Nowa dziewczyna, Daniel Silva

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 03 grudnia 2019

Nowa dziewczyna

Autor: Daniel Silva
Przekład: Alina Patkowska
Wydawnictwo: Harper Collins Polska
Premiera: 22 listopada 2019
Liczba stron: 400

W ekskluzywnej prywatnej szkole w Szwajcarii pojawia się śliczna dziewczynka o kruczoczarnych włosach. Codziennie eskortuje ją ochrona, a jej tożsamość spowija tajemnica. Oficjalnie to córka bogatego międzynarodowego biznesmena. W rzeczywistości jej ojcem jest książę Chalid, koronowany następca tronu Arabii Saudyjskiej. Kiedyś uznawany za śmiałego reformatora, okrył się złą sławą po zamordowaniu dziennikarza dysydenta. Gdy jego ukochane dziecko zostaje brutalnie porwane, książę Chalid zwraca się do jedynego człowieka, któremu może zaufać, by odnaleźć córkę, zanim będzie za późno. W zamian obiecuje ostateczne zerwanie więzi łączącej Królestwo z radykalnym islamem. Allon i książę Chalid zostają sojusznikami w śmiertelnej, tajnej wojnie o kontrolę nad Bliskim Wschodem.

Życie dziecka i tron Arabii Saudyjskiej wiszą na włosku. Obaj mężczyźni ryzykują i obaj mogą stracić wszystko.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Nowa dziewczyna" Daniel Silva

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Inna kobieta, Daniel Silva

„Inna kobieta” to już osiemnasta część cyklu, którego głównym bohaterem jest Gabriel Allon, legendarny konserwator zabytków i zabójca w służbie osławionej ...

23 listopada 2018

RECENZJA

Angielska dziewczyna, Daniel Silva

Nie ma tu spektakularnych pościgów oraz efektownych scen w stylu filmów z Bondem.

02 kwietnia 2015

NOWOŚĆ

Angielska dziewczyna, Daniel Silva

Od dziś na księgarnianych półkach znajdziecie powieść "Angielska dziewczyna" Daniela Silvy. To thriller o międzynarodowej intrydze, porwaniu, szpiegach i sile pieniądza.

22 października 2014