Łopatą do serca, Marta Obuch

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 31 marca 2020

Łopatą do serca

Autor: Marta Obuch
Wydawnictwo: Filia
Premiera: 18 marca 2020
Liczba stron: 400

Mężczyzna potraktowany łopatą, wino otwierane młotkiem i dobra kuchnia – komedia kryminalna Marty Obuch to gwarancja doskonałej zabawy!

Michalina jest żoną mafijnego bosa. Problem w tym, że jako jedyna nie ma o tym pojęcia. Prawdę poznaje w dość dziwnych okolicznościach, bo najpierw zostaje przypadkowo porwana, a kiedy wraca do domu, stwierdza, że mąż grzeje celę w areszcie, a ona ma na stanie nieproszonego gościa. Okazuje się, że małżonek zawarł ze swoim wspólnikiem, Igłą, umowę: gdyby go aresztowano, Igła ma się przeprowadzić do jego domu i strzec żony. Czy w takich okolicznościach serce może zabić mocniej?

Przyjaciółka Misi – Zuza – uważa, że tak. Nawet jeśli Igła jest przestępcą zamieszanym w największą w Polsce kradzież diamentów. Przecież można odzyskać diamenty, wysyłać mężowi paczki do więzienia i kochać swojego nowego lokatora, ile wlezie. W międzyczasie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby okładać go regularnie łopatą albo podzielić mieszkanie na sektory i wymalować linie graniczne za pomocą pasty do zębów. Przynajmniej będzie wesoło!

Wybuchowe połączenie kryminału, romansu i komedii, niespodziewane zwroty akcji i ogromna dawka humoru! To się czyta!

(wydanie II)

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Łopatą do serca" Marta Obuch

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Francuski piesek, Marta Obuch

Marta Obuch jest autorką komedii kryminalnych. "Francuski piesek" to najnowsza z nich - spotkają się w niej kuchnia francuska, przestępcy i tajemnica starego domu. ...

22 listopada 2016

RECENZJA

Odrobina fałszerstwa, Marta Obuch

Marty Obuch na szczęście reprezentuje ten uroczy podgatunek bardzo przyzwoicie. Lekkość tej kryminalnej komedii jest konsekwentna, autorka nie ma rozbuchanych pretensji ...

08 maja 2008