Porzuceni na śmierć, Nora Roberts

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 09 lipca 2024

Porzuceni na śmierć

Autor: Nora Roberts
Przekład: Bogumiła Nawrot
Wydawnictwo: Świat Książki
Premiera: 19 czerwca 2024
Liczba stron: 464

W nowej powieści z bestsellerowej serii „Oblicza śmierci” oficer śledcza Eve Dallas stara się rozwikłać skomplikowaną historię rodu, a w tym czasie ważą się losy zakładniczki.

Zwłoki kobiety znaleziono wczesnym rankiem na ławce na jednym z nowojorskich placów zabaw. Ofiara wyglądała schludnie, włosy miała starannie ułożone, jej makijaż był bez zarzutu. Ale cała reszta nie pasowała: ubranie zgodne z modą obowiązującą dziesiątki lat temu oraz śmiertelna rana ukryta pod wstążką zawiązaną wokół szyi. I karteczka ze słowami: ,,Niedobra mamusia" napisanymi kredkami dziecięcą rączką.

Eve Dallas zwraca się do czołowej policyjnej profiler, która potwierdza to, co wydaje się oczywiste: mają do czynienia z zabójcą, który w dzieciństwie doznał urazu psychicznego.

Kiedy Eve dowiaduje się, że zaginęły kolejne młode kobiety, z wyglądu przypominające pierwszą ofiarę, wie, że musi się spieszyć. Lecz by rozwiązać tę sprawę, będzie musiała dotrzeć do głęboko ukrytego miejsca własnej przeszłości.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Porzuceni na śmierć" Nora Roberts

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Dotyk śmierci, Nora Roberts

Pierwszy thriller z bestsellerowego cyklu „Oblicza śmierci”.

26 kwietnia 2024

NOWOŚĆ

Tożsamość, Nora Roberts

Nowa powieść Nory Roberts.

09 stycznia 2024

NOWOŚĆ

Kryjówka, Nora Roberts

Caitlyn Sullivan ma zaledwie dziesięć lat, gdy zabawa w chowanego podczas rodzinnego spotkania na zawsze zmieni jej los.

22 września 2020

NOWOŚĆ

Gorący lód, Nora Roberts

Za oknem zimno i śnieg, a wśród książkowych propozycji coś zupełnie innego: "Gorący lód" Nory Roberts. Ten koktajl sensacji i romansu, osadzony w egzotycznej scenerii ...

06 lutego 2015

NOWOŚĆ

Poszukiwania, Nora Roberts

Nora Roberts jest znana przede wszystkim jako autorka romansów. Jednak zdarza jej się pisać również kryminały, i to nie tylko pod pseudonimem J.D. Robb. Tym razem pod jej ...

06 czerwca 2012