Od dziś w sprzedaży...

Autor: [press]
Data publikacji: 21 sierpnia 2007

Liczba stron: 464

Premiera handlowa: 21.08.

 

 

 

Iluzja Skorpiona

Robert Ludlum

/The Scorpio Illusion/
Wydawnictwo: Amber , Sierpień 2007
ISBN:978-83-241-2894-5
Liczba stron:464

cena 39.80


Olśniewająco piękna Baskijka nie ma sobie równych w prowadzeniu akcji terrorystycznych. Jest mistrzynią iluzji i strategii. Doskonale włada bronią i nigdy nie chybia. Tym razem działa na zlecenie tajemniczej organizacji, która oplata świat zbrodniczą siecią - od Palestyny, przez Europę i Karaiby, po Amerykę. A jej celem jest prezydent Stanów Zjednoczonych.
 
 
 
 
 
 Strach

Scott Frost

Wydawnictwo: Amber , Sierpień 2007
ISBN:978-83-241-2883-9
Liczba stron:224
cena: 29.80

W powieści Ryzyko porucznik Alex Delillo musiała wybierać pomiędzy życiem córki a wypuszczeniem z rąk psychopatycznego mordercy. Tu ma rozwikłać zagadkę śmierci brata. Nie wiedziała o jego istnieniu, aż do chwili kiedy znaleziono jego ciało nad rzeką. W tym samym miejscu, gdzie przed siedemnastu laty zostały  amordowane trzy kobiety. Jej brat prowadził dochodzenie w sprawie tamtych zabójstw. Wtedy podejrzewano... ojca Alex. Dawno temu zniknął z jej życia; był brutalny, skłonny do przemocy, ale czy potrafiłby zabić? I czy to on jest cieniem, który teraz śledzi każdy jej krok? I znów zabija.


 

 

 

 

Legowisko szakali

Marek Sołtysik


Wydawnictwo: Świat Książki , Sierpień 2007
ISBN:978-83-247-0744-7
Liczba stron:416
cena: 32,-


W Krakowie, Zakopanem i we Lwowie początku XX wieku toczy się akcja tej świetnej powieści, w dużej mierze opartej na faktach. Bohaterka, piękna, inteligentna i niestroniąca od romansów działaczka socjaldemokracji, zostaje oskarżona o współpracę z carską ochraną. W sprawie o zniesławienie, jaką wytacza dziennikarzowi, ma ją bronić mecenas Roman Gala – wzięty adwokat, hipokryta i... kochanek swej klientki. Podobny proces toczy się właśnie przeciwko słynnemu pisarzowi, autorowi „Legendy Młodej Polski” Stanisławowi Brzozowskiemu. W wir rozpraw sądowych wciągnięci zostają przyjaciele i wrogowie Korowskiej: znani pisarze (m.in. Żeromski), politycy (Daszyński), ludzie mediów i nauki oraz sławni szpiedzy: całe tytułowe „legowisko szakali”...

 
 
 
 
/materiały promocyjne wydawnictw/ 

Udostępnij