Ostatnie wyznanie, Lisa Regan

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 16 sierpnia 2023

Ostatnie wyznanie

Autor: Lisa Regan
Przekład: Maciej Muszalski
Wydawnictwo: Dolnośląskie
Premiera: 09 sierpnia 2023
Liczba stron: 288

Patrząc na prowadzoną przez policjantów przyjaciółkę zakutą w kajdanki, Josie ani przez chwilę nie wierzy, że Gretchen zabiła tego biednego chłopaka. Wprawdzie się przyznała, ale sprawcą musiał być ktoś inny. A ona dowie się kto.

Na podjeździe domu w Denton znaleziono ciało studenta ze zdjęciem przypiętym do kołnierza. Policjantka Josie Quinn zjawia się na miejscu zdarzenia jako pierwsza. Dom należy do Gretchen Palmer, zaangażowanej członkini zespołu dochodzeniowego, która minionej doby przepadła bez śladu.

Gdy przyjaciółka oddaje się w ręce policji, Josie jest w szoku i nie daje wiary jej zeznaniom. Dlaczego przyznaje się do zbrodni, której nie popełniła?

Zgłębiając pełne tajemnic życie Gretchen, policjantka odkrywa powiązania między chłopakiem, znalezionym przy nim zdjęciem a wstrząsającymi wydarzeniami z przeszłości. Gdy sądzi, że już wszystko rozgryzła, na drugim końcu miasta zostają odkryte kolejne ciała…

Czy Josie dotrze do prawdy wystarczająco szybko, by uratować przyjaciółkę przed dożywociem, a może nawet śmiercią?

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Ostatnie wyznanie" Lisa Regan

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Kości niezgody, Lisa Regan

Piąte śledztwo Josie Quinn.

19 lutego 2024

RECENZJA

Znikające dziewczyny, Lisa Regan

Jeśli szukacie kryminału, w którym autor przechodzi do rzeczy niemal od razu, bez zajmowania Waszego czasu nic niewnoszącym gadulstwem, „Znikające dziewczyny” są dla Was.

07 grudnia 2023

NOWOŚĆ

Bezimienna, Lisa Regan

Drugi tom serii z niepokorną detektywką w roli głównej!

13 grudnia 2022