Na skraju załamania, B.A. Paris

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 15 lutego 2018

Na skraju załamania

Autor: B.A. Paris
Przekład: Maria Olejniczak Skarsgard
Wydawnictwo: Albatros
Premiera: 15 lutego 2018
Liczba stron: 352

Na skraju załamania

Druga nowość na dziś to również THRILLER psychologiczny: „Na skraju załamania” B.A. Paris. To opowieść o pewnej deszczowej nocy i wyrzutach sumienia... Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros, pod naszym patronatem. 

NOWY THRILLER AUTORKI BESTSELLERA
ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI:

• NAJLEPSZY DEBIUT 2016 ROKU W WIELKIEJ BRYTANII
• PRAWIE ROK NA TOPCE EMPIKU
• BLISKO 200 000 EGZEMPLARZY SPRZEDANYCH W POLSCE
• NOMINACJA DO BESTSELLERA EMPIKU 2017 W KATEGORII LITERATURA ZAGRANICZNA
• BESTSELLER „NEW YORK TIMESA”, NOMINOWANY DO GOODREADS CHOICE AWARD 2017

Jeśli nie możesz ufać nawet sobie, to komu możesz zaufać?
Wszystko zaczęło się tamtej nocy. W lesie.

Cass Anderson nie zatrzymała się, by sprawdzić, czy kobieta siedząca w zaparkowanym na leśnej drodze samochodzie nie potrzebuje pomocy. Teraz nieznajoma nie żyje. Od tamtej feralnej nocy Cass nie może się pozbierać – regularnie powtarzające się głuche telefony mącą jej spokój, a ona sama nieustanie czuje się obserwowana. Nawet najmniejszy dźwięk przyprawia ją o przyspieszone bicie serca. Nękana wyrzutami sumienia, zaczyna miewać kłopoty z pamięcią. Coraz częściej nie może sobie przypomnieć, czy zażyła lekarstwa, jaki kod odblokowuje alarm, gdzie zaparkowała samochód i czy leżący na blacie w kuchni nóż na pewno nie był pokryty krwią… Jedyne, czego nie może wyrzucić z pamięci, to twarzy zamordowanej kobiety.

Autorka Za zamkniętymi drzwiami, bestsellera, który wywołał sensację na międzynarodowym rynku wydawniczym, powraca z nowym elektryzującym thrillerem psychologicznym! Zaskakujące zwroty akcji i ciągłe napięcie przyprawią Was o gęsią skórkę!

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Na skraju załamania" B.A. Paris

PRZECZYTAJ TAKŻE

WYDARZENIE

B.A. Paris w Poznaniu

W najbliższą sobotę w poznańskim Starym Browarze będziecie mogli spotkać się z autorką thrillerów psychologicznych B.A. Paris.

03 marca 2020