ponownie.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Kryptonim Romeo" Wojciech Nerkowski

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Okrutnie piękny, Wojciech Nerkowski

Uroda otwiera wiele drzwi. Również te, za którymi czai się śmierć…

21 października 2020

NOWOŚĆ

Przecięcie, Wojciech Nerkowski

„Przecięcie” jest wybuchową mieszanką thrillera i romansu, której akcja zmierza w zawrotnym tempie przez Warszawę, Kraków, Wiedeń i Rzym aż do zaskakującego finału.

07 czerwca 2019

NOWOŚĆ

Spisek scenarzystów, Wojciech Nerkowski

A może - aby osłodzić fakt, że przyszła jesień - sięgniecie po komedię kryminalną? „Spisek scenarzystów” Wojciecha Nerkowskiego to historia śmierci ...

04 września 2017